Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

nu mai am incredere in niciun cantar....acu 2 zile, 65, ieri, 63, azi 61....ce plm.....dau kile jos in fiecare zi fara sa fac nimic

te-ai cacat

Link to comment
Share on other sites

nu mai am incredere in niciun cantar....acu 2 zile, 65, ieri, 63, azi 61....ce plm.....dau kile jos in fiecare zi fara sa fac nimic

cumpara-ti miere cu propolis, bagi in fiecare dimineata o linuga pe stomacu gol.

Link to comment
Share on other sites

lingura ba, ce pula mea

daca "linuga" e un fel de a zice "lingura", atunci eu imi bag pl in ea de gramatica...si inca odata...IA SI INCEARCA cu aia daca iti place...desi arata ca o curva dar merge...

Link to comment
Share on other sites

daca "linuga" e un fel de a zice "lingura", atunci eu imi bag pl in ea de gramatica...si inca odata...IA SI INCEARCA cu aia daca iti place...desi arata ca o curva dar merge...

fratele meleu daca n-am scris o litera inseamna ca nu stiu sa scriu? tu stai prost cu gramatica, in acel context se scrie " o data" nu "odata" astea-s greseli grave de gramatica, nu ca nu am scris eu o litera.

Link to comment
Share on other sites

fratele meleu daca n-am scris o litera inseamna ca nu stiu sa scriu? tu stai prost cu gramatica, in acel context se scrie " o data" nu "odata" astea-s greseli grave de gramatica, nu ca nu am scris eu o litera.

credeam ca vrei sa alinti cuvantul, nu ca ai gresit o litera sau mai multe..

Link to comment
Share on other sites

27-28 i must prepare  :okey:

da

 

o singura mica problema mai am de rezolvat. Sa gasesc o fata care merita, if you know what i mean, ca frumoase-s aproape toate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...