Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Faza e ca m-ai facut tradator si ca am uitat de unde am plecat deoarece nu te sprijin, adica tu faci pe alti moderatori " kids" si nu mai stiu eu ce, ti-am scos odata banu' chair crezi ca io pot sa fac ce vreau daca  is moderator aici? am facut odata si era sa iau demote pentru tine. Ce ai crezut ca daca copiezi de pe google si zici ca is shareurile tale iei mai repede karma? ai luat 2 banuri si un smite si tot eu is de vina.

Link to comment
Share on other sites

Faza e ca m-ai facut tradator si ca am uitat de unde am plecat deoarece nu te sprijin, adica tu faci pe alti moderatori " kids" si nu mai stiu eu ce, ti-am scos odata banu' chair crezi ca io pot sa fac ce vreau daca  is moderator aici? am facut odata si era sa iau demote pentru tine. Ce ai crezut ca daca copiezi de pe google si zici ca is shareurile tale iei mai repede karma? ai luat 2 banuri si un smite si tot eu is de vina.

 

vrei sa-ti arat shareruile lui chucky si erol de unde sunt ? nici macar nu a dat credits si a luat karma in prostie de la greci si promote gold pentru ca is cu grecii moderatori mana in mana, lol

Link to comment
Share on other sites

pai da ca am pus multe sharuri aici.. si pentru ce...?? + ca am si donat si iau ban din cauza unui roman.. kre tine cu  fraierii de greci

ai luat ban din cauza ta, eu doar i-am tradus niste replyuri, daca vrei iti si arat ce i-am tradus..

Link to comment
Share on other sites

vrei sa-ti arat shareruile lui chucky si erol de unde sunt ? nici macar nu a dat credits si a luat karma in prostie de la greci si promote gold pentru ca is cu grecii moderatori mana in mana, lol

ma el e pre ~mic~ sasi dea seama de lucrurile astea... sa fim seriosi...

 

inseamna ca esti cel mai Prejos Mod din cati sunt aici..

 

grecii sunt uniti.. toti sunt uniti.. numa noi .. BATMAN

Link to comment
Share on other sites

vrei sa-ti arat shareruile lui chucky si erol de unde sunt ? nici macar nu a dat credits si a luat karma in prostie de la greci si promote gold pentru ca is cu grecii moderatori mana in mana, lol

vorbim de bubulina.

 

Apropo nu s-a salvat logu de pe mess ca ieri am bagat windwos 7 si am uitat sa dau acolo sa se salveze, oricum in niciun caz nu ai luat pentru traducerile acelea, nu era nici un flame acolo..

Link to comment
Share on other sites

IISUSE! In pula mea ce draq'  +1 Karma ma face mai tare ca altu' ? sau daca is Gold Member is mai smecher ca unu care membru normal? are un coi in plus? calmati-va in pula mea si mergeti la o bere ca oamenii

 

 

Link to comment
Share on other sites

vorbim de bubulina.

 

Apropo nu s-a salvat logu de pe mess ca ieri am bagat windwos 7 si am uitat sa dau acolo sa se salveze, oricum in niciun caz nu ai luat pentru traducerile acelea, nu era nici un flame acolo..

ba Raule.. deci iei au voie sa ne faca toata tara un canal si plini de puskariasi si in toate felurile.. insa noi daca zicem   nubs/ get a life luam BAN?? hai laso balta ma.. dute uitate in ENG spam off sa vezi cat de injurata e tara noastra si noi.. da ce putem face ca nu suntem uniti... LUAM tot noi BAN..
Link to comment
Share on other sites

IISUSE! In pula mea ce draq'  +1 Karma ma face mai tare ca altu' ? sau daca is Gold Member is mai smecher ca unu care membru normal? are un coi in plus? calmati-va in pula mea si mergeti la o bere ca oamenii

 

 

 

te face, ca cand eu zic ceva si altul zice ceva, ala cu gold member iti scade -1 karma si iti bagi pulan masa de nervi si dupa aia te trezesti cu contul de 800 posturi cu ban pe el si iti bagi pula si in forum si in tot.

 

Nu am dreptate ?

Link to comment
Share on other sites

ma el e pre ~mic~ sasi dea seama de lucrurile astea... sa fim seriosi...

 

inseamna ca esti cel mai Prejos Mod din cati sunt aici..

 

grecii sunt uniti.. toti sunt uniti.. numa noi .. BATMAN

Nu, defapt is singuru mod care a incercat sa aduca romani la un spam mic da vad ca voi luati ban si dati vina pe mine, si nu grecii nu-s uniti dupa cate vezi suntem mai multi internationali in staff decat greci.

Link to comment
Share on other sites

Nu, defapt is singuru mod care a incercat sa aduca romani la un spam mic da vad ca voi luati ban si dati vina pe mine, si nu grecii nu-s uniti dupa cate vezi suntem mai multi internationali in staff decat greci.

e 1 argentinian, 1 roman, big admin : grec si restul greci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...