Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

copile mai iesi din casa.. BuG Mafia / Puya ..restu.. sau dus demult... acum sunt alti la putere...

 

2012/DOC/CIA /cedry2k / guess who / spike ... plm.. BUG MAFIA sa dus demult.. intradevar pe atunci era ceva.. dar in zilele astea... nu se mai asculta ..

 

 

asculta aici..

Cedry2k - Cuvinte ce vindeca 2010

Link to comment
Share on other sites

m-am plictisit ascultand degradati social si drogati care compun muzica gen asta precizata de tine

:))))  buna asta.. sincer nu te supara cati ani ai?.... bat pariu ca ai 12--15 max ;) daca gandesti asea..despre rapul adevarat..
Link to comment
Share on other sites

18-19 ani

nu zic ca nu te cred.. insa mi se pare aiurea.. ca inca se mai asculta mafia.. sincer eu daca le ascult acuma.. mi se pare ceva  naspa.. pe atunci era ceva..da acuma..
Link to comment
Share on other sites

nu zic ca nu te cred.. insa mi se pare aiurea.. ca inca se mai asculta mafia.. sincer eu daca le ascult acuma.. mi se pare ceva  naspa.. pe atunci era ceva..da acuma..

din ce oras esti?

Link to comment
Share on other sites

eu sunt din Iasi, unde nu cred ca aveti voi in Arad ce avem in Iasi ;)

mda.. sincer cred ca mai mintzit cu faza ca ai 18-19 ani...;)) unu la 18 ani nu cred ca gandeste asea.. direct sa atace. vai ce am eu si tu nu ai...;) nu aia conteaza..... ma rog .. hai ca nu mai am ce discuta cu tine ca oricum nu ajung la un capat...

 

Link to comment
Share on other sites

mda.. sincer cred ca mai mintzit cu faza ca ai 18-19 ani...;)) unu la 18 ani nu cred ca gandeste asea.. direct sa atace. vai ce am eu si tu nu ai...;) nu aia conteaza..... ma rog .. hai ca nu mai am ce discuta cu tine ca oricum nu ajung la un capat...

 

stii ce are Iasul si nu au multe alte orase? lume interlopa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...