Jump to content

[GR]Opios kserei apo BWIN Pliz edw na me helparei me kati SOS! :S


stavrakas2009

Recommended Posts

Δεν εχω τραπεζικο και το Bwin ειναι του πατερα μου αλλα εγω το κανα.

αρα τα στοιχεια ειναι του πατερα σου σωστα.. εφοσον εχεις του πατερα σου θα πρεπει να δωσεις του λογαριασμο του πατερα σου για να βγουνε.. σου ζητανε και πολλες μαλα**** οπως IBAN/κωδικο swift/κωδικο καταστηματος και τετοια
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουμε Τραπεζικο Λογαριασμο... αν ηταν να μπλεκα με τραπεζες θα φτιαχνα πιστωτικη και θα τροφοδοτουσα το πειπαλ μου απο κει... τι Τραγικα πραγματα ειναι αυτα... πωπω δηλαδη παν τα λεφτα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουμε Τραπεζικο Λογαριασμο... αν ηταν να μπλεκα με τραπεζες θα φτιαχνα πιστωτικη και θα τροφοδοτουσα το πειπαλ μου απο κει... τι Τραγικα πραγματα ειναι αυτα... πωπω δηλαδη παν τα λεφτα?

οχι, βασικα περιμενε να δουμε τι θα κανεις, πρεπει να βαλεις 10 ευρω απο την παυπαλ σου.. τωρα πως θα τα βρεις ειναι το θεμα..
Link to comment
Share on other sites

ναι... Παιδια οποιος μπορει να μου τα στειλει υποσχομαι οτι θα του τα στειλω πισω... τωρα να μου πεις ποιος θα με εμπιστευτει... γαμισετα. Πωπω γαμω το ιντερνετ :D παντως τα λεφτα του Bwin θα τα χασω?

Link to comment
Share on other sites

ναι... Παιδια οποιος μπορει να μου τα στειλει υποσχομαι οτι θα του τα στειλω πισω... τωρα να μου πεις ποιος θα με εμπιστευτει... γαμισετα. Πωπω γαμω το ιντερνετ :D παντως τα λεφτα του Bwin θα τα χασω?

σου ειπα μπορεις να τα βγαλεις σε λογαριασμο!
Link to comment
Share on other sites

Μα Δεν Εχω Λογαριασμοο... γιατι θα φυγουν απο το Bwin?

οχι εκει θα ειναι, αν εχεις δωσει σωστα τα στοιχεια κ ταυτοποιηθουν εκει θα μεινουνε εκτος αν στον κλεισουνε και σου πουνε αναγκαστικα να σου στειλουνε τα λεφτα σε λογαριασμο..
Link to comment
Share on other sites

αα οκ με καθυσηχασες μεγαλε. αλλα το θεμα ειναι πως θα ξερω οτι το ακ μου ειναι ενεργοποιημενο??...

 

οπως το βλεπω τωρα μια χαρα , δε μου χει δωσει κανα δικαιωμα οτι δεν ειναι ακομα ετοιμο.

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να σε βοηθησα χτες με οτι σου ειπα :)

ναι φιλε να σαι καλα τωρα το θεμα ειναι να βρω τα λεφτα... κατι αρκετα δυσκολο και ολοι θα φοβουνται μη τους τα φαω... :( απο οτι ακουσα η Bwin δε δουλευει σαββατοκυριακα αρα θα μου κανουν το ακ οκ την δευτερα. :) αλλα και να μην ειναι οκ μπορω να κανω συναλλαγες με ειπε ενα παιδι :)

 

Θελω τα 10 Ευρω!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

lipon prota apo ola gia na kaneis analipsi stin paypal akoma kai an exeis kata8esi 10 euro dn 8 mporeis na t kaneis analipsi an dn exei ginei i taftopoihsi ton stoixeiwn (prepei na tous steilis fotoantigrafa apo diafora eggrafa taftotita kok) tora dn eimai 100% siguros oti einai akoma etsi pantos prin 1 xronw p epeza stn bwin etsi itan

Link to comment
Share on other sites

lipon prota apo ola gia na kaneis analipsi stin paypal akoma kai an exeis kata8esi 10 euro dn 8 mporeis na t kaneis analipsi an dn exei ginei i taftopoihsi ton stoixeiwn (prepei na tous steilis fotoantigrafa apo diafora eggrafa taftotita kok) tora dn eimai 100% siguros oti einai akoma etsi pantos prin 1 xronw p epeza stn bwin etsi itan

Exw Stilei to diavatirio mou... auto zitaei mono kai exw dwsei ola mou ta stixeia de mou ziti8ike pou8ena tipota allo... para to diavatirio mou. kai otan paw na kanw analipsi mou vgazei mono 1 sfalma... oti den exw kanei kata8esi apo paypal giauto ton logo de mporw na kanw kai analipsi. pistevw pws de xriazete na kanw tpt allo... :)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock