Jump to content

About Mac OS[gr]


douga

Recommended Posts

Κοίτα αν θες μπορείς να περιμένεις μέχρι το καλοκαίρι που θα βγει και το νέο os για να το έχει και αυτό. Το mac που διάλεξες είναι καλό. Αυτό έχω και γω και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Η κάρτα γραφικών του δεν είναι και καμιά τρελή. Τα τεχνικά χαρακτηριστικά των παιχνιδιών όμως αλλάζουν στα mac οπότε κάτι μπορεί να κάνεις.

dld to neo os tha upostirizei kai games???
Link to comment
Share on other sites

Και αυτό το os υποστηρίζει παιχνίδια απλώς εγώ στο λέω για να μην αγοράζεις ξεχωριστά το λογισμικό και ξοδευτείς. Όπως σου είπα και πριν τα παιχνίδια είναι ένα θέμα στο mac. Αν παίζεις ότι καινούργιο βγει δεν θα σε βολέψει γιατί γενικά τα mac δεν είναι κατασκευασμένα για να λιώνεις στα παιχνίδια. Αν πάλι παίζεις ένα-δυό παιχνίδια τότε πάρτο. ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ps3 και ακόμα το σκέφτεσαι ;; Έφυγες να το πάρεις ! Και τα παιχνίδια που ανέφερες μια χαρά θα τα παίζει. Για το προ δεν είμαι σίγουρος πολύ σίγουρος αλλά αφού το έχεις και στο ps3 δεν υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Πάρτο και στη χειρότερη, βάζεις bootcamp windows. (partition που λέμε...)

Γινετε να βαλεις και εικονικο τερματικο ή μονο στα Windows; Οπως VMware(Virtual Machine Ware). Δηλαδη να εχεις και αλλα λογισμικα στο PC σου χωρις να τα διαλεγεις στο boot απλα να ειναι αποθηκευμενα στην επιφανεια εργασιας.
Link to comment
Share on other sites

Γινετε να βαλεις και εικονικο τερματικο ή μονο στα Windows; Οπως VMware(Virtual Machine Ware). Δηλαδη να εχεις και αλλα λογισμικα στο PC σου χωρις να τα διαλεγεις στο boot απλα να ειναι αποθηκευμενα στην επιφανεια εργασιας.

 

Αν ρωτάς αν μπορείς στο mac να σηκώσεις Virtual Machine, τότε η απάντηση είναι ναι.

 

http://www.vmware.com/products/fusion/

 

και υπάρχει και το εξίσου ενδιαφέρον, Parallel Desktop (google it).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...