Jump to content

[GR] Warzycha VS Rivaldo


randomnamehere

Ποιος ο καλυτερος ξενος παιχτης που εχει περασει ποτε απο την ελλαδα ?  

36 members have voted

  1. 1. Ποιος ο καλυτερος ξενος παιχτης που εχει περασει ποτε απο την ελλαδα ?

    • Kristof Warzycha (Βαζεχα)
      17
    • Rivaldo
      19


Recommended Posts

Ειχα μια διαφωνια σημερα με τον MasterDisaster για το πιος ειναι ο καλυτερος ξενος ποδοσφαιριστης που εχει περασει ποτε απο την Ελλαδα . Αυτος να λεει Rivaldo , εγω Kristof Warzycha (Βαζεχα). Μην ψηφισετε ως ομαδα αλλα ως παιχτη .

 

δειτε και τα 2 παρακατω Βιντεο , αν και δεν λενε κατι . Λιγο πολυ , ολοι τους ξερουμε

 

 

 

 

μην αρχισετε τωρα να λετε αλλους ξενους παιχτες . Θελουμε να κανουμε συκγριση αναμεσα σε αυτους τους 2

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σαν τον τιτανοτεράστιο Giovanni δεν πέρασε και ούτε θα περάσει κανείς

Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά είναι εμφανής.Αν είσαι στενόμυαλος δεν φταίω εγώ!

Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά είναι εμφανής.Αν είσαι στενόμυαλος δεν φταίω εγώ!

 

αυτο λεω και εγω η διαφορα ειναι εμφανεστατη .. ο Βαζεχα ειναι σταδια πιο πανω απο rivaldo

Link to comment
Share on other sites

αυτο λεω και εγω η διαφορα ειναι εμφανεστατη .. ο Βαζεχα ειναι σταδια πιο πανω απο rivaldo

Ε ΌΧΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ!ΈΖΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ(ΔΙΑΒΑΣΩ)ΚΑΙ ΑΥΤΟ!
Link to comment
Share on other sites

αυτο λεω και εγω η διαφορα ειναι εμφανεστατη .. ο Βαζεχα ειναι σταδια πιο πανω απο rivaldo

Αγόρι μου πήγενε αυτοκτόνα μόνο καλά θα αποφέρεις
Link to comment
Share on other sites

Ε ΌΧΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ!ΈΖΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ(ΔΙΑΒΑΣΩ)ΚΑΙ ΑΥΤΟ!

 

ofc ... απο εμενα πολλα θα διαβασεις .. η αποψη μου ειναι σταθερη . Παιχτης σαν το βαζεχα δεν θα ξαναπερασει ποτε απο την ελλαδα .. μπορει να μην εβαζε τα γκολ οπως ο rivaldo που ηταν μονο τριπλες αλλα εβαζε ΓΚΟΛ ... πρωτος σκορερ του παναθηναικου χρονια τωρα και δν προκειτε να τον ξεπερασουν

Link to comment
Share on other sites

ofc ... απο εμενα πολλα θα διαβασεις .. η αποψη μου ειναι σταθερη . Παιχτης σαν το βαζεχα δεν θα ξαναπερασει ποτε απο την ελλαδα .. μπορει να μην εβαζε τα γκολ οπως ο rivaldo που ηταν μονο τριπλες αλλα εβαζε ΓΚΟΛ ... πρωτος σκορερ του παναθηναικου χρονια τωρα και δν προκειτε να τον ξεπερασουν

Ρε μαλάκα είσαι σοβαρός?Συγκρίνεις παίχτη της κλάσεως του Ρίμπο με τον Βαζέχα?ΡΕ ΓΑΜΩ ΠΟΥ ΕΜΠΛΕΞΑ?
Link to comment
Share on other sites

Βίτορ Μπόρμπα Φερέιρα Ριβάλντο εννοείται η διαφορά είναι χαώδης...

Link to comment
Share on other sites

Μονο μαλακας βαζελος τα λεει αυτα. Αν και το χρημα του πουλησε το μυαλο και δηλωσε πως ειανι γαυρος (εγω σαν γαυρος οπαδος δεν θα τονδεχομουνα βεβαια επειδη μου ειχε ριξει 4 δαχτυλα... ναι ενταξ μην γυρισουμε σε αυτα) ειναι μακραν ο πιο κορυφαιος παιχτης που περασε απο την Ελλαδα.

 

Και ενας αλλος μεγαλο ποδοσφαιριστη ειχε φερει ενας αλλος αλητης προεδρος του Ολυμπιακου γυρω στο 90.

 

 

Φουμα, σε λιγο θα μας πεις και οτι ο μεγαλυτερος ποδοσφαιριστης στην Ευρωπη απο Ελληνικες ομαδες ειναι ο Δωνης.

Link to comment
Share on other sites

Μονο μαλακας βαζελος τα λεει αυτα. Αν και το χρημα του πουλησε το μυαλο και δηλωσε πως ειανι γαυρος (εγω σαν γαυρος οπαδος δεν θα τονδεχομουνα βεβαια επειδη μου ειχε ριξει 4 δαχτυλα... ναι ενταξ μην γυρισουμε σε αυτα) ειναι μακραν ο πιο κορυφαιος παιχτης που περασε απο την Ελλαδα.

 

Και ενας αλλος μεγαλο ποδοσφαιριστη ειχε φερει ενας αλλος αλητης προεδρος του Ολυμπιακου γυρω στο 90.

 

 

Φουμα, σε λιγο θα μας πεις και οτι ο μεγαλυτερος ποδοσφαιριστης στην Ευρωπη απο Ελληνικες ομαδες ειναι ο Δωνης.

Συμφωνώ πάντως εγώ σαν οπαδός τη δέχτηκα τη συγγνώμη του γιατί είναι από τους αγαπημένους μου παίκτες.Είναι βλακεία βασικά να συγκρίνεις έναν από τους κορυφαίους ποδοσφαιριστές όλων των εποχών με έναν απλά καλό παίκτη.

Link to comment
Share on other sites

Είναι βλακεία βασικά να συγκρίνεις έναν από τους κορυφαίους ποδοσφαιριστές όλων των εποχών με έναν απλά καλό παίκτη.

Γελοιο θα ελεγα.

Link to comment
Share on other sites


Επειδη δεν το εβρισκα μονο του, το βαζω ολο.

Δεν εχω ξαναδει ωραιοτερη πασα στην ζωη μου. Δειτε την ασσιστ του δευτερου γκολ.
Απλα, μου εχει κατσει στο μυαλο.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις βάλει 2 βίντεο και μας λες να τα δούμε...Εσύ τα είδες και κάνεις τέτοιες ερωτήσεις? Ο Rivaldo είναι πολύ ανώτερος ποδοσφαιρικά από τον Βαζέχα.

 

Θα συμφώνησω με αυτό...

 

Είναι βλακεία βασικά να συγκρίνεις έναν από τους κορυφαίους ποδοσφαιριστές όλων των εποχών με έναν απλά καλό παίκτη.

Link to comment
Share on other sites

Κωλοχαρακτήρας ο Ριβάλντο που ζει για τα λεφτά. Αλλά μακράν ο καλύτερος που έχει περάσει από την Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...