Jump to content

GateKeepers Clan


Recommended Posts

Τον Νοεμβριο που μας περασε ειχε ανοιξει ενας server www.l2hera.com μετα απο πολυ καιρο ο server εκλεισε για καποιους πρωσοπικους λογους

.Σημερα αυτος ο σερβερ ξανα ανοιγει με πολλες αλλαγες και μαλλον πολλα ατομα γτ θα ειναι για ενα μηνα πρωτος στο hopzone.

θα γινει wipe στον σερβερ,πριν κλεισει ομως ειχαμε φτιαξει την καλυτερη clan του σερβερ αλλα απο οτι φαινεται τα οld members

δν θα ξεκινησουν παλι.πηρα την αποφαση να κανω μια αλλη clan(δεν ξερω πολλα απο clans αλλα διαβασα καποια giude εδω και νομιζω πως θα τα καταφερω), GateKeepers ονομα

Λοιπον η clan θα εχει aio buffer(δλδ ολα τα buffs σε εναν char)ειχα κανει donate πριν πολυ καιρο και τωρα την 4η μερα που θα ανοιξει ο σερβερ θα εχουμε buffer :D

θα εχουμε ventrilo ωστε να μιλαμε οταν ειμαστε σε boss,siege,farm,PVP και για χαβαλε.

Καθε μερα θα κανουμε farm,xp,raiding,pvp θα βοηθαμε newbieς και θα περναμε καλα..

 

*Οροι.

Δεν θα βριζουμε δεξια αριστερα οποιον τυχη χωρις λογο και αιτια

Δεν θα κανουμε pk οποιον παρει ο χαρος

Oταν πηγαινουμε σε boss θα κανω pick up τα drops και υστερα θα τα μοιραζω δικαια οσο πιο δικαια γινεται(κοιταω πρωτα να φτιαξω τα clan members και μετα εγω)

Οταν πηγαινουμε να φαρμαρουμε και μαζευουμε bews θα τα μαζευω παλι ολα εγω και θα τα μοιραζω δλδ αν ειμαστε 5 ατομα και εχουμε 10 bews θα παρουμε ολοι απο 2

οταν γινεται η μοιρασια των drops δν θελω να ακουω σχολια ''εγω δν πηρα στο προηγουμενο δν θα παρω ουτε σε αυτο??''

Οποιο ατομο δν μπορει να μεινει για ενα siege,pvp,boss δεν θα τον βριζουμε αλλα δν θα παρει και drops..

 

 

Οποιος θελει να μπει ας μου κανει ενα πμ εδω

ευχαριστω

 

Y.Γ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ MN να γραφετε κοροιδευτικα σχολια!!

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν θα βριζουμε δεξια αριστερα οποιον τυχη χωρις λογο και αιτια

Δεν θα κανουμε pk οποιον παρει ο χαρος

οταν γινεται η μοιρασια των drops δν θελω να ακουω σχολια ''εγω δν πηρα στο προηγουμενο δν θα παρω ουτε σε αυτο??''

Οποιο ατομο δν μπορει να μεινει για ενα siege,pvp,boss δεν θα τον βριζουμε αλλα δν θα παρει και drops..

 

Και που είναι η χαρά του l2 όταν δεν ρίχνουμε καμιά μάνα σε randoms?

D:

 

Μην με κοιτάς εμένα, δεν παίζω l2 πια.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά , δώσε μου ένα λόγο να παίξεις σε τέτοιο server που δεν έχει ουδεμία προοπτική...

Link to comment
Share on other sites

θα εχουμε ventrilo ωστε να μιλαμε οταν ειμαστε σε boss,siege,farm,PVP και για χαβαλε.

Καθε μερα θα κανουμε farm,xp,raiding,pvp θα βοηθαμε newbieς και θα περναμε καλα..[/color]

 

dil thes na atoma gia na boithisoun ta new member pou tha mpenoun enoite tha ntithoune prota ta clan member

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά , δώσε μου ένα λόγο να παίξεις σε τέτοιο server που δεν έχει ουδεμία προοπτική...

στους σερβερ που παιζεις τι προοπτικη υπαρχει??δν το καταλαβα αυτο
Link to comment
Share on other sites

στους σερβερ που παιζεις τη προοπτικη υπαρχει??δν το καταλαβα αυτο

Αυτός παίζει σε lowrate, lol
Link to comment
Share on other sites

στους σερβερ που παιζεις τι προοπτικη υπαρχει??δν το καταλαβα αυτο

Στους server που έχω παίξει εγώ...

Link to comment
Share on other sites

για πες κανεναν μπορει να εχω παιξει και εγω

BnB , roxy (και στους 2 ) , franz (που παίζω 2,5 χρόνια) και Arion x4 (τον πιο πρόσφατο του dex).

Link to comment
Share on other sites

BnB , roxy (και στους 2 ) , franz (που παίζω 2,5 χρόνια) και Arion x4 (τον πιο πρόσφατο του dex).

δν παιζω σε τοσο low rate εχω παιξει Χ10 μεχρι Χ100
Link to comment
Share on other sites

δν παιζω σε τοσο low rate εχω παιξει Χ10 μεχρι Χ100

Οπότε οι server που έχω παίξει είχαν/έχουν προοπτική έτσι ;

Link to comment
Share on other sites

Οπότε οι server που έχω παίξει είχαν/έχουν προοπτική έτσι ;

κοιτα ο σερβερ που λεω τωρα θελει farm,xp,pvp

απο την αλλη δν θελω να παιζω ενα χρονο για να βγαλω ενα σετ

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...