Jump to content

L2GVE OPOIOS NOMIZEI OTI MPOREI KAI EXEI TA KOTSIA AS MOU TO LYSEI


Recommended Posts

Loipon paidia katarxin kalispera !

 

yparxei ena problhma megalo kai egw san ellinas to exw parei poly sobara to 8ema, an mpeite sto l2gve.net einai to site to l2goodvsevil.net opoios to kserei ,

ama pas na grafteis sto l2gve.net sto forum sou leei Sorry Guest, you are banned from using this forum!

greece

 

dld katalabainei oti eimaste apo ellada kai trome ta arxidia mas , exei apokleisi mono tous ellines kai to 8ema pernei megalh diastash, o GM einai ena 19 kai mas kanei oti 8elei , to kolpo einai na prospauhsoume na mpoume kai na toy gamisoume to server tou palio pousti ( sorry )

opos exei ta arxidia apla as help na mpoume ston server tou

 

exw kanei ta panta kai me proxy exw dokimasei , an paw se all selida mou leei oti eimai apo ameriki , an pao sthn dikia tou selida sto l2gve me katalabainei ara kati allo elenxei , sigoura o paroxeas nai alla pos 8a ton alaksoume estw eikonika

 

help ligo

Link to comment
Share on other sites

1) Iparxei idi thread

2) Den linetai, that's simple ^^

3) An thes na paixeis GvE soni kai kala traba se kapoia allh xwra, padws kaneis ellhnas den exei mpei. Kai gia na sou pw kai kati pio aplo, sta online games den mporeis na kripseis tin IP sou me koina programmata :) Ama thes na mpeis sto forum, http://www.zend2.com/ na oriste...

 

Btw me tetoio title kai epeidh einai edelws lathos to section, na xwsw ena lock? H na fanw kalos? Tha rixeis mia matia kai na mou peis poio einai to swsto section kai ti simainoun ta caps pou ebales sto title? Exeis rixei kamia matia sta rules prin postareis? Epishs ena pio kalo title den mporouses na kaneis? Erixes kana search prin pathseis to koubaki? :)

 

An ekanes to post sto general discussion hel h exploits help DEN THA PATHENES TPT NOMIZW h kanw lathos? Oute an ebales ena title san: [Help]Ban ston GvE??? h [Request]Pws tha mpw ston GvE??? tha pathenes kati :)

 

An h apadhsei se afta einai oxi, tote tha tou xwsw lock...

An h apadhsei einai nai sta prwta dio tote exei kalos, tha to afisw na to kanoun move...

An h apadhsh einai kapoiou eidous mhnhma bla bla bla tote tha xwsw lock :)

Link to comment
Share on other sites

sorry alla den mpeika na diabaso to forum

 

auto pou prepei na kaneis an eisai kalos , na allakseis to topic se ban l2gve me mikra gramata kai na to metafereis se opou 8es , mono an ginete grapse pou to peiges tnks

Link to comment
Share on other sites

Xreisimopoiise to ProxySwitcher (prog) kai katevase proxies, valta sto IE kai mpes, einai sa na mpaineis apo alli xwra kai etc logika de tha se katalavei...(untested)

An omws exei kanei Ban IP sto login server oli tin ellada, de swnetai...

Link to comment
Share on other sites

sorry alla den mpeika na diabaso to forum

 

Afto shmainei elipsi sebasmou na ipothesw? Den to katalaba poli kala :) Den kaneis xarh se kanenan, alla se sena... Dld, den tha ebriskes pio efkola tin apadhsh sou sto search? Mhpws tha htan TOOOOOOOOSO kako na rixeis mia grigori matia stis kathgories tou forum (pistebw oti afti h lexi vgazei mati, HELP) h sta rules? I don't think so... Epishs, den shmainei oti kathe kako title/topic exei tin ipoxrewsei kapoios mod na kanei edit/move/ktl, afto dixnei kai kapoion sebasmo se ena atomo... Oxi sebasmo sto title tou, alla oti edaksi re c, me bohthisan ta paidia prepei kai gw na tous prosferw kati, afto to kati einai na eimai swstos :) Den nomizw na mpaineis pote se ena magazi kai na les ston tamia <<Fere mou afto afto afto kai afto se 5' na nai edw>>. Den nomizw oti lew kati paralogo, koinh logiki, h kanw lathos? :)

 

Den sou zhtaw oute na arxiseis na diavazeis 100k posts, oute na mpeis kai na se apiko se ola, apla na to skefteis ligaki nothing more...

 

auto pou prepei na kaneis an eisai kalos , na allakseis to topic se ban l2gve me mikra gramata kai na to metafereis se opou 8es , mono an ginete grapse pou to peiges tnks

Sou apadhsa parapanw, afto einai dikh efthini gia na pareis mia kalh kai ipefthini apadhsh, den einai kanenos ipoxrewsei na trexei apopisw apo kathe topics kai na kanei edit. Kai eimai poli kalos se pliroforw :) Arkei kai aftos pou exw apenadi mou na einai swstos. Epishs, an eixa permissions se afto to forum tha to estelna ston kado me ena ALREADY EXISTS ^^

 

PS1 Den apadaw se PMs pou den apefthinode se topics mou. :)

PS2 Den ginetai den iparxei kati pio aplo, ama thes psakse gia enan SESS edw trigirw apo ton GvE einai mod edw mporei na sto epibebaiwsei

PS3 • We reserve the right to remove offensive posts without notice.

 

@Angel Of Death Einai sto login ta range, sto forum siga mpaineis amesws :P Den mporeis na parakampseis to IP Ban se online games :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...