Jump to content

QQQQQQQQQQQQ


Βillistain

Recommended Posts

Να πως τα φέρνει η μοίρα και τελικά που ήρθε το perma 2 μέρες πριν το 2010, 2 μέρες πριν την ονοματική μου εορτή, 2 μέρες πριν φέρει τα δώρα ο συνονόματος. Ένα έτος, που θα σήμανε την αρχή μιας νέας δεκαετίας, μιας νέας εποχής, που θα έφερνε λιγότερο "ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ ΜΠΑΣΤΑΡΔΕ" και περισσότερο "Τράβα να αγοράσεις κόλιβα για την κυρά σου μωρή σαλούφα". Όλα αυτά αν δεν κατέληγε για ανακύκλωση το topic μαθημάτων ποιοτικού flame. Φαίνεται... Ήταν υπερβολικά πρωτοπορειακό και κόντρα στα δεδομένα αυτού του φόρουμ, που η συντηριτική του δοιήκηση δε μπόρεσε παρά να το κλειδαμπαρώσει... Λοίπον bb από εμένα και το κωλόζωο το Νίκο. Σας ευχόμαστε τα καλύτερα με αυτό το αποχαιρετηστήριο post.

 

Noble, με τιμάει που είμαι στο sig σου αυτή τη στιγμή, πραγματικά.

 

magaki13, τελικά η μάνα του Νίκου πέθανε απο H1N1 :/

 

HolySmoke, που χάθηκες ρε? Σε καμιά συναυλία Iron Maiden τρέχεις?

 

Vazelos, gud shere men +1. Από τους λίγους platinum που αξίζουν για mod...

 

Coyote, σου εύχομαι κάποια μέρα να πιάσεις το Road Runner. Και αυτός αξίζει για mod.

 

Krash, εγώ σε έκανα kick επειδή ήσουν inactive. Thanks για τα καντίλια, είμαι κότα... :)

 

UnEffect, μίλα καθόλου στο msn...

 

Revenger, από που να αρχίσω και που να τελειώσω. Καλός μα...χλέμπουρας. Αφού από τα guide μου πήρε ιδέες ίσως για ενα από τα καλύτερα l2 guide σε αυτό το forum. Τρομερό παιδί, όχι μόνο για αυτό  :-X

 

sX, εσένα θα σου απαντήσει ο Νίκος...

 

Maxtor, χρόνια πολλά ρε μούτρο !

 

Phoenix για εσένα το καλύτερο...

 

qqqqqz.jpg

 

Έχω ξεχάσει πολλούς και είμαι σίγουρος για αυτό, αλλά να ξέρετε πως δεν ξεχνάμε. Το msn μου είναι κάπως δύσκολο να το μαντέψετε... billistain@hotmail.com

 

Χρόνια πολλά σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Αφού έβαλες φωτό για εμένα ε νταξ με πρόσεξες περισσότερο από τους άλλους ΘΕΝΚ ΓΙΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

??Pios Nikos kai gia ti pragma?

 

Νικολουδός και μάλλον τώρα ετοιμάζει το τιτανοτεράστιο και ολίγον υβριστικό text για εσένα (υποθέτω) :d

Link to comment
Share on other sites

Από την πίκρα μου θα γίνω Lifer. Άντε πάω κάτω με κάτι φίλους, καληνύχτα...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε sX ρατσιστής δεν είμαι  για αυτό δεν θεωρώ κακό το ότι έισαι Αλβανός... αλλά από κει και πέρα τρώμε ban και οι 2 χωρίς κανένα απολύτως λόγο καθώς κάναμε flame χωρίς καν να βρίζουμε και αυτό που έχω να σου πω είναι : Βρε παιδί του σωλήνα ,βρε γιε σάπιας πουτάνας σαυρόπουστα να πας στο διάολο μαζί με την καρκινιάρα την μάνα σου που σου έδειχνε τη μάνα μου τα βράδια για να κοιμηθείς νωρίς όταν ήσουν μικρός , μπετόστοκε . Δεν λέω κάτι άλλο γιατί θα με πιάσεις real life θα με χτυπήσεις και μετά θα φωνάξω τη μαμάκα μου και θα σου αλλάξει σεξουαλική ταυτότητα . Τέλος πάντων σας αποχαιρετώ όλους , το account μην το banarete είναι του αδερφού μου και δεν έχω κανένα σκοπό να το χρησιμοποιήσω πάλι για κανένα απολύτως λόγο .

 

Στους υπόλοιπους ας σας αποχαιρετήσω και εγώ έναν έναν :

magaki13 , Σαγαπώ γιε μου ακόμα και αν είσαι πουτάνας γιος

 

Revenger , Είσαι και γαμώ τα άτομα boy θα τα λέμε msn /fb εμείς για τον Θρύλο κλπ κλπ

 

Phoenix , Εύχομαι με το νέο χρόνο να μάθεις ορθογραφία ή να πάρεις απόφαση να γράφεις με greeklish <3

 

MasterDisaster , Το fan club μην ξεχάσεις να ανοίξεις .

 

Darkslayer , Έχω ανάψει τα κεράκια και σε περιμένω

 

Krash , Γουστάρα πολύ όταν σε έκανα kick <3

 

Maxtor , Και τα 2 ban σου ήταν πολύ καυλωτικά

 

Ξέχασα και εγώ πολλούς με τη σειρά μου αλλά κρατήστε το σημαντικότερο . Μπορεί να σας είχα γαμήσει στο flame αλλά σας αγαπώ ρε μούλικα ορφάνα πουτανοπαίδια .

 

Link to comment
Share on other sites

Gamwto, giati twra thes toso poly na kl....apsw? :(

Unban him?

Unban kai ton "Niko" gia na min me vrisei kai pligwsei ta sinesthimata mou :(

Please, min mou to kanete afto

Kai gia to -1?Ela re Billi kai Niko, sigxwreste me, ena forum einai, sas parakalw, tha eimai kalo pedi apo edw kai pera, kai 100 karma ston kathe tha dwsw, alla sas parakalw, min m to kanete ayto, sas parakalw :(

 

Rofl.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε sX ρατσιστής δεν είμαι ρατσιστής για αυτό δεν θεωρώ κακό το ότι έισαι Αλβανός... αλλά από κει και πέρα τρώμε ban και οι 2 χωρίς κανένα απολύτως λόγο καθώς κάναμε flame χωρίς καν να βρίζουμε και αυτό που έχω να σου πω είναι : Βρε παιδί του σωλήνα ,βρε γιε σάπιας πουτάνας σαυρόπουστα να πας στο διάολο μαζί με την καρκινιάρα την μάνα σου που σου έδειχνε τη μάνα μου τα βράδια για να κοιμηθείς νωρίς όταν ήσουν μικρός , μπετόστοκε . Δεν λέω κάτι άλλο γιατί θα με πιάσεις real life θα με χτυπήσεις και μετά θα φωνάξω τη μαμάκα μου και θα σου αλλάξει σεξουαλική ταυτότητα . Τέλος πάντων σας αποχαιρετώ όλους , το account μην το banarete είναι του αδερφού μου και δεν έχω κανένα σκοπό να το χρησιμοποιήσω πάλι για κανένα απολύτως λόγο .

 

Στους υπόλοιπους ας σας αποχαιρετήσω και εγώ έναν έναν :

magaki13 , Σαγαπώ γιε μου ακόμα και αν είσαι πουτάνας γιος

 

Revenger , Είσαι και γαμώ τα άτομα boy θα τα λέμε msn /fb εμείς για τον Θρύλο κλπ κλπ

 

Phoenix , Εύχομαι με το νέο χρόνο να μάθεις ορθογραφία ή να πάρεις απόφαση να γράφεις με greeklish <3

 

MasterDisaster , Το fan club μην ξεχάσεις να ανοίξεις .

 

Darkslayer , Έχω ανάψει τα κεράκια και σε περιμένω

 

Krash , Γουστάρα πολύ όταν σε έκανα kick <3

 

Maxtor , Και τα 2 ban σου ήταν πολύ καυλωτικά

 

Ξέχασα και εγώ πολλούς με τη σειρά μου αλλά κρατήστε το σημαντικότερο . Μπορεί να σας είχα γαμήσει στο flame αλλά σας αγαπώ ρε μούλικα ορφάνα πουτανοπαίδια .

 

 

ΤΟ ΜΠΕΤΟΣΤΟΚΕ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΡΕ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΚΟΠΙΡΑΙΤ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΜΠΕΤΟΣΤΟΚΕ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΡΕ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΚΟΠΙΡΑΙΤ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ

 

a0x0aax0x00ax0xax0a0ax0x0x0ax0xa0ax0xa0xa0x0ax0a0x0a0xax0a0x0axa0x0a0xa0x0a0x0a0xa0xa0xa0xa0

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...