Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

ce ascult eu nici nu tre sa fie la suprafata, e doar pentru 1% din populatie. Are sustinatori cat ii trebuie. Cei ce au potential raman in underground si sunt ascultati, ceilalti sunt mcs falsi si se lasa sau o dau pe comercial, nu mai faceti afirmatii eronate si nu bagati totu intr-o oala.

stiu si cunosc destui ca cei pe care ii asculti tu ( de ex : din Iasi de la mine), si crede-ma nu au viitor pe muzica ( peste 5-10 ani nu cred ca o sa mai fie in muzica cu ce canta acum )

Link to comment
Share on other sites

ha? ai folosit "cunosc destui" foarte slab argument.

Rap-ul underground ramne cum am scris eu mai sus:

ce ascult eu nici nu tre sa fie la suprafata, e doar pentru 1% din populatie. Are sustinatori cat ii trebuie. Cei ce au potential raman in underground si sunt ascultati, ceilalti sunt mcs falsi si se lasa sau o dau pe comercial, nu mai faceti afirmatii eronate si nu bagati totu intr-o oala.

 

 

Ascult genu asta de cativa ani buni si crede-ma rap-ul underground o duce chiar bine. Apar din ce in ce mai multe clipuri la tv, gen: Carbon cu Cedry2k si Guess who - introspectii, DOC feat. Deliric1, Nwanda, Cedry2k -muzica, Guess who - manifest si multe altele, bajetii sunt invitatii pe la emisuni, gen Antena 2 - Face 2 Face, la Music Channel si altele.

 

 

Deliric 1 feat. Carbon, DOC, Rimaru - COX @ Silver Church [Lansare ITP] 29.05.2011 (part II)

Link to comment
Share on other sites

cedry2k scoate al 4lea album  8)

n-ai cum sa zici asa ceva, nici macar nu asculti rap si vorbesti despre el, cum pula mea sa faci asa ceva?

nu, momentan nu mai ascult rap, dar pot zice ca fata de ce era acum 10 si ani si acum e diferenta mare

Link to comment
Share on other sites

ce ascult eu nici nu tre sa fie la suprafata, e doar pentru 1% din populatie. Are sustinatori cat ii trebuie. Cei ce au potential raman in underground si sunt ascultati, ceilalti sunt mcs falsi si se lasa sau o dau pe comercial, nu mai faceti afirmatii eronate si nu bagati totu intr-o oala.

romanul tot roman e, pana si aia ce "vor sa ramana diferiti" plagiaza.

daca 1% din populatie le era indeajuns nu se mai cacau atat pe ei cu advertise, e clar ca duc lipsa de sustinatori sau cel putin vor mai multi. dar mie ca e vorba de ambele.

comercial acum e ca se vinde albumul sau ca e pe piata ?

tot nou si tot failure o fost si finito :)

se gudura pe langa gp :))

care e forumul lui ed ? :o

failers wannabe , cv de genu era adresa.
Link to comment
Share on other sites

o sa ajungi moderator daca tragi niste sfori dar, o sa fii humiliated in public pentru limba engleza.

nu am nevoie de mod ... si engleza mea de baza.e varza..
Link to comment
Share on other sites

[ro]wa copilu mami tu daca n-ai ideee ce reprezinta acel meme, nu comenta. Totusi tu esti mod la cs, si in acelas timp intr-un topic pt copii fara viata reala.

Haha "treci pe la biserica" buna asta!.

 

prietene, nu stii nimic despre mine, deci nu comenta ceva ce nu stii, atat am sa-ti spun deocamdata

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...