Jump to content

[Gr] Den upoferete to Epal!!!!!


ProJecT

Recommended Posts

Po Po!!! Den paleuete sto Epal.... 18 wres tin vdomada plhroforikh. 5 wres shmera exw plhroforikh(eutuxws exw akoma 1 wra). Tha me kanoun na sixa8w tous upologistes!! To internet p exei einai t 1800 ekana update se IE 8(Internet Explorer [8]to eight gt m to vgazei emoticon?) alla oi allages dn apo8hkeuontai.. kamia lush?

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται απλά.Το DeepFreeze επαναφέρει τη κατάσταση του υπολογιστή όπως ήταν πριν το ενεργοποιείσεις στην επανεκήνηση.Τώρα εσύ για να μίνει η αποθήκευση πρέπει να βάλεις το security code που ζητάει το DF για να το ανοίξεις και να γίνεις admin να το "ξεπαγώσεις" κ.τ.λ. Ο δάσκαλος/α το έχει φυσικά , εσύ δεν μπορείς να το πάρεις αλλά υπάρχει ενα Key generator που ψάχνει τον κωδικό που έχει και τσουφ το ανοιγεί.Στην τελευταία έκδοση του DF δεν πιάνει αν και δεν νομίζω ότι θα έχουν τη τελευταία.

Link to comment
Share on other sites

NetOp ?

 

Το NetOp θυμαμαι που ειχαμε και εμεις στα εργαστηρια και δεν μας αφηνε να ανοιξουμε IE,Mozzila.. και μπαιναμε με το browser του calculator :P

 

@Project.. αυτο το προγραμμα το εχουν και στα περισοτερα net cafe.. νομιζω λεγεται Ghost(θα σε γελασω)... και για να το απενεργοποιησεις θελει κωδικο.. :-\

Link to comment
Share on other sites

NetOp ?

 

Άμα μπορείς δώσε μερικές πληροφορίες για αυτό γιατί δεν το έχω ξανασυναντίσει ;p

 

 


 

 

@Project.. αυτο το προγραμμα το εχουν και στα περισοτερα net cafe.. νομιζω λεγεται Ghost(θα σε γελασω)... και για να το απενεργοποιησεις θελει κωδικο.. :-\

 

Τα περισσότερα τουλάχιστον σε όσα έχω πάει το Deep Freeze έχουν , ένα με ένα αρκουδάκι  :P

Link to comment
Share on other sites

Άμα μπορείς δώσε μερικές πληροφορίες για αυτό γιατί δεν το έχω ξανασυναντίσει ;p

 

 

http://www.pronet.com.gr/page/default.asp?la=1&Id=297

Link to comment
Share on other sites

 

 

Δεν νομίζω να μπει αυτό στην ελλάδα τουλάχιστον στο δικό μας σχολείο με την καμία όμως  :P

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν νομίζω να μπει αυτό στην ελλάδα τουλάχιστον στο δικό μας σχολείο με την καμία όμως  :P

 

σε εμας παντος επειδη καναμε προγραμματισμο και κανεις δεν εκανε τιποτα.. το εβαλε ;D

Link to comment
Share on other sites

browser του calculator

 

auto ti einai dn katalva?

 

με το NetOp ο κα8ηγητης μπορει να βλεπει οτι κανεις.. αλλα σε εμας ειχε βαλει να blockarei διαφορα exe π.χ (IE,Mozzila,Warcraft,Counter Strike) (portable) ε και επειδη δεν μπορουσαμε να μπουμε στο ιντερνετ χρησημοποιουσαμε την γνωστη αριθμομηχανη του pc εχει Internet Browser κατι σαν ΙΕ η Μοzzila...και εβλεπε οτι χρησημοποιουσαμε την αριθμομηχανη.. ;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...