Jump to content

[Gr] Καλή επιτυχία σε όλες!


VeGe

Recommended Posts

Δικαιολογίες για την μαμά και τον μπαμπά. :D

Ε τι ρε μαλάκα εσένα οι γονείς σου θα σε έτρωγαν αν δεν έγραφες και ήταν εύκολα ; Εμένα ήταν πολύ οκ σε αυτό το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε μαλάκα. Ίσα ίσα δεν μου λένε και τίποτα και είναι πάντα κοντά μου. Δεν ξέρουν πως είναι στην θέση μας οπότε καταλαβαίνουν..

Πιο πολύ εγώ απογοητεύτηκα γιατί τζάμπα το διάβασμα ρε μαλάκα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε μαλάκα. Ίσα ίσα δεν μου λένε και τίποτα και είναι πάντα κοντά μου. Δεν ξέρουν πως είναι στην θέση μας οπότε καταλαβαίνουν..

Πιο πολύ εγώ απογοητεύτηκα γιατί τζάμπα το διάβασμα ρε μαλάκα.

Ρε μαλάκα ξέρεις κάτι ; Αν ήταν να μας έλεγαν ότι δε θέλουμε να μπει κανείς σας γιατί όλα τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ μας είναι έτοιμα να κλείσουν(ΕΜΠ,ΑΠΘ και άλλα πολλά),μη διαβάζετε τσάμπα,μη χαλάτε τσάμπα τα λεφτά σας στα φροντιστήρια και μην ασχοληθείτε καν..

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απορώ γιατί δίνουμε. Λες και θα βρούμε δουλειά... Εγώ να σου πω την αλήθεια θέλω να περάσω κάπου για να λέω ότι σπουδάζω αλλά ουσιαστικά έχω άλλα σχέδια.

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό ακριβώς,δεν έχει νόημα...Εγώ μάλλον τώρα θα πάω στο ΤΕΙ Δομικών Έργων και θα κάνω μεταπτυχιακό για να αποκτήσω τα δικαιώματα του πολιτικού μηχανικού.Κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απορώ γιατί δίνουμε. Λες και θα βρούμε δουλειά... Εγώ να σου πω την αλήθεια θέλω να περάσω κάπου για να λέω ότι σπουδάζω αλλά ουσιαστικά έχω άλλα σχέδια.

μονο αν περασεις στρατιωτικες σχολες θα εχεις επαγγελματικη αποκατασταση..

 

ολα τα αλλα ειναι σκατα..Αυτο ακριβως που λες, περνας σε μια σχολη ισα ισα να δουνε οι γονεις και το σοι οτι περασες και δεν πηγαναι τζαμπα τα λεφτα σε φροντιστηρια κτλπ.

Link to comment
Share on other sites

μονο αν περασεις στρατιωτικες σχολες θα εχεις επαγγελματικη αποκατασταση..

 

Επίσης και οι δουλειές στα πλοία πληρώνουν καλά. Αλλά δεν μ'αρέσουν εμένα αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Απορώ πάντως πότε θα γίνει η επανάσταση εδώ..Οι Ισπανοί ήδη ξεκίνησαν πάντως..

Link to comment
Share on other sites

Απορώ πάντως πότε θα γίνει η επανάσταση εδώ..Οι Ισπανοί ήδη ξεκίνησαν πάντως..

ειρηνικη επανασταση, γνωριζω τοις προθεσοις σας!

Επίσης και οι δουλειές στα πλοία πληρώνουν καλά. Αλλά δεν μ'αρέσουν εμένα αυτά.

Φιλε μου εκει ξεχνας οικογενεια,προσωπικη ζωη,γκομενες και τετοια.. εκει μονο δουλεια, για αυτο περνεις καλα..
Link to comment
Share on other sites

We are individuals who have come together freely and voluntarily. Each of us has decided, after the concentrations on Sunday, May 15, that we are determined to continue fighting for dignity and political and social awareness.

We do not represent any political party or association.

We are joined by the singular cause of change.

We are brought together by integrity and solidarity with those who are unable to join us.

 

WHY ARE WE HERE?

 

We are here because we desire a new society that puts lives above political and economic interests. We demand a change in society and an increase in social awareness. We are here to make it known that the people have not fallen asleep, and we will continue fighting...peacefully.

 

We send our support to the friends that have been detained for participation in these concentrations, and we demand their immediate release with no criminal charges.

 

We want all of this, and we want it now. If you are with us, come join us.

 

Για να ενημερώνεσαι τι γίνεται,γιατί φυσικά τα κωλοκάναλα δεν πρόκειται να δείξουν τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν γράψουμε και ανάπτυξη ποιός ψήνεται να ξεσπάσουμε με αχαλίνωτο σπαμ σε όλα τα sections του Mxc?

 

Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν γράψουμε και ανάπτυξη ποιός ψήνεται να ξεσπάσουμε με αχαλίνωτο σπαμ σε όλα τα sections του Mxc?

 

κάτσε να δούμε ποιο acc θα χρησιμοποιείς και βλέπουμε..:P

Όχι ρε μαλάκα απλά θα έχει 2 δύσκολα ερωτήματα.

καλά ναι..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...