Jump to content

Subclass In aion???


Recommended Posts

ναι εχω δει κατι 34αρηδες που λεω καλως τα ψωμακια και μετα βλεπω τα ραδικια αναποδα... αλλα δεν μπορω να καταλαβω εγω ειμαι 43 λβλ και με το ζορι πηρα μπλε παρτσ κ αυτοι ειναι φουλ gold ..μηπως παιζει κανα trick με kinah;; γιατι απο τα campaign quest ισα που περνεις μια μετρια αρμορ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ναι εχω δει κατι 34αρηδες που λεω καλως τα ψωμακια και μετα βλεπω τα ραδικια αναποδα... αλλα δεν μπορω να καταλαβω εγω ειμαι 43 λβλ και με το ζορι πηρα μπλε παρτσ κ αυτοι ειναι φουλ gold ..μηπως παιζει κανα trick με kinah;; γιατι απο τα campaign quest ισα που περνεις μια μετρια αρμορ...

 

Official ή private ; αν private , ποιος ;

Link to comment
Share on other sites

στον infinite aion

 

Είναι απλό , κάνουν 55αρι παίχτη βγάζουν λεφτά και μετά αγοράζουν χρυσές στόλες ή καλύτερα τις craftaroun των 30lv , τα κάνουν +10 και βάζουν χρυσές manastone πάνω. Ε κόβουν άσχημα !

 

Μετά κάνουν ένα 30 lv παίχτη , ή 35 (κάπου κει τέλος πάντων) και βιάζουν άσχημα.

 

Αυτό λέγεται twink.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχει κανά bug , και στον official το κάνουν αυτό , απλά θέλει πολύ χρόνο να πας 55 να βγάλεις τα λεφτά και να μαζέψεις όλα τα κομμάτια , χρονοβόρα διαδικασία πραγματικά ΑΛΛΑ αξίζει τον κόπο !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...