Jump to content

[GR]Βάσεις


Vkouk

Recommended Posts

Δεν ανακοινώνονται από πριν.Φαντάσου για τις φετινές πανελλήνιες θα βγούνε τον Αύγουστο :P

Link to comment
Share on other sites

http://edu.klimaka.gr/edufiles/PANELLHNIES/PANELLADIKES-EXETASEIS-YPOLOGISMOS-MORIWN-EISAGVGHS-KLIMAKA.xls

 

είναι excel file

 

Και εδώ τα υπολογίζεις με αυτά που γράφεις

 

http://www.themelio.net/moria.php

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,ποιος μπορεί να μου βρει τις βάσεις για τις επόμενες πανελλήνιες?

 

Μίριαμ, Τζόσουα, μάθε το μέλλον σου από επαγγελματίες.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου για τις φετινές πανελλήνιες θα βγούνε τον Αύγουστο :P

Η μαλακία είναι ότι για το λόγο αυτό, δηλαδή να βγουν πιο γρήγορα οι βάσεις, μας ξεκίνησαν μια βδομάδα νωρίτερα από πέρυσι και τα μηχανογραφικά έγιναν από το ίντερνετ και για θέμα χρόνο αλλά και υλικών. Αλλά και πάλι όπως φαίνεται τον Αύγουστο θα βγουν, αν σκεφτεί κανείς και πως αύριο ξεκινάνε τα παιδιά της Αστυνομίας τα αθλήματα.
Link to comment
Share on other sites

File Ventic tis vaseis tis dimiourgoun oi mathites....an emeis grapsoume skata oi vaseis peftoun, an grapsoume kala anevainoun.... gia na katalaveis Otan vlepeis p.x. AEI (panepistimio) Peiraia Pliroforikis exei 17300 moria (ta moria pou evala einai tuxaia gia to paradeigma)...auto shmainei oti apo ta 350 atoma pou pairnei to panepistimio gia paradeigma o teleutaios egrapse 17300....i vasi loipon pou vlepeis einai o teleutaios pou mpike sti sxoli...gia auto prwta grafoune panellinies..katametrountai ta moria kai meta vgainoun oi vaseis...Elpizw na voithisa

Link to comment
Share on other sites

αύριο ξεκινάνε τα παιδιά της Αστυνομίας τα αθλήματα.

 

Λίστα Αθλημάτων

 

1) Σφάξιμο διαδηλωτή

2) Κολύμβηση μέσα σε κάτουρα πολιτών

3) Αποφυγή μολότοφ

 

 

Όποιος πάει να μπει αστυνομία αυτή την περίοδο κάνει ίσως από τα μεγαλύτερα λάθη της ζωής του.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λίστα Αθλημάτων

 

1) Σφάξιμο διαδηλωτή

2) Κολύμβηση μέσα σε κάτουρα πολιτών

3) Αποφυγή μολότοφ

 

 

Όποιος πάει να μπει αστυνομία αυτή την περίοδο κάνει ίσως από τα μεγαλύτερα λάθη της ζωής του.

 

 

 

Όποιος πάει μπάτσος αυτή την εποχή υπογράφει και το χαρτί του θανάτου του έτσι όπως έχουμε καταντήσει..
Link to comment
Share on other sites

Όποιος πάει να μπει αστυνομία αυτή την περίοδο κάνει ίσως από τα μεγαλύτερα λάθη της ζωής του.

Όποιος πάει μπάτσος αυτή την εποχή υπογράφει και το χαρτί του θανάτου του έτσι όπως έχουμε καταντήσει..

Εγώ για αστυνομία πάω. Με αυτά τα μυαλά που έχω τώρα, έχω σκοπό να ανοίξω πολλά κεφάλια. Δεν ξέρω πως είναι εκεί μέσα, αλλά όταν θα έρθει η ώρα να δηλώσω πιο σώμα θα θέλω να υπηρετήσω φυσικά και θα δηλώσω ΥΜΕΤ μόνο και μόνο για αυτό το λόγο.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...