Jump to content

[RIP] o Paul Gray νεκρός...


-$karos-

Recommended Posts

ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΕΚΝΟΝ ΒΡΟΥΤΕ?

Περιπου :D

 

Δεν λεω ωραια τραγουδια λενε και πολυ ωραια μαλιστα αλλα η εμφανιση μωρε μου κανει να τους απεχθανομαι. Δεν τα μπορω αυτα τα μαυρα ρουχα - ματια, τατουαζ, ναρκωτικα, αλκοολ και τετοιες μαλακιες.. Και εμεις παιζαμε μαντολινο αλλα δεν καναμε ετσι..

Link to comment
Share on other sites

Dead Memories...

Μην ανησυχεις. Τωρα με το Youtube ολα γινονται.

He was never alive.And he won't born again.But how will we even survive?

Link to comment
Share on other sites

κοιτα...στο θεμα μουσικη ειμαι πολυ ψαγμενος...οπως εσυ θεωρεις τους ζν καθυστερημενους πρεζακιδες ειναι στην ιδεολογια σου,τι θελω να πω,οτι εσυ ακους τον στιχο:Σκαω μπαφο και θα κανω οτι θελω,θα κανω τη χωρα μου μπουρδελο,γιατι ειναι μπουρδελο...η το αλλο,φουντα κοκα πρεζα και αλκοολ....νομιζω πως γαμαγα ενα τεταρτο το πτωμα...κτλπ κτλπ..και μην μου πεις πως δεν εχεις  τραγουδησει τη σουζη!Μετα...η μουσικη ειναι αναλογα τις καβλες σου και το τι σε εκφραζει...ασπουμε εγω τωρα ακουω αυτο το τραγουδι....

ετσι μ καβλωσε και το ακουω...παλια ναι,προσπαθησα να ειμαι και ροκας...αλλα ολο αυτο το στυλ μου θυμιζε πολυ wannabe hiphop,δυνατο στιχο με πρεζες κτλπ και ξαναγυρναω στο hiphop...αλλα νταξει εγω αυτο το βρισκω αστειο...οπως και τους AC/DC η πιο συγκροτιμα ειναι αυτο οι οποιοι ειναι σαν τους γερους που βλεπουμε στην παραλια και λεμε κοιτα το δασος τριχα που εχει,η μονη διαφορα ειναι οτι αυτη διατηρουνται καλυτερα και μπορουν να χτυπιουνται πανω κατω και να παιζουν μουσικη...φορα μια μασκα στον παπου σου,παρε και την παρεα του απτο καφενειο και μαθε τους 4-5 νοτες και βαλτους να κοπανιουνται!ποια η διαφορα?

 

Πώς γίνεται η rock να είναι wanna-be hip-hop εφ όσον είναι παλαιότερο είδος?

Link to comment
Share on other sites

re paidia dn boreite na pite ena

 

R.I.P. kai telos ? ka8este kai sxoliazete ta panta eleos dld

Ε τότε να αντικαταστήσουμε τη δυνατότητα της δημοσίευσης μηνυμάτων με ένα "R.I.P. BUTTON"! //parta

Link to comment
Share on other sites

re paidia dn boreite na pite ena

 

R.I.P. kai telos ? ka8este kai sxoliazete ta panta eleos dld

 

Τι λες μωρε ζωο και συ. Αμα το μυαλο σου, σου επιτρεπει να πεις μονο ενα RIP, πες το και καν' την

 

Πώς γίνεται η rock να είναι wanna-be hip-hop εφ όσον είναι παλαιότερο είδος?

 

Απλες παπαρολογιες

Link to comment
Share on other sites

Τι λες μωρε ζωο και συ. Αμα το μυαλο σου, σου επιτρεπει να πεις μονο ενα RIP, πες το και καν' την

 

Απλες παπαρολογιες

egw dn se eipa zwon
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...