Jump to content

[HELP]Εγκατάσταση και πληκτρολόγιο


diezGR

Recommended Posts

guys μολις κανω install το gracia epilogue,οταν ξανανοιξω το pc το keyboard δεν δουλευει...παραμονο ενα πληκτρο που εχει,που σου βγαζει μια αριθμομηχανη στην οθονη...μια αλλη φορα που ειχε ξαναγινει εβγαλα και ξαναεβαλα στο usb το keyboard και δουλευε αλλα τωρα τπτ...anw το πληκτολογιο ειναι Microsoft Wired 600.

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ κάτι παρόμοιο.

Όταν ανοίγω το l2.exe για 3 δεύτερα το πληκτρολόγιο δεν πιάνει,αλλά μετά επανέρχεται.

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ κάτι παρόμοιο.

Όταν ανοίγω το l2.exe για 3 δεύτερα το πληκτρολόγιο δεν πιάνει,αλλά μετά επανέρχεται.

 

auto dn prepi na ine apo to l2 apo to pliktrologio 8a ine gt emena dn mou bgazi kanena tetio problima
Link to comment
Share on other sites

auto dn prepi na ine apo to l2 apo to pliktrologio 8a ine gt emena dn mou bgazi kanena tetio problima

Ναι,το ξέρω...

ή αλλιώς κάτι από την θύρα που μπαίνει το usb...

idk

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω γιατι καθε φορα που εχω κανει εγκατασταση το epilogue γινεται αυτο...σε ενα site ελεγε οτι μπορει να προκαλειτε απτο GG η απτο nprotect

Link to comment
Share on other sites

Το GG φταίει είχα και εγώ ένα παρόμοιο πρόβλημα , στις αρχές το Aion είχε GG και προσπαθούσα να βάλω ένα logitech με macro (δεν έπαιζε). Βρες GG killer , βάλτο και δοκίμασε.

Link to comment
Share on other sites

ty!

οποτε τωρα οταν κανω install h repair ξανα βαζω αυτο μετα και ειμαι οκ?

(δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα την τελευταια φορα δεν ανοιξα καν το l2 μονο install εκανα)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...