Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

raule...facusi inainte de "examen", in jurul a 4 ore de mediu de invatare..is la 56%...aseara avand 24%.....ce ma enerveaza ca treb sa astept...

slab oricum

Link to comment
Share on other sites

iei o pula, o sa iti pice si intrebari mai grele.

 

:okey:

 

raule...mi-am luat kkt-ul de chestionare nelimitate pe 3 zile....facusi in jurul a 60-70 chestionare doar joia...trecusi 52 din ele cu o medie de 24 puncte

Link to comment
Share on other sites

:okey:

 

raule...mi-am luat kkt-ul de chestionare nelimitate pe 3 zile....facusi in jurul a 60-70 chestionare doar joia...trecusi 52 din ele cu o medie de 24 puncte

slab oricum tre sa le treci toate cu cel putin 24

Link to comment
Share on other sites

Intrebarile sunt relativ usoare daca faci dupa drpciv chestionare sunt exact ca alea de la examen. Daca faci 1 zi itreaga retii intrebarile.

Link to comment
Share on other sites

Intrebarile sunt relativ usoare daca faci dupa drpciv chestionare sunt exact ca alea de la examen. Daca faci 1 zi itreaga retii intrebarile.

azi ajunsi la 97% la primu mediu de invatare..mai facusi vreo 16 chestionare si picasi doar 1...din graba..

Link to comment
Share on other sites

azi ajunsi la 97% la primu mediu de invatare..mai facusi vreo 16 chestionare si picasi doar 1...din graba..

 

Eh fiecare cu stilu lui de a invata in orice caz luni sa ne dai o veste buna !  :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...