Jump to content
  • 0

[Request] Farming Gk


k00k00

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Καλύτερα να του δώσεις ένα link η να του εξηγείται έστω πως να το κάνει έλεος


 

Θα πας στην Database σου θα ανοίξεις το teleport.sql και θα πατήσεις το κουμπάκι "+"

 

Στο ID θα βάλεις το ένα που θα πρέπει να τον ξέρεις τον αριθμό , στο loc x , loc y , loc z θα βάλεις τα numbers από εκεί που πάτησες /loc

 

Τώρα θα πας στο html αρχείο σου θα το ανοίξεις και θα βάλεις το id που έβαλες στην database σου

Link to comment
Share on other sites

  • 0
[NoX*ShiNe" post=1087882" timestamp="1275334604]

Παρε και link αλλα αν τα βρισκεις ολα ετοιμα δεν θα μαθει ποτε να ψαχνει και γενικα δεν θα μαθει.

H κανόνες αλλα λένε άμα δεν τους διαβάσει....αλλα αντί να του πεις ψάξε και να πάρεις το 1 σου post , πες του πως να το κάνει κιόλας..
Link to comment
Share on other sites

  • 0

H κανόνες αλλα λένε άμα δεν τους διαβάσει....αλλα αντί να του πεις ψάξε και να πάρεις το 1 σου post , πες του πως να το κάνει κιόλας..

Τους εδωσα guide γιατι να του πω οχι μονο εγω και ο καθενας?

Ισως τον μπερδεψει περισσοτερο και δεν ζητησα να μου μαθεις του κανονες, ευχαριστω.

Ontopic:Φιλε αμα θες να κατσω να σου γραψω ενα guide οπως το ξερω εγω γιανα κανω και την χαρη στον xFrost πες το μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

αφού του έδωσες link , γιατί να του εξηγήσεις τώρα?Δεν είπα σε εσένα να διαβάσεις τους κανόνες και πρέπει να σταματήσουν τα Out of topics..Κάνω Request για Clean

 

edit: Ούτε σου είπα εσένα να κανεις Guide απλός αντί να του λες ψάξε μονο και να παίρνεις 1 post μπορείς να του δώσεις ένα link η να του εξηγήσεις

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock