Jump to content

Το κορυφαίο κατα την γνώμη σας hip-hop συγκρότημα στην Ελλάδα


unqART~

Το κορυφαίο κατα την γνώμη σας hip-hop συγκρότημα στην Ελλάδα  

38 members have voted

  1. 1. Το κορυφαίο κατα την γνώμη σας hip-hop συγκρότημα στην Ελλάδα

    • Bong da city
      5
    • FF.C
      10
    • FullFace
      3
    • ZN
      5
    • FlowJob
      0
    • Bhta peis
      1
    • RNS
      1
    • Ladose
      2
    • Boria Asteria
      5
    • Psychodrama
      2
    • TXC
      1
    • 6aria
      1
    • Skies
      0
    • Stixoima
      1
    • NTP
      1


Recommended Posts

Μόλις τα βγάλεις απο το στόμα σου και θες να μου τα δώσεις πίσω κάνε reply. Αλλιώς μην απαντάς καν.

Ρε μη με μπερδεύεις με τη μάνα σου αν είναι δυνατόν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μη με μπερδεύεις με τη μάνα σου αν είναι δυνατόν.

Αφού και εσύ μούνι έχεις, δύσκολο είναι να σας ξεχωρίσω. Τουλάχιστον το παραδέχεσαι μόνος σου.
Link to comment
Share on other sites

Αφού και εσύ μούνι έχεις, δύσκολο είναι να σας ξεχωρίσω. Τουλάχιστον το παραδέχεσαι μόνος σου.

Αν έχω μουνί ρε χαζέ πώς νομίζεις ότι υπάρχεις ;

Link to comment
Share on other sites

Αν έχω μουνί ρε χαζέ πώς νομίζεις ότι υπάρχεις ;

Μη σπας μπάλες.

Αποφάσισε.

 

Άντε πανίβλακα, βγάλε το σκασμό και μην μου πρίζεις τον πούτσο άλλο. Ναι τον πούτσο, ρώτα την μάνα σου θα καταλάβει. Είσαι τόσο χάζος που απο μόνος σου κοροϊδεύεις τον εαυτό σου.

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισε.

 

Άντε πανίβλακα, βγάλε το σκασμό και μην μου πρίζεις τον πούτσο άλλο. Ναι τον πούτσο, ρώτα την μάνα σου θα καταλάβει. Είσαι τόσο χάζος που απο μόνος σου κοροϊδεύεις τον εαυτό σου.

Είσαι απλά ηλίθιος.Απλά αν είχα μουνί ρε παιδί του σωλήνα δε θα σε είχα ξεράσει μέσα στην ανοιχτή κοιλότητα της καριόλας της μάνας σου.Στο διάολο καραγκιόζη.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι απλά ηλίθιος.Απλά αν είχα μουνί ρε παιδί του σωλήνα δε θα σε είχα ξεράσει μέσα στην ανοιχτή κοιλότητα της καριόλας της μάνας σου.Στο διάολο καραγκιόζη.

tumblr_l69ie6WrFV1qcexbyo1_400.jpg
Link to comment
Share on other sites

αγαπάμε χιπ χοπ γτ έχει κάτι κρυόκωλους hater (δες project) και επειδή αυτοί που ραπάρουν είναι ανθρώποι καθημερινοί,προσγειωμένοι στη γη και μιλάνε για αληθινά/καθημερινά γεγονότα

 

βαρεθήκαμε τις προσποιησεις και το δήθεν

 

 

 

 

για όσους δεν κατάλαβαν,το πάνω clip κοροιδεύει

Link to comment
Share on other sites

αγαπάμε χιπ χοπ γτ έχει κάτι κρυόκωλους hater (δες project) και επειδή αυτοί που ραπάρουν είναι ανθρώποι καθημερινοί,προσγειωμένοι στη γη και μιλάνε για αληθινά/καθημερινά γεγονότα

 

βαρεθήκαμε τις προσποιησεις και το δήθεν

 

 

 

 

για όσους δεν κατάλαβαν,το πάνω clip κοροιδεύει

χαχα

Πιο πολύ μου άρεσε αυτό που έγραψες στο karma log :D

Ένας έγω, 4 εσείς, πως να σας αλλάξω γνώμη..

 

des edw panilithia zwa p tsakononte gia mlkies re ka8isteirmene project den perneis dromo lew egw ? ade rr paidaki m gt kourases;/

Ok.
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλακα prject ειλικρινα διαβασα και τις 10 σελιδες του topic και πραγματικα τα παιδια εχουν δικιο. Εχεις κουρασει αφανταστα. Οι απαντησεις σου περι αυτοκτονα και οτι εσυ σονι και καλα εχεις δικιο ειναι απλα ελεεινες. Μπηκες σε ενα τοπικ που εχει να κανει με την ελληνικη hip hop και αρχισες να λες οτι ειναι σαν σκυλια που γαβγιζουν. Για να δεις ποσο βλακας εισαι, οταν σου ποσταραν τα παιδια κομματαρες εσυ τα εγραφες στον πουτσο σου γιατι ησουν πεπισμενος οτι ειναι μαλακιες. Κραζεις τον 12ο πιθηκο λες και τον ξερεις απο χθες. Μαλλον το λες επειδη κρινεις μονο απο το ονομα χωρις να εχεις ακουσει μαλλον ΟΥΤΕ ενα κομματι του.

Και για να μην λες παλι τα ιδια περι fanboy και αυτοκτονα,  εγω ακουω 80% rock ξενο. Ομως σε καποιες φασεις ακουω eminem( OXI τα τραγουδια που εχει με την ριανα) και επισης πολυ επιλεκτικα τραγουδια ελληνικου Hip hop που οσο και αν σου φενεται περιεργο μιλανε για την ζωη και εκφραζουν συναισθηματα που μαλλον εσυ δεν μπορεις να βγαλεις στην επιφανεια γιατι ακους πως λεει ψεματα ο eminem στην ριανα.

 

Δεν ξερω αν θα καταλαβεις για αυτα που λεει αλλα στα αρχιδια μου στην τελικη γιατι μαλλον ειναι ενας στενομυαλος μαλακας.

12os pithikos-10 kanones

 

 

 

 

Και οταν μαθεις να δεχεσε τις αποψεις των αλλων σαν ανθρωπος ελα και ξανακανε ποστ παλιοβλακακο

Link to comment
Share on other sites

RNS.

 

RNS Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΜΑΓΚΑ ΜΟΥ ΚΑΤΩ MIKE ΠΑΣΑ

ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟ BEAT ΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΑΣΑ

YO , FU ΛΑΜΟΓΙΑ

ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΙΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥΣ ΒΛΑΚΕΣ ΔΕ ΜΙΛΙΟΜΑΣΤΕ

ΕΜΕΙΣ ΡΕ ΔΕ ΠΟΥΛΙΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΟΥΣΤΗ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...