Jump to content

[GR]Log in Error.


Recommended Posts

Από ότι pc και να δοκιμάσω παίρνω αυτό το error.

errorscd.jpg

 

Στο παράθυρο δεν γράφει κάτι γιαυτό και δεν ξέρω τί είναι. Αν βάλο άλλο acc μπαίνει κανονικά! Τι να κάνω;;

Link to comment
Share on other sites

μήπως έφαγες ban;

 

 

αλλιώς πήγαινε στο φόρουμ τους και κάνε ένα τόπικ.;p

Link to comment
Share on other sites

μήπως έφαγες ban;

 

 

αλλιώς πήγαινε στο φόρουμ τους και κάνε ένα τόπικ.;p

Μάλλον τώρα το κάνει και σε άλλα παιδιά όμως. Δεν νομίζω να έφαγαν όλοι ban..

 

You get an error cuz you don't write in English!!!

I put [GR] tags, so don't reply if you aren't greek ^^

Link to comment
Share on other sites

έκανες τόπικ στο φόρουμ του λολ;

Θα έκανα και πριν κάνω είπα να δοκιμάσω άλλη μια φορά. Άργυσε να μπει λίγο και όταν μπήκε μου έβγαλε αυτό.

warne.jpg

Λογικά νομίζω πως θα είχα φάει ένα "προσορινό" Ban γιατί κάποιος με έκανε Report??

Link to comment
Share on other sites

Θα έκανα και πριν κάνω είπα να δοκιμάσω άλλη μια φορά. Άργυσε να μπει λίγο και όταν μπήκε μου έβγαλε αυτό.

warne.jpg

Λογικά νομίζω πως θα είχα φάει ένα "προσορινό" Ban γιατί κάποιος με έκανε Report??

ναι άμα έχεις πολλά leave τρως ban προσωρινό ή και μόνιμο.

 

πόσα έχεις;

Link to comment
Share on other sites

xa0x0a0xa0x0a0x0ax0a0x0a0x0ax0a0xa0 pezeis lol kai den 3ereis pws na deis ta leave sou?

Δεν έτυχε ποτέ να αναρωτηθώ για να ψάξω.. Εσύ ξέρεις ή απλά έκανες reply για να πεις την εξυπνάδα σου;;

Link to comment
Share on other sites

ρώτα τους φίλους που έχεις να σου πούνε. στο friend list το γράφει άμα έχεις πολλά, ρώτα και θα σου πούνε.

Link to comment
Share on other sites

ρώτα τους φίλους που έχεις να σου πούνε. στο friend list το γράφει άμα έχεις πολλά, ρώτα και θα σου πούνε.

Ok το είδαμε, αν και έχω κάνει 3-4 μου λέει μόνο τις νίκες και κανένα leave. Ένας φίλος μου 30lvl έχει 59 leaves και δεν έχει φάει ακόμα ban, στα πόσα περίπου τρώς;;

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια, δεν το έχω ψάξει.

 

τώρα μπορείς να μπεις κανονικά; άμα είναι να κλειδωθεί το τόπικ.  ;]

Link to comment
Share on other sites

Ok το είδαμε, αν και έχω κάνει 3-4 μου λέει μόνο τις νίκες και κανένα leave. Ένας φίλος μου 30lvl έχει 59 leaves και δεν έχει φάει ακόμα ban, στα πόσα περίπου τρώς;;

έχει να κάνει με την συχνότητα.πχ αν κάνεις ένα leave σήμερα και ένα σε 1-2 μέρες πάλι,δεν θα φάς μπαν ενώ αν κάνεις 2-3 σε μια μέρα τρώς μπάν για μισή με μία ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...