Jump to content

exo prob me to pc m sto l2 mono


nikcrf

Recommended Posts

File to pc sou prepei na exei io kane ena format..alliws etsi tha minei..to eixa pathei kai egw palia..

leei oti exei kanei format kai tou to ksanaebgale.

Loipon akou ayto to provlima me tin blue screen to eixa pathei kai egw.

Ftaei i karta xrafikon i ram i mitrikh.

Logika gia na to exei pathei auto den ftaei kanena patchaki (an kai isos einai ios auto to blue screen) alla gia na to pathei ayto to pc sou einai logika ligo palio toulaxiston 1-2 xronia prepei na to exeis gia na to patheis ayto.

ayto simbenei epeidh ta exei paiksei to pc kai oses fores kai na kaneis format tha deis meta apo ligo kairo tha sto ksanabgalei.

i lisi einai allazeis ayta pou sou eipa

i to pas se enan idiko (an kai den to protino.gt to eixa paei kai egw kai m eipe einai i karta grafikon sou pou ftaei mou tin allakse mou peire 90 euro kai meta apo 2 meres ksana to idio.kai meta m eipe e den ftaiw egw i mitriki ftaei allakse tin.kai oute kan lefta pisw den m edwse.)

i agorazeis kainourgio pc!!!

 

a kai episis auto to provlima mporeis na to patheis an exeis plasta windows, vista etc.

kai an exeis aythentika na kaneis sinexeia to windows update!!!!kai isos lithei to provlima xwris na allaksis tpt!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Blue Screen of Death legete ayto

k ginete otan diagrafeis kapoia diergasia p einai aparetiti ston ypologisti h kapio arxeio p dn prepei

px ama diagrapseis kapoia arxeiakia apo system32 oyte kan tha anoigei ^^

Link to comment
Share on other sites

Pantos pisteyo 1000 fores an to ftiakseis monos soy na psaxnese ligo para na t pas se enan idiko p mporei na s parei 1.000.000 leyta ......egw oti probl exw Googlizw k vriskw t panta , gt dn dokimazete k eceis ;-)

Link to comment
Share on other sites

Apo oti katalavenw to paidi exei to eksis provlhma.Milaei se kapio NPC,tou petaei me ble o8onh me ari8ous kai KINEZIKA grammata.An nai,to pa8ena kai egw se kapia fash,alla ekana format to pc m,kai twra einai GG!

Link to comment
Share on other sites

kapoio sobaro problhmataki 8a xeis file .

 

proteinw na kaneis geniko ka8arismo me allo tropo kai oxi format p dn mporw na to eksigisw apo chat kanei clean ola ta registry apo ta windows kai me to pou to kaneis 8a sou figei to problima ala einai megalh istoria.

 

tecpa listo pistevw einai sobaro. mi to afiseis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...