Jump to content

sxetika me to aion


Recommended Posts

re pedia exo akousi arketa me to aion alla 8a me trelanoun ine oreo game? kalitero apo to l2 me pio kala grafika? alloi lene ne allo oxi lol...

m ipan oti vgazis ftera kai petas apo ta 2 lvl kiolas gt etsi? apla rotaw gt exw poli xamilo connection kai 8a argisw na to katevasw kai den 8elw na spatalisw tin ora m

Link to comment
Share on other sites

re pedia exo akousi arketa me to aion alla 8a me trelanoun ine oreo game? kalitero apo to l2 me pio kala grafika? alloi lene ne allo oxi lol...

m ipan oti vgazis ftera kai petas apo ta 2 lvl kiolas gt etsi? apla rotaw gt exw poli xamilo connection kai 8a argisw na to katevasw kai den 8elw na spatalisw tin ora m

Το AION είναι πολύ καλύτερο από το l2 από όλες τις πλευρές . Μπορείς να πετάς από τα 10 lvl και όχι από τα 2 lol .

Link to comment
Share on other sites

petas apo ta 9 lvl basika sta 9 lvl me to space alla eiparxoun kapies polis pou mporis na exis ftera opote 8es apo to lvl 1 kai to games file TA SPAEEI den exo ksanadi kalitero gia auto download amesos kai na se protino enan server o KALITEROS EINAI O INFITE

Link to comment
Share on other sites

thx para poli alla koita ama arxisw se server 8a arxisw gia 5 meres mono apla na dw an m aresi kai meta 8a arxisw se official p 8a ime sigouros oti den 8a klisi pote den 8a pa8w  to idio me to l2 p arxiza sto ena server kai imoun apo tous kaliterous kai meta na klisi o server... to idio prepi na kanete kai esis

 

Link to comment
Share on other sites

gt na klisi o official? gia ton infinity(private server) min ise toso sigouros ! kai egw elega etsi gia pollous server p ixan xiliades atoma mesa kai itan poli oreoi alla eklisan kai poli sintoma malista...

Link to comment
Share on other sites

Pragmatika kai egw eixa amfibolies mexri pou epai3a.Apo grafika skizei.Bebaia exei akoma polla problimata kai kollimata sta quest alla einai akoma arxi.Einai i nea genia paixnidiwn.Aperioristes dinatotites kai gia 1i fora to petagma...

Link to comment
Share on other sites

orea akougonte ola afta to katevazw tora ine 44% otan katevi ti prepi na kanw? skopevw na arxisw official alla 8a i8ela prota na to test gt ama den m aresi meta den 8elw na spatalisw ta 50 euro ston official tsampa...

Link to comment
Share on other sites

Pragmatika kai egw eixa amfibolies mexri pou epai3a.Apo grafika skizei.Bebaia exei akoma polla problimata kai kollimata sta quest alla einai akoma arxi.Einai i nea genia paixnidiwn.Aperioristes dinatotites kai gia 1i fora to petagma...

Στον lolprivate server που παίζεις εσύ είναι τα κολλήματα .

Link to comment
Share on other sites

Pragmatika kai egw eixa amfibolies mexri pou epai3a.Apo grafika skizei.Bebaia exei akoma polla problimata kai kollimata sta quest alla einai akoma arxi.Einai i nea genia paixnidiwn.Aperioristes dinatotites kai gia 1i fora to petagma...

Link to comment
Share on other sites

file kai gw ta idia akouga..to katevasa...alla @@ l2 FTW..

dn a3izei na mpeis k na pai3eis...

koita isws esena den s arese egw tora p to epe3a m arese kapioi exoun alla gousta apla egw 3oflisa me to l2 olo vgenoun hacks kai kanoun skata tous servers, oi gm dinoun items kai ine oloi corrupted kai polloi alloi logoi

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...