Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Πολύ καλός ο Ολυμπιακός ιδιαίτερα στο β'ημίχρονο.Όσο για τους κομπλεξικούς xa0 και Finito περαστικά σας παιδιά.Εμένα μου άρεσαν πολύ οι Ιμπαγάσα , Ζαϊρί και οι πιτσιρικάδες που έδειξαν πολύ καλά στοιχεία και μακάρι να πάρουν και άλλες ευκαιρίες στη συνέχεια.

 

αγορίνα,πέσμου ένα λόγο που η roma θα έρθει να παίξει στην έδρα του ολυμπιακού καλοκαιριάτικα.

να σου πω εγώ έναν?

τα λεφτά που τους έδωσε ο Μαρινάκης για να παραμυθιάσει κάτι τύπους σαν και εσένα.

Link to comment
Share on other sites

αγορίνα,πέσμου ένα λόγο που η roma θα έρθει να παίξει στην έδρα του ολυμπιακού καλοκαιριάτικα.

να σου πω εγώ έναν?

τα λεφτά που τους έδωσε ο Μαρινάκης για να παραμυθιάσει κάτι τύπους σαν και εσένα.

Είχαν κλείσει το φιλικό και φυσικά πήρε λεφτά η Ρόμα για να έρθει δε ξέρω καμία ομάδα που όταν την καλούν να παίξουν φιλικό δεν πληρώνεται για να πάει.Αυτό είχες να πεις ;

Link to comment
Share on other sites

Στημένο ήταν ρε. Γι'αυτό έβαλε γκολ και είχε 2 δοκάρια η Ρόμα ρε. Ο Ολυμπιακός δεν έπαιξε καλά ρε! Απλά ανοίξανε τα πόδια τους ρε! Έτσι είναι ρε!

Link to comment
Share on other sites

Στημένο ήταν ρε. Γι'αυτό έβαλε γκολ και είχε 2 δοκάρια η Ρόμα ρε. Ο Ολυμπιακός δεν έπαιξε καλά ρε! Απλά ανοίξανε τα πόδια τους ρε! Έτσι είναι ρε!

Ε άλλωστε ο Κόκκαλης είναι ακόμα πρόεδρος χοχοχοχο !

Link to comment
Share on other sites

Το επικό στην αρχή του ματς το ακούσατε; Μετά το 1ο γκολ. Slow motion voice.

 

XAXAAXAAXAXAXAAX

 

 

A ρε ΝΕΤ! Μόνο εσύ!

Link to comment
Share on other sites

Το επικό στην αρχή ματς το ακούσατε; Μετά το 1ο γκολ. Slow motion voice.

 

XAXAAXAAXAXAXAAX

 

 

A ρε ΝΕΤ! Μόνο εσύ!

ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΚΟΛ ΤΗΣ ΡΟΜΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΓΙΝΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Επίσης την Τετάρτη άλλο ένα δυνατό φιλικό με την Ντεπορτίβο Λα Κορούνια στο ''Γ.Καραϊσκάκης''(18/8,21:00).

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως ειμαι βαζελος :P

 

Ελεύθερα μπορείς να μιλάς εδώ, αρκεί να μην είσαι προκλητικός. :)

Link to comment
Share on other sites

Ελεύθερα μπορείς να μιλάς εδώ, αρκεί να μην είσαι προκλητικός. :)

Δύσκολο...Οι βάζελοι έχουν στο DNA τους την κομπλεξικότητα ! Δεν παίζει να βρεις αντικειμενικό βάζελο...

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο...Οι βάζελοι έχουν στο DNA τους την κομπλεξικότητα ! Δεν παίζει να βρεις αντικειμενικό βάζελο...

Ε εντάξει ένα προβληματάκι το έχουν αλλά άμα δεν είχαμε και αυτούς με ποιους θα γελούσαμε ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...