Jump to content

[GR] Official Spam Topic.


MiraDBZ

Recommended Posts

etsi

 

http://www.youtube.com/watch?v=PVwlNmakgLk&feature=fvst

 

adinaton na to kaneis esi afto me ta noobdragonball xD

 

Pho_Mode: ON

 


 

Ας ξεκινίσουμε την ανάλυση.Πρώτα από όλα στο dragonball υπάρχει το Ki.Χωρίς αυτό δεν κάνουν τίποτα μα τίποτα είναι η δυναμή τους.Έχουν όρια.Εκεί τι έχουν?Κουράζονται καθόλου? Μπα .....

 

Ποια τεχνική έκανε ο Naruto? Που έγινε x4 ? w00t και στο dragonball (πριν από το Ζ και όλας ο.ο) την έχει πρώτοκανει ο Tien-shan αλλά ήταν ποιο λογικό δεν μπορούσες να κουνιθείς άνετα.Εκεί (ναρουτο) πάει θαρίς και έγινε αυτός x4 τι ολογράμματα και Χαρβαδέλες λέμε τώρα.Άκομα και στα pokemon την έχει ΙΜΑΡΤΟΝ.

 

Ότι έχει μέσα του κρυφή δύναμη? Είχε και ο Gohan από μικρός είχε σώσει τον ευατό του μία φορά μικρός χωρίς καν να το ξέρει (μωρό ακόμα) , έσωσε τον goku από τον raditz , έσωσε τον krillin από τον Frieza , έγινε SSJ2 στο Cell Games που και μόνο ο goku είχε πιάσει το 2ερο επίπεδο αλλά καμία σχέση σε δύναμη και πάλι , Buu Saga ξεκλίδωσε όλη του την δύναμη ( Z-Sword όσοι έχουν δει ξέρουν ) ήταν ποιο δυνατός από SSJ3 νομίζω αλλά στο GT έγινε οικογενειάρχης.

 

 

Άμα πω ότι ο καπνός (ενεργεια τεσπα) εβγενε από το πισινο εγώ θα είμαι ο κακος τώρα? <.< (Βίντεο , 1:55)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...