Jump to content

[GR][Ποδόσφαιρο]Μεγάλη η ΝΙΚΗ


CarmineAngelo

Recommended Posts

Τάσος Κάκκος. Ο 12ος παίκτης του ΠΑΟ που έκρινε το παιχνίδι. Από τη στιγμή που συνέβει αυτός, μπορούμε να μιλάμε για ευνοηκή διαιτησία με το μέρος του βάζελου μιας και μετέβαλλε το τελικό αποτέλεσμα του αγώνα.

 

Συγχαρητήρια για τον ΟΣΦΠ που πραγματικά τους γάμησε, μάθετε στον Ριέρα να κάνει πάσα και στον "Φέτφα" να μην νομίζει πως είναι ο Μέσσι. Το σίγουρο είναι πως ο Σισέ θα λάβει μπόνους ενός καφασιού με μπανάνες τη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρι μου του βάζει σώμα του κάνει τζαρτζάρισμα πώς το λέτε στο χωριό σου ; Η μπάλα είναι διεκδικήσιμη πως να στο πω αλλιώς ; Μπαίνει ο Αβραάμ πιο δυνατά τον πετάει εκτός και εκεί τελειώνει δεν είναι τίποτα και συνεχίζεται το παιχνίδι κανονικά.

ton esprokse me dinami auto einai to 8ema!!!

Tecpa mi ta polilogoume kliste to topic ZITW o pana8as p nikise ! k egw ti niki ti dikeologo me mia koubenta kai opoios tin katalabi

ALO MARINAKIS ALO KOKALIS

 

Kai to teliko apotelesma prota o 8eos 8a to doume se 3-4 mines sto karaiskaki.. an ipologizo kala tote peripou 8a peksoume

Link to comment
Share on other sites

Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΒΑΛΒΕΡΔΕ ΦΤΕΕΙ !

ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΚΟΝΤΕΨΑΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ , ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΧΑΣΑΜΕ . ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το λεει και στο ραδιοφωνο,κανενα λαθος διαιτησιας

Παρακαλω αλλη δικαιολογια

Link to comment
Share on other sites

Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΒΑΛΒΕΡΔΕ ΦΤΕΕΙ !

ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΚΟΝΤΕΨΑΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ , ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΧΑΣΑΜΕ . ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ

ΟΥΤΕ Ο ΚΑΚΟΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ , ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ , ΤΕΛΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Ηταν σπρωξιμο στον παιχτη,τον εβγαλε τελειως εκτος πορειας

(απο εναν καθηγητη διαιτησιας)

Τελειος ο ΚΑΚΟΣ λεει

Link to comment
Share on other sites

ton esprokse me dinami auto einai to 8ema!!!

Tecpa mi ta polilogoume kliste to topic ZITW o pana8as p nikise ! k egw ti niki ti dikeologo me mia koubenta kai opoios tin katalabi

ALO MARINAKIS ALO KOKALIS

Δεν έβαλε χέρια όμως και αυτό μετράει.

Τωρα το λεει και στο ραδιοφωνο,κανενα λαθος διαιτησιας

Παρακαλω αλλη δικαιολογια

Ο Γκόντζος το πε ή ο Νικολόπουλος ; Σοβαρέψου ρε μαλάκα...

Link to comment
Share on other sites

ΟΥΤΕ Ο ΚΑΚΟΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ , ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ , ΤΕΛΟΣ

 

Είσαι ειλικρινής ρε μαλάκα και αυτό μου αρέσει , κέρδισες +1 match μαζί μας όταν θα είναι ο ds μέσα και δεν θα σε θέλει θα τον ψήσω να σε βάζει :3

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλακα παραδεξου το

 

Μην προσπαθεις να δικαιολογηθεις απο κατι που δεν υπαρχει

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλακα παραδεξου το

 

Μην προσπαθεις να δικαιολογηθεις απο κατι που δεν υπαρχει

Συμφωνώ απολύτος !
Link to comment
Share on other sites

Δεν έβαλε χέρια όμως και αυτό μετράει

ebale podi an dn eixe bali podi isos ebaze goal gia auto edose to penalty tou xalase tin fasi me ena sproksimo kai podi kai fanike apo tin entoni fora p epese o cisse les kai tou epiase to kefali kai tou to kopanise me oloi tou tin dinami katw...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είπα την αλήθεια αν δινόταν αυτό το πέναλτι στον Ολυμπιακό θα είχαν ανακαλυπτεί 10 παράγκες κλπ κλπ αλλά παραδέχτηκα επίσης ότι στο δεύτερο ημίχρονο ήμουν ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ! Τέλος πάντων δε γαμιέται πάλι πλάτη βλέπετε πάλι πρώτος είμαι οπότε μικρό το κακό μόνο για θέμα γοήτρου το ήθελα το σημερινό ματς.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είπα την αλήθεια αν δινόταν αυτό το πέναλτι στον Ολυμπιακό θα είχαν ανακαλυπτεί 10 παράγκες κλπ κλπ αλλά παραδέχτηκα επίσης ότι στο δεύτερο ημίχρονο ήμουν ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ! Τέλος πάντων δε γαμιέται πάλι πλάτη βλέπετε πάλι πρώτος είμαι οπότε μικρό το κακό μόνο για θέμα γοήτρου το ήθελα το σημερινό ματς.

Τι ντερμπι εχεις παιξει εως τωρα και τι εχω παιξει
Link to comment
Share on other sites

Τι ντερμπι εχεις παιξει εως τωρα και τι εχω παιξει

Έχεις παίξει με την ΑΕΚ , αυτό είναι το μόνο ντέρμπι.Εκτός αν θεωρείς ντέρμπι το ματς με τον ΟΦΗ του Βορρά οπότε πάω πάσο.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις παίξει με την ΑΕΚ , αυτό είναι το μόνο ντέρμπι.Εκτός αν θεωρείς ντέρμπι το ματς με τον ΟΦΗ του Βορρά οπότε πάω πάσο.

Με ολους εχω παιξει,lolz
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...