Jump to content
  • 0

[Help]NPC For My Server


pikapa

Question

Καλησπέρα MXC!!Όποιος μπορεί να μου βρει ένα Epic Shop (άδειο να βάλω εγώ items και την τιμή με διάφορα items) ένα Donate Information που να δείχνει τι μπορείς να πάρεις και πως ... ένα PvP/PK Info ... ένα GM Shop ...για Gracia Part 2 ...παιδιά έχω παίξει τον L2 Victoria αλλά όχι αυτόν που έχει τώρα...έναν C3 ...και θέλω να τον κάνω αντιγραφή στο λίγο ποιο εξελιγμένο όποιος έπαιζε και θυμάται πράγματα να μου πει ή έχει κάποια φωτογραφία...!!!Και δεν ξέρω αν τα GM Shop που έχει μπορώ να τα φτιάξω...γιατί ο Victoria που έπαιζα πουλούσε π.χ στο GM Shop μέχρι A Grade αλλά τα Α χωρίς ιδιότητες...και όλα τα προηγούμενα Grade με ιδιότητες ... και για να πάρεις S και Α με ιδιότητα και τέτοια ... Θέλω βοήθεια αν γίνετε :D HELP HELP!!Καλή συνέχεια! :)   Edit:Ξέχασα να πω ότι θέλω και έναν PK Guard με 999999999999 m.atk/p.atk/p.def/m.def για να μπορεί να χώνει όλους όσους παίρνουν PK σε Zones που δεν επιτρέπετε

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

yiati an 4a3eis t 8a pa8eis ?^o)

 

file stamata to spam.... to search dn douleuei... einai apenergopoihmeno

 

 

Καλησπέρα MXC!!Όποιος μπορεί να μου βρει ένα Epic Shop (άδειο να βάλω εγώ items και την τιμή με διάφορα items) ένα Donate Information που να δείχνει τι μπορείς να πάρεις και πως ... ένα PvP/PK Info ... ένα GM Shop ...για Gracia Part 2 ...παιδιά έχω παίξει τον L2 Victoria αλλά όχι αυτόν που έχει τώρα...έναν C3 ...και θέλω να τον κάνω αντιγραφή στο λίγο ποιο εξελιγμένο όποιος έπαιζε και θυμάται πράγματα να μου πει ή έχει κάποια φωτογραφία...!!!Και δεν ξέρω αν τα GM Shop που έχει μπορώ να τα φτιάξω...γιατί ο Victoria που έπαιζα πουλούσε π.χ στο GM Shop μέχρι A Grade αλλά τα Α χωρίς ιδιότητες...και όλα τα προηγούμενα Grade με ιδιότητες ... και για να πάρεις S και Α με ιδιότητα και τέτοια ... Θέλω βοήθεια αν γίνετε :D HELP HELP!!Καλή συνέχεια! :)

 

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=164392.0

 

autos einai enas pliris odigos pou pisteuw oti 8a boi8isei...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Δεν θέλω να έχει τίποτα στο Shop....:D ...θέλω να έχει Apella στις Epic και Dynasty στα όπλα...και θέλω τα όπλα όταν είναι +4 και πάνω να έχουν μια αύρα! :D ..και ψάχνω items να βάλω για να βγαίνουν αυτά και κάτι S Grade με και χωρίς ιδιότητες ...Α Grade με ιδιότητες και τέτοια....

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ευχαριστώ ss42ss ...Αλλά για να κάνω NPC είναι εύκολο;

 

oriste... http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=153000.0

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Τώρα θα ξεχωρίσω ποια θέλω για τον Faction/PvP/Low server :Ρ ...όταν κάνω τα NPC θα τα ανεβάσω να τα κατεβάσουν όσοι θέλουν και θα αναρτήσω και τον server κάπου :Ρ

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Οκ!Συγνώμη :)..και ευχαριστώ...αλλά πιστεύω πως είναι λίγο μεγάλο αυτό :Ρ αν δεν δω προκοπή με το άλλο...(κάνω κάτι λάθος) θα προσπαθήσω με αυτό!!Ευχαριστώ και πάλι!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Οκ!Συγνώμη :)..και ευχαριστώ...αλλά πιστεύω πως είναι λίγο μεγάλο αυτό :Ρ αν δεν δω προκοπή με το άλλο...(κάνω κάτι λάθος) θα προσπαθήσω με αυτό!!Ευχαριστώ και πάλι!!! :) :) :)

lock'd,
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...