Jump to content

[ΕΛ] Συζήτηση Περί Εμού.


`Vaxil

Recommended Posts

ναι τι ?

 

Δεν κατάλαβες; Το troll απαγορεύεται σε βαρύ στάδιο, όπως και το flame, όπως και το spam. Μικροtroll, μικροflame και 2-3 off-topic reply δεν κάνουν κακό. Έτσι και αλλιώς forum είναι και αυτά τα 3 που εσείς με τόση αυστηρότητα κατακρίνετε είναι ΔΕΔΟΜΕΝΑ.

 

Εντάξει;

Link to comment
Share on other sites

Namine, το πρόβλημα σου είναι αυτό που λέει ο Φοίνικας4. Η πολλή σοβαρότητα αηδιάζει.

Με τα credits σε μένα πάντα για αυτό το απόλυτα κατατοπιστικό σχήμα !

Link to comment
Share on other sites

Θέλει να πει πώς αν απαγορεύοταν, δε θα έκανε μαθήματα trolling ένα Global Moderator.

Δεν λεει πουθενα καντε τρολλ στο φορουμ του maxcheaters.

Και να λεγε,εσυ επρεπε να ξερεις οτι υπαρχουν rules για τρολλ που δεν το ηξερες βλεπω....

Τεσπα δεν βγαζω ακρη

Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα ποτέ το σεβασμό κανενός; Ξέρεις που τον γράφω το σεβασμό κάποιου που δεν έχω γνωρίσει ποτέ...

Tote na mn katakrineis thn siberifora tous afou dn mporeis na sigratiseis oute thn dikia sou. kala dn lew?

δεν ξέρω για τους άλλους αλλά τόση σοβαρότητα και επισημότητα με αηδιάζει

 

"Parakalw na mn epanalif8i."

 

πω καλά οτί νάνε

Opos eipa twra eimai sovaros gt to apetei h katastash an metatrepomoun se gelios 8a ginotan delete ayto to topic. Den nmzeis?
Link to comment
Share on other sites

Tote na mn katakrineis thn siberifora tous afou dn mporeis na sigratiseis oute thn dikia sou. kala dn lew?

 

Εγώ (πιστεύω πως) μπορώ να συγκρατήσω τη συμπεριφορά μου, αν και όντως υπάρχουν φορές που παρασύρομαι. Απλά εσύ νομίζεις πως για να συγκρατεί κάποιος τη συμπεριφορά του πρέπει να είναι gentleman, πουριτανός ή ότι διάολο σκέφτεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ (πιστεύω πως) μπορώ να συγκρατήσω τη συμπεριφορά μου, αν και όντως υπάρχουν φορές που παρασύρομαι. Απλά εσύ νομίζεις πως για να συγκρατεί κάποιος τη συμπεριφορά του πρέπει να είναι gentleman, πουριτανός ή ότι διάολο σκέφτεσαι.

Egw apla pisteyw pos prp  kapoios na skeftete na sines8imata tou allou protou drasei.
Link to comment
Share on other sites

Δεν λεει πουθενα καντε τρολλ στο φορουμ του maxcheaters.

Και να λεγε,εσυ επρεπε να ξερεις οτι υπαρχουν rules για τρολλ που δεν το ηξερες βλεπω....

Τεσπα δεν βγαζω ακρη

Δεν κατάλαβες; Το troll απαγορεύεται σε βαρύ στάδιο, όπως και το flame, όπως και το spam. Μικροtroll, μικροflame και 2-3 off-topic reply δεν κάνουν κακό. Έτσι και αλλιώς forum είναι και αυτά τα 3 που εσείς με τόση αυστηρότητα κατακρίνετε είναι ΔΕΔΟΜΕΝΑ.

 

Εντάξει;

Link to comment
Share on other sites

Opos eipa twra eimai sovaros gt to apetei h katastash an metatrepomoun se gelios 8a ginotan delete ayto to topic. Den nmzeis?

 

όχι. μπορείς να είσαι απλός , δεν υπάρχουν μόνο 2 κατηγορίες - σοβαρός και γελοίος. εγώ όσα post σου έχω δει είναι αηδιαστικά σοβαρά μπορείς να είσαι α π λ ο ς.

 

κάνε ένα μιξ πως το λένε

 

αλλά το να στο λέμε εμείς δεν έχει νόημα καθώς θα προσπαθήσεις να γίνεις αλλά θα είναι σα να παίζεις θέατρο

 

οπότε άκυρο

 

 

Απλά εσύ νομίζεις πως για να συγκρατεί κάποιος τη συμπεριφορά του πρέπει να είναι gentleman, πουριτανός ή ότι διάολο σκέφτεσαι.

 

ακριβώς. που φτάνει σε σημείο εμετού

 

Link to comment
Share on other sites

Egw apla pisteyw pos prp  kapoios na skeftete na sines8imata tou allou protou drasei.

 

Δηλαδή, έμμεσα μου λες ότι έχεις ψυχολογικά και ενοχλείσαι.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, έμμεσα μου λες ότι έχεις ψυχολογικά και ενοχλείσαι.

Ama epeidh oso na einai enoxloumai otan m lene synexeia pos eimai asxetos k brizoun ta 8eia , shmainei pos exw psixologika , nai tote exw.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...