Jump to content

[Guide]Adventurer - Freya Chronicle


Reptant_

Recommended Posts

Δεν γινεται να τα χεις και τα 2 η dmg η γρηγορο γεμισμα των skills.

αν και κατα την αποψη μου πιο σωστο ειναι τα skills να γεμιζουν πιο γρηγορα στα Mages.

Τα Fighters στοχευουν στο dmg.

 

και πως ακριβως γεμιζουν τωρα πια πιο γρηγορα? εχω μεινει λιγο πισω βλεπεις :) γιατι επισης το str δεν εκανε σχεδον τιποτα στο skill dmg, αλλαξε και αυτο? (δεν εχω παιξει πολυ gracia).

Link to comment
Share on other sites

και πως ακριβως γεμιζουν τωρα πια πιο γρηγορα? εχω μεινει λιγο πισω βλεπεις :) γιατι επισης το str δεν εκανε σχεδον τιποτα στο skill dmg, αλλαξε και αυτο? (δεν εχω παιξει πολυ gracia).

 

Αμα έχεις valakas σε mage ολα πανε σφαιρα. Wild Magic Effect 3>

δεν ξερω αν υπαρχουν καποιες παραλλαγες στο συγκεκριμενο client για το συγκεκριμενο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

μα δεν μιλαμε για mage εδω αλλα για adventurer (fighter).

 

Ναι. Ενα παραδειγμα εφερα πιστευω οτι και στον Adv. λειτουργει ακριβως με τον ιδιο τροπο.

Οτι αν εχεις valakas γεμιζουν πιο γρηγορα τα skills και δεν εξαρτονται απο το ποσο Atk.Speed εχεις.

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να βασιζεται ενας adventurer στο valakas παντως για να νικαει... εξαλλου δεν θα το παρει και ποτε, το θεμα ειναι τι παιζει τωρα πια ρολο στην μειωση του reuse time των skill του (και δεν λεω για ta buffs)

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να βασιζεται ενας adventurer στο valakas παντως για να νικαει... εξαλλου δεν θα το παρει και ποτε, το θεμα ειναι τι παιζει τωρα πια ρολο στην μειωση του reuse time των skill του (και δεν λεω για ta buffs)

Δεν θα το ξαναεξηγησω,αλλα στο Gracia το reuse των skills δεν επηρεαζεται απο το Attack Speed
Link to comment
Share on other sites

δεν ειπα οτι επηρεαζεται απο το attack speed, το ειπες πριν και το καταλαβα οκ, τωρα ρωταω: απο τι επηρεαζεται

Link to comment
Share on other sites

δεν ειπα οτι επηρεαζεται απο το attack speed, το ειπες πριν και το καταλαβα οκ, τωρα ρωταω: απο τι επηρεαζεται

Απο τα 2 buffs(renewal/champion) μονο

και απο το item skill:Refresh

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

as kanei kai gia ton wind rider kapios ena guide gia freya. gia mid rate server.

Υπάρχει ενα στα αγγλικά,ελπίζω να μην σε πειράζει :)

Click me

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο quide ... συνήθως adventurer παιζω παντου και νανο spoilera

Ο 'daggeras' δεν ειναι χαρακτήρας που μπορει να παιξει ο καθενας, θελει τεχνική, ταχύτητα και συντονισμό.

Ειναι απο τους λίγους χαρακτήρες που για 1 καλο χτυπημα χρησιμοποιούν 3-4 skill σε χρονο dt.

Link to comment
Share on other sites

 

Ειναι απο τους λίγους χαρακτήρες που για 1 καλο χτυπημα χρησιμοποιούν 3-4 skill σε χρονο dt.

Σωστος εν μερη.Γιατι για να πετυχεις ενα καλο blow πρεπει να κινηθεις,να κανεις trick/switch,για να πετυχεις καλυτερα dmg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock