Jump to content

[GR] ΚΑΤΑΛΗΨΗ


Remington

Recommended Posts

Μάζα είναι η πλειοψηφία (μπεεε μπεεε ξέρεις εσύ). Πόσοι είναι "χριστιανοί" στην Ελλάδα?

 

 

Μάζα?  :-X

Χριστιανοι δηλώνουν ....

Εγω άλλα βλεπω

Link to comment
Share on other sites

Εξάλλου ποιος είμαι εγώ για να σε κρίνω;

 

Ποιος θα έπρεπε να είσαι ; Πρόεδρος ; είμαστε στην ίδια ηλικία πάνω κάτω και ανταλλάζουμε απόψεις..

 

 

98%

 

Και το 95% λένε γαμώ την παναγία μου. Οι στατιστικές είναι βασισμένες απλά στα απαρχαιομένα έγραφα του κράτους και όχι σε ζωντανή σύνδεση με την άποψη και κατάσταση του ανθρώπου. Θέλω να πω οτί μπορεί να αλλάξει άποψη αλλά δεν θα πάει να το δηλώσει καθώς δεν γίνεται να βάλει ονομασία ο καθένας εκεί που πιστεύει. Μπορεί να πάει ένας και να πει πιστεύω στον iron man να πούμε

Link to comment
Share on other sites

Χριστιανοι δηλώνουν ....

Εγω άλλα βλεπω

 

Xριστιανός ποιός είναι για σένα?

 

Εγώ πάντως σήμερα μέσα στη βροχή περνούσα στην Πατησσίων και ήταν ένα πρεζάκι πεσμένο κάτω και δεν τον βοηθούσε κανείς (μέχρι και ένας παπάς που πέρασε δίπλα του), και άργησα με τον φίλό μου 10 λεπτά στο μάθημα για να του αγοράσουμε ένα μπουκάλι νερό και να πάρουμε το 166 γιατί απλά δε μπορούσαμε να τον αφήσουμε.

 

Άσε ρε ψωμα, AΣΕ ΡΕ!

Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα έπρεπε να είσαι ; Πρόεδρος ; είμαστε στην ίδια ηλικία πάνω κάτω και ανταλλάζουμε απόψεις..

 

 

Και το 95% λένε γαμώ την παναγία μου. Οι στατιστικές είναι βασισμένες απλά στα απαρχαιομένα έγραφα του κράτους και όχι σε ζωντανή σύνδεση με την άποψη και κατάσταση του ανθρώπου. Θέλω να πω οτί μπορεί να αλλάξει άποψη αλλά δεν θα πάει να το δηλώσει καθώς δεν γίνεται να βάλει ονομασία ο καθένας εκεί που πιστεύει. Μπορεί να πάει ένας και να πει πιστεύω στον iron man να πούμε

 

Γιατί ο πρόεδρος έχει αυτό το δικαίωμα; Υπόψιν το mxc κολλάει στο full... Άμα δεν κάνατε quotes δεν θα έβλεπα ότι ποστάρατε!

Link to comment
Share on other sites

Xριστιανός ποιός είναι για σένα?

 

Εγώ πάντως σήμερα μέσα στη βροχή περνούσα στην Πατησσίων και ήταν ένα πρεζάκι πεσμένο κάτω και δεν τον βοηθούσε κανείς (μέχρι και ένας παπάς που πέρασε δίπλα του), και άργησα με τον φίλό μου 10 λεπτά στο μάθημα για να του αγοράσουμε ένα μπουκάλι νερό και να πάρουμε το 166 γιατί απλά δε μπορούσαμε να τον αφήσουμε.

 

Άσε ρε ψωμα, AΣΕ ΡΕ!

 

Ποιος σε είπε ότι όλοι οι παπάδες είναι σωστοί. Αφού η αποκάλυψη μας λέει ότι και πολύ παπάδες θα πάνε με του μέρος του ___ ...

Link to comment
Share on other sites

Ποιος σε είπε ότι όλοι οι παπάδες είναι σωστοί. Αφού η αποκάλυψη μας λέει ότι και πολύ παπάδες θα πάνε με του μέρος του ___ ...

 

Εσύ αυτό κατάλαβες?

 

Εγώ σου λέω ότι έχετε λάθος κριτήρια.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ο πρόεδρος έχει αυτό το δικαίωμα; Υπόψιν το mxc κολλάει στο full... Άμα δεν κάνατε quotes δεν θα έβλεπα ότι ποστάρατε!

 

Δεν είπα οτί έχει δικαίωμα ο πρόεδρος αλλά τι/ποιοι πρέπει να είμαστε για να κρίνουμε ; απόψεις ανταλλάζουμε..

 

Xριστιανός ποιός είναι για σένα?

 

Εγώ πάντως σήμερα μέσα στη βροχή περνούσα στην Πατησσίων και ήταν ένα πρεζάκι πεσμένο κάτω και δεν τον βοηθούσε κανείς (μέχρι και ένας παπάς που πέρασε δίπλα του), και άργησα με τον φίλό μου 10 λεπτά στο μάθημα για να του αγοράσουμε ένα μπουκάλι νερό και να πάρουμε το 166 γιατί απλά δε μπορούσαμε να τον αφήσουμε.

 

Άσε ρε ψωμα, AΣΕ ΡΕ!

 

Καλά έκανες φίλε , και για τους "παπάδες" το 80% που έχω δει είναι για τα λεφτά , όλοι με κάμπριο αμάξια οκ.

Link to comment
Share on other sites

Και το 95% λένε γαμώ την παναγία μου.

\Aytoi oi baptimenoi...

Ειναι το τελειο παράδειγμα .... Για αυτο που λεω πως δεν θελω να καταντήσω μερος της μαζας

Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες φίλε , και για τους "παπάδες" το 80% που έχω δει είναι για τα λεφτά , όλοι με κάμπριο αμάξια οκ.

 

Άσε μας μωρέ... Εσύ θα γινόσουν;

Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες φίλε , και για τους "παπάδες" το 80% που έχω δει είναι για τα λεφτά , όλοι με κάμπριο αμάξια οκ.

 

Ρε λογικό δεν είναι?

 

Απλά λέω ότι Εκκλησία πατάω μόνο το Πάσχα να με βλέπει η γιαγιά μου να παίρνει μια χαρά, και το ότι δε θεωρώ ότι είμαι χριστιανός, δε με εμποδίζει ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Άσε μας μωρέ... Εσύ θα γινόσουν;

 

Πρώτα πόλλα από που και ως που να με αποκαλλούν Πατέρα ; και να έχω όλα αυτά τα κοσμήματα πάνω μου , οιμέ.

 

Βγάζει μάτια έξω όλο αυτό το πράγμα

Link to comment
Share on other sites

Ρε λογικό δεν είναι?

 

Απλά λέω ότι Εκκλησία πατάω μόνο το Πάσχα να με βλέπει η γιαγιά μου να παίρνει μια χαρά, και το ότι δε θεωρώ ότι είμαι χριστιανός, δε με εμποδίζει ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

 

Ποιος σε είπε ότι σε εμποδίζει η μάλλον σε έκανε να πιστεύεις έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα πόλλα από που και ως που να με αποκαλλούν Πατέρα ; και να έχω όλα αυτά τα κοσμήματα πάνω μου , οιμέ.

 

Εδώ κολλάει η ατάκα της γριάς που βρίζει...

 

 

"Ποιός ξέρει τι κομπλεξάρα είσαι και χρειάζεσαι όλα αυτά τα εφέ? "

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...