Jump to content

[GR] ΚΑΤΑΛΗΨΗ


Remington

Recommended Posts

Εκκλησία πάτε ποτέ; Μάλλον νηστέψατε καθόλου να κοινωνήσετε;

Αστειο ?

Αυτοι εκαναν μια θεωρια απλα επηδη καποιοι τους την τάισαν...

Link to comment
Share on other sites

Εκκλησία πάτε ποτέ; Μάλλον νηστέψατε καθόλου να κοινωνήσετε;

 

Εγώ πάντως δεν πάω σε έναν που ονομάζει τον ευατό του Πατέρα (πάτερ) ούτε που διδάσκουν την λέξη "Παναγία" ενώ δεν αναφέρετε καν στην γραφή.

Link to comment
Share on other sites

Αστειο ?

Αυτοι εκαναν μια θεωρια απλα επηση καποιοι τους την τάισαν...

 

Πάρ'το μία σε ελληνικά τώρα.

Link to comment
Share on other sites

ENA MΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΩΣΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΩΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ.

 

 

χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Αστειο ?

Αυτοι εκαναν μια θεωρια απλα επηδη καποιοι τους την τάισαν...

 

Έναρξη > mspaint > Enter > Εκφράσου

 

 

δεν θέλω να γίνομαι κακός αλλά δεν κατάλαβα μία τώρα σοβαρά..

Link to comment
Share on other sites

Έναρξη > mspaint > Enter > Εκφράσου

 

 

δεν θέλω να γίνομαι κακός αλλά δεν κατάλαβα μία τώρα σοβαρά..

Κατάλαβαν αυτοί που απευθυνόμουν ...
Link to comment
Share on other sites

Με κάνατε πραγματικά να μετανιώσω που άνοιξα αυτό το τόπικ εδώ. Στο thegreekz που είναι ποιο ώριμοι και είναι ηλικίας 20+ μπορώ να συνεχίσω την συζήτηση.

 

Απορώ πως καταντήσαμε έτσι τα Ελληνόπουλα.

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβαν αυτοί που απευθυνόμουν ...

 

Δεν απευθύνθηκες σε κανέναν, μίλησες γενικά, και ούτε καν που κατάλαβες τι είπες.

Το μόνο που έκανες ήταν να πεις σε εμάς, αυτά που λέει ο VeGe σε εσένα.

Για άλλη μια φορά πήρες κάτι που άκουσες και το επανέλαβες, διότι δεν μπορείς να πεις κάτι μόνος σου.

Link to comment
Share on other sites

O Mαλάκας ο Vege τα λεει αυτα για να με μοιώσει δεν θα ξαναασχολήθω με το θέμα ...

 

Ρε μαλάκα Psoma δε σου μάθανε στο κατηχητικό ότι όταν ο άλλος δεν είναι παρόν δε λες τέτοια πράγματα?

 

Και βλέπεις με μικρό "μ", είμαι πολύ επιεικής

Link to comment
Share on other sites

Με κάνατε πραγματικά να μετανιώσω που άνοιξα αυτό το τόπικ εδώ. Στο thegreekz που είναι ποιο ώριμοι και είναι ηλικίας 20+ μπορώ να συνεχίσω την συζήτηση.

 

Απορώ πως καταντήσαμε έτσι τα Ελληνόπουλα.

 

Και εγώ αυτό απορώ, που άτομα σαν εσένα είναι χειρότερα από σατανιστές.

Οι σατανιστές είναι γνωστοί κυρίως για την επιβολή των απόψεών τους με έναν ιδιαίτερο τρόπο και για τον τρόπο που διδάσκουν τους μαθητευόμενούς τους. Το αστείο είναι πως κατέντησα να βλέπω ψευτοχριστιανούς, να κάνουν κάτι αντίστοιχο, και να θεωρούν όσους δεν έχουν ανάλογες μ'αυτούς αντιλήψεις κατώτερους. Ο Θεός σου να σε φωτίσει.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό απορώ, που άτομα σαν εσένα είναι χειρότερα από σατανιστές.

Οι σατανιστές είναι γνωστοί κυρίως για την επιβολή των απόψεών τους με έναν ιδιαίτερο τρόπο και για τον τρόπο που διδάσκουν τους μαθητευόμενούς τους. Το αστείο είναι πως κατέντησα να βλέπω ψευτοχριστιανούς, να κάνουν κάτι αντίστοιχο, και να θεωρούν όσους δεν έχουν ανάλογες μ'αυτούς αντιλήψεις κατώτερους. Ο Θεός σου να σε φωτίσει.

 

Είπα εγώ κάποιον κατώτερο; Πάνε στο greekz να δεις τις απόψεις των άλλων.

Link to comment
Share on other sites

Με κάνατε πραγματικά να μετανιώσω που άνοιξα αυτό το τόπικ εδώ. Στο thegreekz που είναι ποιο ώριμοι και είναι ηλικίας 20+ μπορώ να συνεχίσω την συζήτηση.

 

Απορώ πως καταντήσαμε έτσι τα Ελληνόπουλα.

 

Ε μαντεύω πως θα είπαν *ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΡΕΕΕ* και τέτοια. Δες , η θρησκεία είναι κάτι πνευματικό το να πιστεύει ο καθένας εκεί που θέλει είναι κάτι λογικό στις μέρες μας. Δεν θα μου πεις εσύ που θα πιστέψω ρε φίλε. Είμαι έλληνας και τι πρέπει να είμαι χριστιανός ορθόδοξος από αυτά που λένε στην "εκκλησία" + το σχολείο ; Απλά δεν είμαστε πρόβατα. και αυτά που είπα εδώ

 

Εγώ πάντως δεν πάω σε έναν που ονομάζει τον ευατό του Πατέρα (πάτερ) ούτε που διδάσκουν την λέξη "Παναγία" ενώ δεν αναφέρετε καν στην γραφή.

 

Μετράνε , αφού είσαι χριστιανός πρέπει να τα πάρεις στα σοβαρά. Δεν μπορείς ένα θνητός να ονομάζει τον ευατό του "Πατέρα" και ούτε να μας διδάσκουν πράγματα όπως "Παναγία" ενώ δεν αναφέρετε έτσι καν στην γραφή.

 

όπως είπα και πριν , απλά εδώ μερικοί δεν είμαστε πρόβατα και είμαστε ανοιχτόμυαλοι και όχι ότι μας ταίζουν

Link to comment
Share on other sites

Είπα εγώ κάποιον κατώτερο; Πάνε στο greekz να δεις τις απόψεις των άλλων.

 

 

Εδώ έχουμε τις δικές μας απόψεις.

 

Το γεγονός ότι δεν είναι ίδιες με τις δικές σου δε δείχνει κάτι.

 

 

Δες το αλλιώς. Ίσως αυτά τα Ελληνόπουλα όπως λες να ξέρουν κάτι παραπάνω και να μην ακολουθήσουν τα λάθη των προηγούμενων.

 

"Αυτά τα γενικόλογα σκοτώνουν, γιατί είδες απο τη δικιά σου πρόταση έφτιαξα μια δικιά μου τελείως διαφορετική"

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είπα εγώ κάποιον κατώτερο;

που είναι ποιο ώριμοι

 

Άλλο είναι πιο ώριμοι και άλλο συμφωνούν με όσα λες. Α και ο ξάδερφός μου, πρώτη γυμνασίου είναι member εκεί. Just to let you know.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...