Jump to content

[GR]Sou Dino +1Karma


GameOver

Recommended Posts

Pire i mana sou tin thesi mou

ok afto parapaei... ela na ta poume apo konta na se fuck mori.. ela maroussi na me deis apo konta na se dw... na plako9oume na doume na teleionei afti i istoria.. vlakama na poume...

Link to comment
Share on other sites

Nai re gamoto

Ε ρε φίλε αυτά είναι skills που τα μαθαίνεις μέσα από πολλά bans σε άλλο forum . Για παράδειγμα εγώ στο bnb forum μία μέρα είχε ξυπνήσει με όρεξη ένας mod μου ρίχνει ban στο main account και μετά μόλις έκανα account κατευθείαν ban .

Link to comment
Share on other sites

ok afto parapaei... ela na ta poume apo konta na se -beep- mori.. ela maroussi na me deis apo konta na se dw... na plako9oume na doume na teleionei afti i istoria.. vlakama na poume...

:(

Ama se peirazoun toso poly logia apo to internet as to paratiseis apo tora :(

 

@Nikoloudo: Exo faei bans sto forum tou L2Pride averta, kane 3 meres trow apo 10meres ban XD (Tora efaga ban tin epomeni mera pou efaga unban, 15meres efaga tora >.>)

 

@Magaki: Kai na paro karma tha to ksanaxaso XD

To proi eixa 0 karma kai tora -2 :p

Link to comment
Share on other sites

Pire i mana sou tin thesi mou

10 days ban :o

 

perimene sou erxete k -3... xalarose...gt dn 9es na er9eis apo konta na ta poume..??? koko??? ela na ta poume na doume an 9a les tpt meta...

ok afto parapaei... ela na ta poume apo konta na se -beep- mori.. ela maroussi na me deis apo konta na se dw... na plako9oume na doume na teleionei afti i istoria.. vlakama na poume...

k esu 4 meres na strwseis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...