Jump to content

μια ερωτηση παιδια πλιζ χελπ.


tsev

Recommended Posts

Οταν κατεβαζω μερικους σερβερ εχουν διαφορετικα Chronicle.

Εγω καθε φορα πρεπει να κανω Install το εκαστοτε χρονικο ? ΓΤ μου λεει πως εχω μεταγενεστερη εκδοση αμα θελω να τηην διαγραψω γ να εχω αυτην.

Δεν μπορω να εχω στo pc μου kai Gracial Final Kai Freya kai High-Five ? Τα θελω ολα.

 

 

 

P.S: interlude kai freya mporw na exw tautoxrona

Link to comment
Share on other sites

Είναι απλό , κάνε install π.χ. το Interlude. Μετά πάνε στα αρχεία του Interlude , αυτά εκεί είναι που κάνουν να παίζει το παιχνίδι οπότε τα πιάνεις και τα κάνεις backup , δεν χρειάζεται καν setup για να παίξεις.

 

Δηλαδή κάνε install το IL

Πάρε τα αρχεία του κάντα copy σε ένα άλλο φάκελο και μετά κάνε unistall

Κάνε setup το άλλο client που θες και κάνε την ίδια διαδικασία , με αποτέλεσμα να έχεις όλα τα client που θες και να τρέχουν κανονικά χωρίς να χρειάζεται να ξανακάνεις setup και να σου βγάζει το μήνυμα οτί έχει μεταγενέστερή έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elfocrash

Η ακόμα πιο απλά μπορείς να πας σε ενα internet cafe με ενα stickaki και να παρεις ενα ενα τα chronicles.Copy paste στο C:/Program Files και εισαι ετοιμος να τρεχεις ενα ενα τα chronicles απο τους ξεχωριστους φακελους.

Tip:για να εχεις πανω απο 1 σερβερ του ιδιου chronicle (π.χ. interlude) ασε το system του official και τα υπολοιπα system ονομασε τα με το ονομα του σερβερ.δεν τρως critical error.

 

Ελπιζω να βοηθεισα.

 

-Elfocrash

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...