Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Χωρις τον 12ο παικτη δεν πιανετε πελατεια

 

Έλα πες για τον Καλόπουλο που στο 1-1 πιο παλιά είχε μετρήσει γκολ ενώ η μπάλα είχε περάσε την γραμμή στην σέντρα, ή για το χέρι που δεν δόθηκε πέναλτι κτλ.. Δες το ματσάκι. Δες και τα φετινά μην βλέπεις μόνο το Καραϊσκάκης. Αν δεν είχες Κάκο ειδικά φέτος θα ήσουν εκτός playoff πελάτη. Και αν δεν είχες Σπάθη πρόπερσι ο ΠΑΟΚ θα έπαιρνε πρωτάθλημα. ΣΚΟΥZΕ ΠΕΛΑΤΗ!

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ:

 

NIKEΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ: 73

ΝΙΚΕΣ ΠΑΟ: 46

 

ΓΚΟΛ 237 - 190

 

Δε σε χάλασε.Έλα φτάνει τώρα με την κλάψα σου.

Τι να την κανω την ιστορια στην Ελλαδα...? Εκει που δεν υπαρχει 12ος παικτης εχω την καλυτερη ιστορια απο ελληνικες ομαδες .-
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα τους πήγαιναν σέρνοντας τους όλη τη χρονιά και έχουν και λένε παρόλα αυτά..

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα Νίκο ποιος είναι ο Τισόνε; Καλός παίκτης άλλα όχι καθαρό αμυντικό χαφ "σκυλί". Μαλακίζονται τρελά φέτος. Και είδες που σε μια μέρα πέταξαν ολόκληρο βιογραφικό; Σχεδιασμένο το είχανε...

Link to comment
Share on other sites

Τι να την κανω την ιστορια στην Ελλαδα...? Εκει που δεν υπαρχει 12ος παικτης εχω την καλυτερη ιστορια απο ελληνικες ομαδες .-

 

Για τον τελικό της Χούντας λες;

Link to comment
Share on other sites

Τι να την κανω την ιστορια στην Ελλαδα...? Εκει που δεν υπαρχει 12ος παικτης εχω την καλυτερη ιστορια απο ελληνικες ομαδες .-

Πόση μαλακία παίζει να κουβαλάει ένας άνθρωπος στο κεφάλι του ; Πού τα έχεις πάει καλύτερα βρε κατακαημένε ; Δίκιο έχεις το περυσινό 2-13 ήταν αρνητικό ρεκόρ ελληνικής ομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα Νίκο ποιος είναι ο Τισόνε; Καλός παίκτης άλλα όχι καθαρό αμυντικό χαφ "σκυλί". Μαλακίζονται τρελά φέτος. Και είδες που σε μια μέρα πέταξαν ολόκληρο βιογραφικό; Σχεδιασμένο το είχανε...

Δε τον ξέρω αλλά έχει 150 συμμετοχές σε ένα από τα καλύτερα πρωταθλήματα του κόσμου και φαίνεται αρκετά καλός βέβαια δε ξέρω αν είναι αυτό που θέλουμε.

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Πάντα έπαιζε με έναν καλό ΚΟΦΤΗ δίπλα του..

Αυτό διάβασα και εγώ.Πάντως προς θεού όχι κανέναν τελειωμένο τύπου Ντιαρά που ακούγεται..Αυτός ο Καμπορέ είναι νομίζω πολύ καλός και είναι και καθαρό 6άρι.

Link to comment
Share on other sites

Πόση μαλακία παίζει να κουβαλάει ένας άνθρωπος στο κεφάλι του ; Πού τα έχεις πάει καλύτερα βρε κατακαημένε ; Δίκιο έχεις το περυσινό 2-13 ήταν αρνητικό ρεκόρ ελληνικής ομάδας.

Wembley...

 

 

Και μην ξεχνάς τις προπερσινές 3αρες εντός και εκτός..

Ειμαι 22ος στην καταταξη των ευρωπαικων ομαδων - εισαι 32ος.
Link to comment
Share on other sites

Wembley...

 

Ειμαι 22ος στην καταταξη των ευροπαικων ομαδων - εισαι 32ος.

Χουντέμπλεϊ μόνο εσύ λέμε !

Link to comment
Share on other sites

Αυτό διάβασα και εγώ.Πάντως προς θεού όχι κανέναν τελειωμένο τύπου Ντιαρά που ακούγεται..Αυτός ο Καμπορέ είναι νομίζω πολύ καλός και είναι και καθαρό 6άρι.

 

Απορώ γιατί περιμένουν τόσο.. Μέχρι να προσαρμοστεί θα πάρει κανένας μήνας. Ματς Τσου Λου δίνουμε μέσα Σεπτεμβρίου. Αντί να ήταν η πρώτη μεταγραφή μας πρόκειται να είναι η τελευταία.. Έλεος..

 

Και είμαι απογοητευμένος από τον Βαγγέλη γιατί μας έλεγε για πορεία στην Ευρώπη. Βγες και πες ρε άνθρωπε "ρίχνουμε τον πήχη φέτος". Ο κόσμος του Ολυμπιακού δεν τρώει κουτόχορτο και δεν κάθεται άπραγος σαν τους άλλους. Οπότε ας προσέχουν.

Link to comment
Share on other sites

Απορώ γιατί περιμένουν τόσο.. Μέχρι να προσαρμοστεί θα πάρει κανένας μήνας. Ματς Τσου Λου δίνουμε μέσα Σεπτεμβρίου. Αντί να ήταν η πρώτη μεταγραφή μας πρόκειται να είναι η τελευταία.. Έλεος..

 

Και είμαι απογοητευμένος από τον Βαγγέλη γιατί μας έλεγε για πορεία στην Ευρώπη. Βγες και πες ρε άνθρωπε "ρίχνουμε τον πήχη φέτος". Ο κόσμος του Ολυμπιακού δεν τρώει κουτόχορτο και δεν κάθεται άπραγος σαν τους άλλους. Οπότε ας προσέχουν.

Πάντως να σου πω την αλήθεια δεν μπορώ να τον κατηγορήσω κιόλας γιατί σε εποχές κρίσης πέρυσι ξόδεψε 100 εκατομμύρια ευρώ για να αγοράσει την ΠΑΕ χωρίς τα λεφτά που ξόδεψε για τις μεταγραφές.Πάντως συμφωνώ πάλι για το νταμπλ θα πάμε και για το Τσάμπιονς Λιγκ ούτε λόγος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...