Jump to content

[GR]


UnEffect

Recommended Posts

Γεια σας,

 

Εφτιαξα αυτο το Τοπικ με σκοπο να μου διευκρινιστει ο λογος που εφαγα ΒAN πριν 3 μερες.

Εμενα μου εγραφε "Reason:Flaming Signature Text", μπορει να μου το εξηγησει καποιος ?

 

Thx προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Ένα σύνολο προσώπων...

1ον δεν μπορεις να δωσεις ετσι απλα BAN χωρις καν να ξερεις αν ειναι ειρωνικο ή οχι το "text"

2ον πριν το γραψω αυτο ειχαν προηγιθει αλλοι πολλοι που ειχαν γραψει αυτο πανω στο logo του ΜXC.

 

@gerero: Εσυ, ιμουν σιγουρος πως ειχες μεσολαβησει για αυτο. Με ειχες "προειδοποιησει" στα ΠΜ για αυτα που σου ελεγα για τον Mafia και καμια σχεσει για το Sig. Αποτι φενεται οστοσω εψαχνες λογο για να φαω ετσι ενα BAN, και τελικα βρικες για το SIG... παρολο που το χαν μπαλει και αλλοι.

Link to comment
Share on other sites

1ον δεν μπορεις να δωσεις ετσι απλα BAN χωρις καν να ξερεις αν ειναι ειρωνικο ή οχι το "text"

2ον πριν το γραψω αυτο ειχαν προηγιθει αλλοι πολλοι που ειχαν γραψει αυτο πανω στο logo του ΜXC.

 

@gerero: Εσυ, ιμουν σιγουρος πως ειχες μεσολαβισει για αυτο. Με ειχες "προειδοποιησει" στα ΠΜ για αυτα που σου ελεγα για τον Mafia. Αποτι φενεται οστοσω εψαχνες λογο για να φαω ετσι ενα BAN, και τελικα βρικες για το SIG... παρολο που το χαν μπαλει και αλλοι.

edw fagame 6 atoma gia spam sto spam topic ban..gia ena signature den tha fame? :D
Link to comment
Share on other sites

Το εάν είναι ειρωνικό το σχόλιο ή όχι θα το καταλάβαινε και ένα πεντά χρόνο αγοράκι με αίσθηση στην πραγματικότητα, επίσης κανεις δεν σε κρατάει εδώ, όταν όμως αύριο μεθαύριο θα θέλεις να γίνεις και εσύ mod μιας που είναι ευκαιρία ζωής μάλλον θα πέρνεις άκυρο και θα ψάχνεις το γιατί.

 

Topic locked ανούσιο πραγματικά topic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...