Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Ο Τεόντοσιτς βγήκε.Τέλος πάντων για τον Καλάθη στο τελικό Κυπέλλου μες στη μάπα έφαγε το τρίποντο από τα 8 μέτρα.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν έχει μόνο καλό σουτ, βγάζει τις ασίστ του Τεόντοσιτς ο Διαμαντίδης ; Ο Διαμαντίδης είναι ο καλύτερος αμυντικός στην Ευρώπη, εκεί οκ συμφωνώ αλλά επιθετικά υστερεί κατά πολύ του Τεόντοσιτς.Καλά για Καλάθη απλά γελάω ιεροσυλία να τον συγκρίνεις με τον Μίλος.

Nαι, ο Διαμαντίδης καλύτερος αμυντικός και υστερεί στο σκοράρισμα. Οκ.

Σκέψου μόνο το τι λες ρε μαλάκα. Κατά κύριο λόγο είναι αμυντικός και σας πέταξε 21 πόντους, ενώ ο Τεόντοσιτς ο παιχταράς...?

Link to comment
Share on other sites

Nαι, ο Διαμαντίδης καλύτερος αμυντικός και υστερεί στο σκοράρισμα. Οκ.

Σκέψου μόνο το τι λες ρε μαλάκα. Κατά κύριο λόγο είναι αμυντικός και σας πέταξε 21 πόντους, ενώ ο Τεόντοσιτς ο παιχταράς...?

21 πόντους και οι 10 ήταν από βολές.Έγινε.

Link to comment
Share on other sites

21 πόντους και οι 10 ήταν από βολές.Έγινε.

Mου θυμίζεις κάτι μαλακισμένα που λένε "τα μισά γκολ ήταν πέναλτυ".

Άσε μας μωρέ μαλάκα, οι βολές δεν πιάνονται για πόντοι? Δεν κάνει κακό που και που να παραδέχεστε κάποια πράγματα.

Και στο κάτω κάτω της γραφής, όπως έχω ξαναπεί, η Ευρώπη ξέρει να αναγνωρίζει και να εκτιμάει και μου φτάνει.

Link to comment
Share on other sites

Mου θυμίζεις κάτι μαλακισμένα που λένε "τα μισά γκολ ήταν πέναλτυ".

Άσε μας μωρέ μαλάκα, οι βολές δεν πιάνονται για πόντοι? Δεν κάνει κακό που και που να παραδέχεστε κάποια πράγματα.

Και στο κάτω κάτω της γραφής, όπως έχω ξαναπεί, η Ευρώπη ξέρει να αναγνωρίζει και να εκτιμάει και μου φτάνει.

Ε και για αυτό ανέδειξε τον Τεόντοσιτς.Επιπλέον το να πιστεύεις ότι ο Διαμαντίδης είναι καλύτερος από τον Τεόντοσιτς επιθετικά ενώ ακόμα και ο ίδιος παραδέχεται ότι δεν είναι καλός σουτέρ είναι μαλακία στον εγκέφαλο συγγνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Ε και για αυτό ανέδειξε τον Τεόντοσιτς.Επιπλέον το να πιστεύεις ότι ο Διαμαντίδης είναι καλύτερος από τον Τεόντοσιτς επιθετικά ενώ ακόμα και ο ίδιος παραδέχεται ότι δεν είναι καλός σουτέρ είναι μαλακία στον εγκέφαλο συγγνώμη.

Βρες μου το ποστ που λέω πως είναι καλύτερος σουτέρ.

Εγώ μιλάω για την γενικότερη εικόνα, όχι σε συγκεκριμένο τομέα.

Link to comment
Share on other sites

Βρες μου το ποστ που λέω πως είναι καλύτερος σουτέρ.

Εγώ μιλάω για την γενικότερη εικόνα, όχι σε συγκεκριμένο τομέα.

Η άποψη μου για τον Διαμαντίδη είναι ότι είναι χαλαρά ο κορυφαίος αμυντικός και ένας αρκετά καλός επιθετικά παικτής(κυρίως με τα πικ εν ρολ που βγάζει).Ο Τεόντοσιτς από άμυνα δεν παίζει μία αλλά επιθετικά μπορεί να σου βάλει καλάθι από εκεί που δε το περιμένεις αλλά και να βγάλει ασίστ που σε αφήνουν μαλάκα όπως αυτές εδώ :

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η άποψη μου για τον Διαμαντίδη είναι ότι είναι χαλαρά ο κορυφαίος αμυντικός και ένας αρκετά καλός επιθετικά παικτής(κυρίως με τα πικ εν ρολ που βγάζει).Ο Τεόντοσιτς από άμυνα δεν παίζει μία αλλά επιθετικά μπορεί να σου βάλει καλάθι από εκεί που δε το περιμένεις αλλά και να βγάλει ασίστ που σε αφήνουν μαλάκα όπως αυτές εδώ :

 

 

Aν δεις κάτι ποστ μου πιο πριν λέω πως εγώ τον χωρίζω σε 2 καταστάσεις.

Α. Παίζει γαμάτα, βγάζει ασσίστ και φοβερά καλάθια.

Β. Το έχει πάρει πάνω του και παίζει σαν μαλάκας, αστοχώντας και κάνοντας πολλά λάθη.

Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο που λες συμπεριλαμβάνεται στο αγωνιστικό θράσος που έχει.

Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο που λες συμπεριλαμβάνεται στο αγωνιστικό θράσος που έχει.

Εγωπάθεια λέγεται.
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω το ματσάκι το έστησαν στο τέλος για 2 λόγους. Α)Ήταν έτοιμοι να κάνουν ντου κάποιοι ηλίθιοι άμα χάναμε και Β)οι κοντοί θέλουν φιέστα στο ΟΑΚΑ+λεφτά από τα εισιτήρια..

Link to comment
Share on other sites

εγώ πιστεύω ότι ρίχνανε αντικείμενα και ανάβανε βεγγαλικά επειδή ήταν το τελευταίο ματς εκεί μέσα αφού βλέπαν ότι χάναμε...

 

 

εγώ τώρα αρχίζω να πιστεύω ότι μπορούμε έστω το 2-2

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω το ματσάκι το έστησαν στο τέλος για 2 λόγους. Α)Ήταν έτοιμοι να κάνουν ντου κάποιοι ηλίθιοι άμα χάναμε και Β)οι κοντοί θέλουν φιέστα στο ΟΑΚΑ+λεφτά από τα εισιτήρια..

αλλά δεν απορρίπτω και αυτά..ισχύουν..;ρ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...