Jump to content

Παίξε τώρα και εσύ Lineage2 Goddess Of Destruction


Recommended Posts

Χαίρομαι που ύστερα από τόσους μήνες υπήρξε επιτέλους ένας χρήσιμος οδηγός.

 

Ευχαριστώ  :D

 

Δοκίμασες να μπεις;η το κάνεις download ακόμα;

Αλά χωρίς account είναι ξενέρωτο.Να φτάσεις από τόσο μακριά μα τόσο κοντά,και να σκοντάψεις σε ένα τόσο δα πράγμα :(

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που ύστερα από τόσους μήνες υπήρξε επιτέλους ένας χρήσιμος οδηγός.

 

Ευχαριστώ  :D

 

Δοκίμασες να μπεις;η το κάνεις download ακόμα;

Αλά χωρίς account είναι ξενέρωτο.Να φτάσεις από τόσο μακριά μα τόσο κοντά,και να σκοντάψεις σε ένα τόσο δα πράγμα :(

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που ύστερα από τόσους μήνες υπήρξε επιτέλους ένας χρήσιμος οδηγός.

 

Ευχαριστώ  :D

 

Δοκίμασες να μπεις;η το κάνεις download ακόμα;

Αλά χωρίς account είναι ξενέρωτο.Να φτάσεις από τόσο μακριά μα τόσο κοντά,και να σκοντάψεις σε ένα τόσο δα πράγμα :(

Link to comment
Share on other sites

official test? pou to vriskw afto?

>_> stous server isos? kai sto US l2 high five eixe test server ekei se ebgaze 85 lvl me 5kkk adena kai alles malakies

 

btw i korea exei 27 server na kserete xD

Link to comment
Share on other sites

official test? pou to vriskw afto?

>_> stous server isos? kai sto US l2 high five eixe test server ekei se ebgaze 85 lvl me 5kkk adena kai alles malakies

 

btw i korea exei 27 server na kserete xD

Link to comment
Share on other sites

official test? pou to vriskw afto?

>_> stous server isos? kai sto US l2 high five eixe test server ekei se ebgaze 85 lvl me 5kkk adena kai alles malakies

 

btw i korea exei 27 server na kserete xD

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν περνάω το game μου βγάζει σφάλμα... Μου λέει "Default Feature...Ανεπανόρθωτη αποτυχία" Μήπως ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω? ή μήπως έχω κάνει εγώ τίποτα λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν περνάω το game μου βγάζει σφάλμα... Μου λέει "Default Feature...Ανεπανόρθωτη αποτυχία" Μήπως ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω? ή μήπως έχω κάνει εγώ τίποτα λάθος?

 

Δεν κατάλαβα που κολλάς,σε εμένα δεν έχει γίνει τίποτα τέτοιο,δες τον οδηγό που δίνη το παιδί κάτω από εσένα...(PinaePpLe)

Επίσης,Χωρίς Account είναι λίγο Λαλακία.Υποτίθεται ότι θα μου το εγκρίναν.Εδώ και τρεις μέρες έχουμε περάσει και ακόμα τίποτα :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα που κολλάς,σε εμένα δεν έχει γίνει τίποτα τέτοιο,δες τον οδηγό που δίνη το παιδί κάτω από εσένα...(PinaePpLe)

Επίσης,Χωρίς Account είναι λίγο Λαλακία.Υποτίθεται ότι θα μου το εγκρίναν.Εδώ και τρεις μέρες έχουμε περάσει και ακόμα τίποτα :(

Στο setup κολλάει... Όταν φτάνει στο 40% περίπου μου βγάζει το σφάλμα που είπα παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Στο setup κολλάει... Όταν φτάνει στο 40% περίπου μου βγάζει το σφάλμα που είπα παραπάνω.

 

Τι να σου πω ρε συ,με συγχωρείς δεν ξέρω τι φταίει.(μάλλον δεν ξέρω τι ακριβώς σου βγάζει)

 

Θα σε γελάσω...αλλα νομίζω ξέρω γιατί στο βγάζει...

Παλιά όταν έκανα setup αλλα client,μου έβγαζε ένα error,το έβγαζε γιατί είχα πολλά client στον PC μου,είχα π.χ το C4,Interlude,Freya,GraciaFinal...όταν τα έσβησα δεν μου το έβγαλε το error στο client που ήθελα,και ολοκλήρωσε το Setup :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...