Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

ioane dak ii traduci tu, poti sami sugi pula oficial si sai zici ca si el are acest privilegiu.

 

dak nu, hai cu spamu.

Sido,m-ai inteles gresit citeste inca odata ce am scris eu acolo am scris asha: Ioane,cineva ii traduce bla bla bla ;nu Ioane cineva ii traduce ,cu sensu ca Ioane e ala cei traduce.Cand citesti cu virgula cu tot ishi schimba sensu.....

Link to comment
Share on other sites

ioane,ii ceva fatalau carei traduce ca a inteles ce am spus si eu si am vorbit ca pe mess cu jargoane si prescurtari de alea si tot a inteles

ati inteles voi gresit,nu ioane ii traduce,CITITI cu virgula mama ei de virgula sai fut azi si maine,si poimaine

btw ms raule

Link to comment
Share on other sites

Sido,m-ai inteles gresit citeste inca odata ce am scris eu acolo am scris asha: Ioane,cineva ii traduce bla bla bla ;nu Ioane cineva ii traduce ,cu sensu ca Ioane e ala cei traduce.Cand citesti cu virgula cu tot ishi schimba sensu.....

si tu ai inteles gresit, eu am zis sami suga pl DOAR DAK ii traduce el.

 

daca nui traduce el, atunci sa fie fericit :))

Link to comment
Share on other sites

il mankan cur ,iti dai seama ca daca so legat si de regula noastra, aia cu ca Outsiders sa vbeasca doar in ro sau sa nu o faca deloc zice ceva de reguli cateva pagini in urma ca am vazut ca a facut quote la o regula

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...