Jump to content

Ηλικίες


Recommended Posts

26 χρονών είναι.

 

http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=43310.15

 

:)

 

παλιες καλες shared account εποχες!!!

αααχ....τοτε εδινα το acc και βριζανε γαμωτο...

και μετακυ μας δεν ειμαι 12....11 ειμαι!:$

Link to comment
Share on other sites

ρε συ...αυτη η κολωυλη της 5ης δημοτικου στα μαθηματικα ειναι πολυ παλουκι!!!:/

 

Εμάς μας βάλανε να γράψουμε "Σκέφτομαι και γράφω" τελευταία μέρα :(

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου πηρανε την μπαλα επειδη παιζαμε μπαλα στο γηπεδο του μπασκετ και εκανα ενα σουτ και επειδη

δεν ειχα δεμενα κορδονια μου εφυγε το παπουτσι actionman με το φωτακι,πανω στο κεφαλι της μαιρουλας,

το παιδι της σουλας,και του μακη,και φωναξαν την μαμα μου! :(

Link to comment
Share on other sites

ααα καλα...εμεις λεμε για τους συνομηλικους μας που παιζουμε μαζι l2 και τα προβληματα της ηλικιας μας

και εσυ γελας?

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου πηρανε την μπαλα επειδη παιζαμε μπαλα στο γηπεδο του μπασκετ και εκανα ενα σουτ και επειδη

δεν ειχα δεμενα κορδονια μου εφυγε το παπουτσι actionman με το φωτακι,πανω στο κεφαλι της μαιρουλας,

το παιδι της σουλας,και του μακη,και φωναξαν την μαμα μου! :(

 

Και εγώ μια φορά έπαιξα ξύλο με τον Κλεόβουλο, το γιο του Ευτοκίου και της Κλεισιθήρας, και μετά τα είπαν στο μπαμπά μου και με έδειρε :/

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου πηρε το game boy advance!ROFL,ο θεοφιλος μου ειπε να παιξουμε αγωνα και ειχα το καλωδιο για να παιξουμε

πανω στο gameboy και μου το πηρε....

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου πηρε το game boy advance!ROFL,ο θεοφιλος μου ειπε να παιξουμε αγωνα και ειχα το καλωδιο για να παιξουμε

πανω στο gameboy και μου το πηρε....

 

Εγώ μια φορά έκανα ανταλλαγή pokemon με το Λυσίμαχο και πήγε ο Παυσανίας και έκοψε το καλώδιο και βγήκαν τα pokemon έξω χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

αααα γιαυτο βλεπω εναν onix να κανει βολτες εξω απτο σπιτι σου?:S

 

ρε συ...ο κυριος γιωργος (ο ξανθος με τα μπλε ματια ο καθηγητης....[μην χαιρεστε λυσαρες,δεν ανεφερα

οτι εκτος απο ξανθος με μπλε ματια,ειναι κουτσος,κουλος,τραβλιζει,ειναι κεκες,τιουτος)εβαλε

στον ευτιχιο 8 στην συμπεριφορα επειδη παιζαμε καρτες γιου γκιο και επειδη του εφαγα τον ασπρο δρακο

με τον εξοντια (αυτο το ρημαδι το μεσαιο ποδι δεν εχει ξυριστει και μπλεχτηκε στις τριχες και δεν ενωνοταν

με το υπολοιπο σωμα....) και ειπε...συνουσιαζεται ο οικος που διαμενεις βρε,και θυμωσε ο κυριος και του κατεβασε

το βαθμο!

Link to comment
Share on other sites

Έλεος, yu-gi-oh μέσα στην τάξη;

 

Εμείς φοβόμαστε να παίξουμε και στο διάλειμμα :/

Link to comment
Share on other sites

λογω φορτισμενου προγραμματος (τουρνουα digimon) πρεπει να παω για προπονηση στο μπασκετ....

τα λεμε...και αμα θελεις να παιξουμε ποκεμον online το βραδυ...γιατι πετυχα entei xθες και θελω να τον

ανεβασω...θα κερδισω το ποκεμον πρωταθλημα για 1000000000000 φορα :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock