Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

stiu , era CL bun si chiar avea cu ce , inafara de scaparile nervoase era ok , cand avea chef de gluma radem non-stop . nush daca ai jucat cu toxiq dwarf si toxiqrevenge , cu aia 2 pe vent era teroare muream de ras tot timpul ! :))

nam jucat cu ei dar am auzit povesti de toxiq.cei drept,cand aveam chef eu de glume era teroare ,mai ales ca majoritatea din clan erau bucuresti/constanta/Deva/Arges eu singuru din Maramures numa cand ziceam ceva cu accentu ala a meu :D astia nu mai puteau de ras :)

Link to comment
Share on other sites

e lasa ca mai aveam si moldoveni prin clan,dar totusi ei aveau peste 25 de ani uni dintre ei si eu acolo un 15 ani si cand ii auzeam opream microfonu si radeam prin casa vai vai.....stai sa auzi un videoclip cu noi la aden siege

si inca aicea nu se injura tare,pacat ca nu s-a mai publicat si partea a 2 a cu cele mai mari injuraturi :)
Link to comment
Share on other sites

hahaha stiu cum e , am vazut k esti hero bd :>

da sunt,adica am fost :) videou ala era de pe L2 MxC acolo am fost BD de meserie.pana mea is doar cateva clase care le stiu bine:GS/th/gh/saggi/bd/glad/matza/calutar(m-a invatat Poppy)doamne cum juca Poppy cu calutaru in oly pe IL ai de plm,nush daca il batea careva,putini erau capabili sal bata.

ca sa radeti umpic http://www.youtube.com/watch?v=FxOE8h8NOIc&feature=feedf

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...