Jump to content

[Gr] Η επανάσταση ξεκίνησε στην Ισπανία


VeGe

Recommended Posts

ΕΜΑ ΤΙΜΟΙ ΧΡΟΙΣΗ ΑΒΓΟΙ !

Τα ποδια στο κεφαλι , οι αναρχικοι.
Link to comment
Share on other sites

Εγω ; Και 1v40 σας πατανε τα αδέρφια μας.

Ακόμα σας περιμένουμε στο αντιρατσιστικό.Όλη τη βδομάδα άπλυτοι ερχόμαστε και θα σας γαμήσουμε και τέτοια και τελικά άφαντοι.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα σας περιμένουμε στο αντιρατσιστικό.Όλη τη βδομάδα άπλυτοι ερχόμαστε και θα σας γαμήσουμε και τέτοια και τελικά άφαντοι.

Προς το παρων δερνουμε τους - ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΑΣ - τους μαυρουλιδες που εχουν ισα δικαιοματα με εμας μεσα στην Ελλαδα και τους υποστιριζετε.Βασικα καποιος να μου θυμησει αν εκεινοι σας εχουν γραμμενους στα παπαρια σας εσας και τα ανθρωπινα δικαιοματα σας καθως και μπαινουν παρανομα σε ενα κρατος στο οποιο φορολογησε και φερνουν ασθενεις που ο λαος εκανε αμαν για να εξαληφθουν πχ - λεπρα.Ναι 10 κρουσματακια δεν ειναι και τιποτα , δεν παραβιαζουν κανενα δικαιωμα μας μεσα στην Ελλαδα να κυκλοφορανε ολοι αυτοι ελευθεροι.Α , ουτε στα καιμενα τα παιδακια που μπλεκουν με το κρακ , ποσο μαλον για αυτους που βαση του Ισλαμ εχουν τον βιασμο και λιθοβολισμο της γυναικας νομιμο.ΜΠΡΑΒΟ , ΙΣΟΤΙΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΡΙΟ.Επισεις Νικο , σου λεω , μενεις Κριτη , η μονη πηγη πληροφορισεις σου ειναι ενας κοντος βλακας με γυαλια που βρομαει και βρικε αλους δεκα ιδιους τους και το παιζουν μαγκες με την μαυροκοκκινη στη τσαντα.Ναι για τον VeGe μιλαω.Εγω μενω κεντρο , ολες τις πορειες τις εχω δει live.Το τι πιτσιρικι με σημαιες εχει τρεξει απο σας.Ξεχασα να σου πω , ο μεγαλυτερος που εχω δει σε πορεια σου ειναι αντε 35 , και αυτος με 150 σκουλαρικια , σε εμας σε οποιο βιντεο και θα δεις θα δεις 50χρονους +.ΑΥΤΟΙ ΣΕ ΤΡΕΧΟΥΝ.Εκτος αν εσυ πιανεις και τους απλους διαδηλοτες για αναρχικους.Ονειρα γλυκα στην Αμερικανικοποιημενη Κοινωνια σου :*
Link to comment
Share on other sites

Επισεις Νικο , σου λεω , μενεις Κριτη , η μονη πηγη πληροφορισεις σου ειναι ενας κοντος βλακας με γυαλια που βρομαει και βρικε αλους δεκα ιδιους τους και το παιζουν μαγκες με την μαυροκοκκινη στη τσαντα.Ναι για τον VeGe μιλαω.Εγω μενω κεντρο , ολες τις πορειες τις εχω δει live

 

Σε έκανα delete από το fb και με ξέχασες κιόλας ε? Tέλος πάντων εγώ δεν έχω να σου αποδείξω κάτι μέσω της εμφάνισης μου.

 

Μας έχεις πρήξει τον πούτσο με το κέντρο. Ξέρεις που μένω ρε καθυστερημένε? Πατήσια μένω, κοντά στην Κυψέλη την δευτερη πιο πυκνοκατοικημένη περιοχή της γης. Με πολλούς μετανάστες και υπερβολικά τρελή καθημερινότητα, αλλά αυτό δε με εμποδίζει να παραμείνω άνθρωπος. Κατάλαβες Ποζερο-εθνίκι? Άντε κάνε μας τη χάρη, κουλούρι.

 

 

 

Είσαι μια κινούμενη βιτρίνα πολυεθνικών και μιλάς αμερικανικοποιημένη κοινωνία. Τρολολολολ.

 

 

Αναιρείς ο ίδιος αυτά που λες. Δηλαδή και χωρίς να απαντήσω μοιάζεις να τσακώνεσαι με τον άλλο σου εαυτό, πως να σε πάρω σοβαρα.

 

Link to comment
Share on other sites

Eksw oloi oi ksenoi re! o Ellhnas panta itan anexartitos! Oust i anarxiki oust oloi osi xalane tin ellada!!! o Ellhnas panta anexartitos einai!!!

 

Το ότι υπάρχουν ξένοι δηλαδή στη χώρα σημαίνει και ότι εξαρτάσαι από αυτούς;

Link to comment
Share on other sites

Σε έκανα delete από το fb και με ξέχασες κιόλας ε? Tέλος πάντων εγώ δεν έχω να σου αποδείξω κάτι μέσω της εμφάνισης μου.

 

Μας έχεις πρήξει τον πούτσο με το κέντρο. Ξέρεις που μένω ρε καθυστερημένε? Πατήσια μένω, κοντά στην Κυψέλη την δευτερη πιο πυκνοκατοικημένη περιοχή της γης. Με πολλούς μετανάστες και υπερβολικά τρελή καθημερινότητα, αλλά αυτό δε με εμποδίζει να παραμείνω άνθρωπος. Κατάλαβες Ποζερο-εθνίκι? Άντε κάνε μας τη χάρη, κουλούρι.

 

 

 

Είσαι μια κινούμενη βιτρίνα πολυεθνικών και μιλάς αμερικανικοποιημένη κοινωνία. Τρολολολολ.

 

 

Αναιρείς ο ίδιος αυτά που λες. Δηλαδή και χωρίς να απαντήσω μοιάζεις να τσακώνεσαι με τον άλλο σου εαυτό, πως να σε πάρω σοβαρα.

 

Δηλαδη το τι μπλουζα φορας και το τι μαλλι εχεις διχνει την πολυεθνικη κοινωνια ; Αν αυτο ειναι που θες να πεις αν και δεν απαντας με ουσια στην ερωτηση και απαντας σε προσωπικο επιπεδο.Εγω μενω Νικαια , Αι Νικολα μεσα στους μαυρους και παω σχεδον καθε μερα κεντρο , Κουμουνδουρου , ΑΓ.Παντελειμονα και εκει πραγματικα , δεν ζεις.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη το τι μπλουζα φορας και το τι μαλλι εχεις διχνει την πολυεθνικη κοινωνια ; Αν αυτο ειναι που θες να πεις αν και δεν απαντας με ουσια στην ερωτηση και απαντας σε προσωπικο επιπεδο.Εγω μενω Νικαια , Αι Νικολα μεσα στους μαυρους και παω σχεδον καθε μερα κεντρο , Κουμουνδουρου , ΑΓ.Παντελειμονα και εκει πραγματικα , δεν ζεις.

 

Ναι? Δηλαδή εσύ πως ξεχωρίζεις μια κοινωνία που έχει υποστεί φοβερές αλλοιώσεις? Μα φυσικά από τα μέλη της.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Καλά ντάξει εσύ ότι και να σου πούμε έχεις ζήσει το χειρότερο. Πείθεις.

 

Link to comment
Share on other sites

Πάω να κοιμηθώ γιατί έχω διάβασμα αύριο.

 

Καληνύχτα σε όλους εκτός από τον υποστηρικτή του Αδόλφου τον ασπόνδυλο πόζερο χαζογκόμενο εθνικιστή.

 

 

 

 

Von Zipper <3 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΣΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ

Link to comment
Share on other sites

Von Zipper <3 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΣΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ

Και element μη σου πω.
Link to comment
Share on other sites

Αντώνη, δεν είμαι αναρχικός, αλλά να σε ρωτήσω κάτι... Με το να είσαι εθνικιστής τι προσπαθείς να πετύχεις; Δε μπορώ να καταλάβω πως ακριβώς θα βοηθήσει τα μέλη μιας κοινωνίας η νοοτροπία του "Είμαι ανώτερος από όλους τους ξένους. Οι ξένοι φταίνε ΠΑΝΤΑ για ό,τι κακό συμβαίνει. Ό,τι σπουδαίο έγινε, έγινε χάρη σε εμάς."

Link to comment
Share on other sites

Και ξαναλεω αλλα αυτη τη φορα προς τον Revenger....γιατι παλικαρι μου τοτε εισαι τοσο ησυχος στα Village και δεν λες τα πιστευω σου?Να δω λιγακι την μαγκια σου...

Link to comment
Share on other sites

Όχι αγόρι μου και στα Χανιά έχουμε πολλούς μετανάστες οι όποιοι καθημερινά δέχονται επιθέσεις από όμοιους σου επειδή το θεωρούν μαγκιά.Όπως και στα Χανιά είχε γίνει αντιρατσιστική πορεία όπου τα ασπόνδυλα όλη τη βδομάδα κολλούσαν αφίσες για αντιπορείες και παπαριές αλλά τελικά έκατσαν σπιτάκι τους επειδή δε κατέβηκαν οι μπάτσοι.Για αναρχικούς προφανώς δεν έχεις πάει σε καμία κατάληψη, στη Rosa Nera είναι και άνθρωποι μεγάλης ηλικίας καλλιεργημένοι και μορφωμένοι όχι όπως τα βλαχαδερά που έχετε εσείς που ούτε το όνομα τους δε ξέρουν να γράψουν και είναι ''εθνικιστές''.Επίσης στα Χανιά είχε γίνει η επίθεση σε μία καθηγήτρια από μπαστάρδακια νεοναζί και της χάραξαν τη σβάστιγκα όπως και οι επιθέσεις που έχουν γίνει κατα καιρούς σε μουσουλμανικούς χώρους και στο στέκι Μεταναστών.Τέλος μη το παίζεις τόσο εμπειρίας κουράζεις.

Link to comment
Share on other sites

Και ξαναλεω αλλα αυτη τη φορα προς τον Revenger....γιατι παλικαρι μου τοτε εισαι τοσο ησυχος στα Village και δεν λες τα πιστευω σου?Να δω λιγακι την μαγκια σου...

εσυ γιατι εισαι τοσο ησυχος?? γιατι δεν βγαινεις να φωναξεις ειμαι αλβανος γαμω τους εθνικιστες?

 

επισις το village εχει κανταντησει στεκι ολων των απλυτων, προπερυσι ητανε των και καλα  emo και τωρα ολη η φατρια σας εκει παει!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...