Jump to content

[GR]sofaki-coyote


kixos

Recommended Posts

Εγώ ένα ξέρω. Ότι οι μαλακείες πληρώνονται. Δεν είναι δυνατό και λογικό να δίνεις λεφτά για ένα παιχνίδι. Είναι μία από τις πιο μεγάλες βλακείες του κόσμου. Δεν με ενδιαφέρει ποιός έκλεψε ποιόν, αλλά καλά να πάθεις που δίνεις για ένα παιχνίδι λεφτά και πόσο μάλλον σε άγνωστα άτομα.

 

Σε κάθε σέρβερ που παίζεις, δεν υπάρχει ένα announcement που λέει "Μην δίνεται το pwd σε άγνωστα άτομα.";

 

Έτσι είναι και εδώ. Μην δίνεται λεφτά σε άγνωστα άτομα. Και ξεκαθαρίζω. Δεν κατηγορώ κανέναν από τους 2 αυτούς sellers.

agnosta h sofaki kai o coyote?:// empistous tous anevazoun kai empistous tous katevazoun
Link to comment
Share on other sites

φτάνει με αυτην την ιστορία, λύστε το προσωπικά το θέμα.

 

pio prosopika na liso?;// na s vrw to topic pou eixa kanei gia na agoraso pack? 100 atoma sofaki mou legane :XXX
Link to comment
Share on other sites

agnosta h sofaki kai o coyote?:// empistous tous anevazoun kai empistous tous katevazoun

Εκανες τοσα topic

Πηρες την απαντηση σου

Περιμενε τωρα την σοφια ή τον Coyote(εγω στην θεση τους μετα απο τοσα δεν θα σε βοηθουσα παντως)

Κλειδωσε το,Περιεργηκατασταση

 

::)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα ξέρω. Ότι οι μαλακείες πληρώνονται. Δεν είναι δυνατό και λογικό να δίνεις λεφτά για ένα παιχνίδι. Είναι μία από τις πιο μεγάλες βλακείες του κόσμου. Δεν με ενδιαφέρει ποιός έκλεψε ποιόν, αλλά καλά να πάθεις που δίνεις για ένα παιχνίδι λεφτά και πόσο μάλλον σε άγνωστα άτομα.

 

Σε κάθε σέρβερ που παίζεις, δεν υπάρχει ένα announcement που λέει "Μην δίνεται το pwd σε άγνωστα άτομα.";

 

Έτσι είναι και εδώ. Μην δίνεται λεφτά σε άγνωστα άτομα. Και ξεκαθαρίζω. Δεν κατηγορώ κανέναν από τους 2 αυτούς sellers.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

agnosta h sofaki kai o coyote?:// empistous tous anevazoun kai empistous tous katevazoun

Τους έχεις δει ποτέ για να τους ξέρεις; Λογικά όχι. Το τι γίνεται εδώ μέσα δεν είναι πάντα αλήθεια. ΠΧ: Εγώ αυτή τη στιγμή ανοίγω ένα θέμα και λέω ότι πουλάω πράγματα και ψίνω 10 άτομα να λένε καλά λόγια για μένα. Δεν σημαίνει πως είμαι αξιόπιστος ή οτιδήποτε άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Εκανες τοσα topic

Πηρες την απαντηση σου

Περιμενε τωρα την σοφια ή τον Coyote(εγω στην θεση τους μετα απο τοσα δεν θα σε βοηθουσα παντως)

mhpos eftega egw dld?akoma kai to stucksub pianei sto pack me douleveis?
Link to comment
Share on other sites

Aπο τη μια εχουν δικιο οι περισσοτεροι, αλλα αν ειναι ετσι οπως λεει το παλικαρι καλο θα ειναι να το δουν κ αλλοι, που ισως θα ηθελαν να αγορασουν κατι?

 

Δεν καταλαβαινω για να εχουν διαφορετικη αντιμετωπιση αυτα τα δυο ατομα.

 

Απο την αλλη βεβαια αν δεν εισαι σιγουρος και αυτα που λες ειναι αερολογιες, θα φας πολυ κραξιμο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα ξέρω. Ότι οι μαλακείες πληρώνονται. Δεν είναι δυνατό και λογικό να δίνεις λεφτά για ένα παιχνίδι. Είναι μία από τις πιο μεγάλες βλακείες του κόσμου. Δεν με ενδιαφέρει ποιός έκλεψε ποιόν, αλλά καλά να πάθεις που δίνεις για ένα παιχνίδι λεφτά και πόσο μάλλον σε άγνωστα άτομα.

 

Σε κάθε σέρβερ που παίζεις, δεν υπάρχει ένα announcement που λέει "Μην δίνεται το pwd σε άγνωστα άτομα.";

 

Έτσι είναι και εδώ. Μην δίνεται λεφτά σε άγνωστα άτομα. Και ξεκαθαρίζω. Δεν κατηγορώ κανέναν από τους 2 αυτούς sellers.

+1

Link to comment
Share on other sites

Personal issues, regarding money restoration, or similar things should be discussed through pms.

 

by blane http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=172942.135.

 

θα σου πρότεινα να μην ξαναγίνει τόπικ για το ίδιο θέμα.

ευχαριστώ.

 

locked.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock