Jump to content

[GR]ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ


Xplicit7

Recommended Posts

Γιατί περίμενες να κάτσω να κάνω σοβαρή συζήτηση με αυτόν αφού μόνο για να κάνει εντύπωση μπήκε ρε...

 

Άραξε ρε που θα του δώσεις και το λόγο μπήκε ένας να κρίνει τη συζήτηση σιγά.

 

 

Γεμάτος είναι ο κόσμος από τζάμπα τηλεκριτικούς. Και στην τελική ποιός είναι? η Γκολεμά? άραξε.

 

Link to comment
Share on other sites

Άραξε ρε που θα του δώσεις και το λόγο μπήκε ένας να κρίνει τη συζήτηση σιγά.

 

 

Γεμάτος είναι ο κόσμος από τζάμπα τηλεκριτικούς. Και στην τελική ποιός είναι? η Γκολεμά? άραξε.

 

Μαθημένος και αυτός να κρίνει εκ του ασφαλούς ;)

Link to comment
Share on other sites

Μαθημένος και αυτός να κρίνει εκ του ασφαλούς ;)

Για εξήγησε το μου λίγο αυτό.Τι ακριβώς έκρινα εκ του ασφαλούς?  ???

 

Άραξε ρε που θα του δώσεις και το λόγο μπήκε ένας να κρίνει τη συζήτηση σιγά.

Γεμάτος είναι ο κόσμος από τζάμπα τηλεκριτικούς. Και στην τελική ποιός είναι? η Γκολεμά? άραξε.

Αυτό ακριβώς είπα λίγο πιο πριν.Η συμπεριφορά είμαστε κάποια φιλαράκια με ίδιες απόψεις και ιδέες(κανένα πρόβλημα ως εδώ)που λειτουργούμε σαν "κλίκα"...απαξιώνουμε τα λεγόμενα άλλων και ουσιαστικά αλληλοεπεφημούμαστε...μιας και ταυτίζονται τα πιστεύω μας-Αυτό είναι το πρόβλημα.Δεν μπορεί να θεωρηθεί ώριμη συζήτηση,βασικά ούτε συζήτηση, κάτι τέτοιο.

Και απορώ πραγματικά που θεωρείς συζήτηση όλο αυτή την ανταλλαγή γαλλικών που γινόταν.

Link to comment
Share on other sites

Ta polla logia einai ftwxia... etsi mou mathana... kai gia na min pw polla... GAMW TOUS FASISTES!!! POULOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

 

(Otan dyo stromata den symfonoun... dioti i apospseis diaferoun sira pernoun ta mpoukalia kai ta glop...telos. den tha gyriso to milao kanenos fasistompine THA TOU KAPSO TO SPITI!!!)

Link to comment
Share on other sites

Ta polla logia einai ftwxia... etsi mou mathana... kai gia na min pw polla... GAMW TOUS FASISTES!!! POULOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

 

(Otan dyo stromata den symfonoun... dioti i apospseis diaferoun sira pernoun ta mpoukalia kai ta glop...telos. den tha gyriso to milao kanenos fasistompine THA TOU KAPSO TO SPITI!!!)

 

 

Ψυχρός. Ανατρίχιασα μπρρρρ

Link to comment
Share on other sites

Support to Albanian rioters :)

i heard something about it

it was just a tentative for "coup d'etat"

 

but it failed since our govern is stonger then some oppositte loosers who want to win with mafia following their ass.

 

USA and EU congratz a lot our police for being at their lvl.

 

Fak riots, they sak. ;D

Link to comment
Share on other sites

but it failed since our govern is stonger then some oppositte loosers who want to win with mafia following their ass.

 

Loled.

 

Have you ever seen the sun? Nah i don't think so.

 

Keep staying in your -beep-ing cage. Don't fight for your rights. Keep on sucking German high class ballz, and keep calling ppl in the streets idiots!

 

 

Everything is OK

 

Link to comment
Share on other sites

tl;dr

 

Για τον ρατσισμό:

 

Όλοι είμαστε ρατσιστές, έστω και αν νομίζει κάποιος οτι δεν είναι ρατσιστής θα καταλάβει σε κάποιο στάδιο της ζωής του ότι υπάρχει μέσα στα αντικείμενα, στον τρόπο ζωής, και μέσα στον τρόπο που μιλάει.

Δεν βγάζω τον εαυτό μου απ'έξω γιατί ξέρω οτι είμαι ρατσιστής με όσο βρισίδι έχω ρίξει σε όλη μου την ζωή. Απο την στιγμή που κάποιος θα θέσει έναν όρο όπως "Δεν το τρώω γιατί είναι μαύρο, είναι κίτρινο σαν τους κινέζους, μοιάζεις σαν αλβανός, έχει γεμίσει η ελλάδα με βούλγαρους και πακιστανούς" είναι ήδη ρατσιστής.

 

Και μην το παίζετε μαγκάκια για να θεωρείτε τον εαυτό σας αναρχικό. Μόλις χάσατε το παιχνίδι :')

Link to comment
Share on other sites

tl;dr

 

Για τον ρατσισμό:

 

Όλοι είμαστε ρατσιστές, έστω και αν νομίζει κάποιος οτι δεν είναι ρατσιστής θα καταλάβει σε κάποιο στάδιο της ζωής του ότι υπάρχει μέσα στα αντικείμενα, στον τρόπο ζωής, και μέσα στον τρόπο που μιλάει.

Δεν βγάζω τον εαυτό μου απ'έξω γιατί ξέρω οτι είμαι ρατσιστής με όσο βρισίδι έχω ρίξει σε όλη μου την ζωή. Απο την στιγμή που κάποιος θα θέσει έναν όρο όπως "Δεν το τρώω γιατί είναι μαύρο, είναι κίτρινο σαν τους κινέζους, μοιάζεις σαν αλβανός, έχει γεμίσει η ελλάδα με βούλγαρους και πακιστανούς" είναι ήδη ρατσιστής.

 

Και μην το παίζετε μαγκάκια για να θεωρείτε τον εαυτό σας αναρχικό. Μόλις χάσατε το παιχνίδι :')

Είναι θέμα μαγκιάς η ιδεολογία σου ; ;S

Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα μαγκιάς η ιδεολογία σου ; ;S

όχι το τελευταίο ήταν επειδή είδα 1 quote με κάποιον που το έπαιζε μάγκας ;x
Link to comment
Share on other sites

tl;dr

 

Για τον ρατσισμό:

 

Όλοι είμαστε ρατσιστές, έστω και αν νομίζει κάποιος οτι δεν είναι ρατσιστής θα καταλάβει σε κάποιο στάδιο της ζωής του ότι υπάρχει μέσα στα αντικείμενα, στον τρόπο ζωής, και μέσα στον τρόπο που μιλάει.

Δεν βγάζω τον εαυτό μου απ'έξω γιατί ξέρω οτι είμαι ρατσιστής με όσο βρισίδι έχω ρίξει σε όλη μου την ζωή. Απο την στιγμή που κάποιος θα θέσει έναν όρο όπως "Δεν το τρώω γιατί είναι μαύρο, είναι κίτρινο σαν τους κινέζους, μοιάζεις σαν αλβανός, έχει γεμίσει η ελλάδα με βούλγαρους και πακιστανούς" είναι ήδη ρατσιστής.

 

Και μην το παίζετε μαγκάκια για να θεωρείτε τον εαυτό σας αναρχικό. Μόλις χάσατε το παιχνίδι :')

Συμφωνω στο οτι ολοι ειμαστε ρατσιστες

αλλα και παλι,δεν πρεπει να το γενικοποιουμε τοσο,ωστε να δρουμε οπως ΠΧ οι ΧΑτες

 

Link to comment
Share on other sites

Μια χώρα δεν μπορεί να φιλοξενίσει απεριόριστους μετανάστες, αυτό είναι γεγονός.

 

Δεν είναι θέμα φασισμού , είναι θέμα πρακτικό - Όταν οι θέσεις εργασίας που προσφέρονται είναι πολύ λιγότερες απο το διαθέσιμο εργατικό δυναμικό, είναι φυσιολογικό να οδηγούνται πολλοί στην άκρη.

 

Η Ελλάδα είναι ενα ξεφραγο αμπέλι, που αν κάνεις το λάθος να μπεις, δεν μπορείς να ξεφύγεις.

Η λύση είναι ή να στείλουμε τους παράνομους μετανάστες στην χώρα τους, ή να τους δώσουμε τα χαρτιά που χρειάζονται για να πάνε στον αρχικό τους προορισμό.

 

Δεν είμαι φασίστας, απλή λογική τα όσα λέω.

Link to comment
Share on other sites

and keep calling ppl in the streets idiots!

 

the leader of oppositte here called the people for protests 1 day before to kick this govern and bla bla bla .....

 

the protest started at 14:00. from 14:00 till 19:00 that it ends, the leader was milles away at one of expensive restaurant of Tirana having lunch and leading the people (mob) with phone from there, while those ppl were hurting themselves (you know, they were hitting the police with stones, but as amateurs, the last row was hitting even 1st row, so, they were killing each others)

at 6 police stations of Tirana city, from 113 arrested 100 of them had in their pocket from 100 to 200 euro. (it's weird since Euro is used rarely here)

 

So in conclusion, 200 ppl were killing each others and themselves while their leader was enjoying them by TV and was hoping to win the prime minister chair for himself. People kill/hurt themselves for what?? to make politicans moar and moar rich ($$$$)

HELL YEAH, PEOPLE ON STREET ARE SO STUPID.

(and greece doesn't make any big difference with albania about this subject)

 

Don't fight for your rights.

that's why ppl on street never won anything from doing the stupid on the street ?!

besides burning a car (which is like a win for them lol-lol) what else they could achieve on street ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock