Jump to content

[GR] Official Spam Topic.


MiraDBZ

Recommended Posts

ο κάλα ότι νάνε άλλο κάνω σαν και άλλο είμαι 1st , 2nd βγάλε τα caps πονάνε τα ματάκια μας :p , 3rd απλά το post ου έσβισες?

 

2 φορές και ήταν η γνώμη μου και σύμφωνα με τους κανόνες αυτό δεν επιτρεπεται σωστά? ή κάνω λάθος?

 

 

Μια φορα εφιγε το post σου οχι 2 και δευτερον αρχισες Flame...τον ειδες τον server paidi m?ΟΧΙ οποτε λες αερολογιες ο server ειναι του mxc..οποτε προσεχουμε και λιγο το τι λεμε..[πριν δουμε..]

Link to comment
Share on other sites

 

Μια φορα εφιγε το post σου οχι 2 και δευτερον αρχισες Flame...τον ειδες τον server paidi m?ΟΧΙ οποτε λες αερολογιες ο server ειναι του mxc..οποτε προσεχουμε και λιγο το τι λεμε..[πριν δουμε..]

 

2 φόρες έφυγε 1 φόρα όταν είχα σχολιάσει μόνο για το AiO αλλά παρολα αυτά είπα good LUCK γιατί μπορεί να μην έχω δει την δουλειά σου αλλά όσο νάνε έχεις πολύ φτιάξιμο να κάνεις και η 2ερη ήταν το μεγάλο post που τα σχολίασα ΌλΑ (όσα μπορούσα να σχολιάσω χωρίς να μπω IG)

 

και πίστεψεμε δεν λεώ αερολογίες αυτά που σχολίασα είναι αυτά που μπορώ να πω χώρις να μπω IG.

 

Επίσης μπορούμε να λέμε την γνώμη μας ελεέθερα σωστά? και τι είναι που είναι του MxC ο σερβερ έλεος? τι να πω βάλτε το και πανό τάπα μπροστα μολις μπενουμε στο site δηλαδη όλες τις αρνητικες γνωμες delete ? 2 post έκανα /deleted 1 ο jack /delete

 

και ναι δεν τον είδα τον server το info του είδα.και από εκεί μπορω να καταλαβω πολλα πραγματα πιστεψεμε

 

ο server ειναι του mxc..οποτε προσεχουμε και λιγο το τι λεμε..[πριν δουμε..]

 

διχτατορία o.o

Phoenix να σου κανω μια ερωτηση?

 

ελεύθερα στο  Official Spam Topic. είμαστε

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 φόρες έφυγε 1 φόρα όταν είχα σχολιάσει μόνο για το AiO αλλά παρολα αυτά είπα good LUCK γιατί μπορεί να μην έχω δει την δουλειά σου αλλά όσο νάνε έχεις πολύ φτιάξιμο να κάνεις και η 2ερη ήταν το μεγάλο post που τα σχολίασα ΌλΑ (όσα μπορούσα να σχολιάσω χωρίς να μπω IG)

 

και πίστεψεμε δεν λεώ αερολογίες αυτά που σχολίασα είναι αυτά που μπορώ να πω χώρις να μπω IG.

 

Επίσης μπορούμε να λέμε την γνώμη μας ελεέθερα σωστά? και τι είναι που είναι του MxC ο σερβερ έλεος? τι να πω βάλτε το και πανό τάπα μπροστα μολις μπενουμε στο site δηλαδη όλες τις αρνητικες γνωμες delete ? 2 post έκανα /deleted 1 ο jack /delete

 

και ναι δεν τον είδα τον server το info του είδα.και από εκεί μπορω να καταλαβω πολλα πραγματα πιστεψεμε

 

διχτατορία o.o

ελεύθερα στο  Official Spam Topic. είμαστε

 

 

 

Εμενα με ονοχλησε ο τροπος σου δεν μπορεις εσι που δεν χερις καν τι υπαρχει στον server στο 2ρο Post να λες τα δικα σου....χωρις καν να ΞΕΡΕΙΣ ελεος απλα ο κα8ενας 8α το εκανε αυτο αμα του δινοτανε ι δινατοτητα, Και μην ακουω βλακειεσ μια φορα εφιγε delete ο maxtor  μπορει να δει..το τι εγινε... ειμαι κα8αρος ασχετος που λες τα δικα σου τεσπα δεν 8α δωσο σινεχεια 8α κλισο το ολο 8εμα για μενα εσι σινεχισε να παραμιλας αμα 8ελεις...

ελεύθερα στο  Official Spam Topic. είμαστε

 

 

 

 

μηπως λεω μηπως οταν εισουνα μικρο παιδακι επεσες απο την κουνια σου και φτασαμε ως εδω?

 

 

γιατι εγο κουβαλα τρακτερ...***************** sorry i biasini**** tis apantisis kai na kano 100 doulies mazi..

 

γιατι εγω κουβαλαγα τρακτερ..********

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με ονοχλησε ο τροπος σου δεν μπορεις εσι που δεν χερις καν τι υπαρχει στον server στο 2ρο Post να λες τα δικα σου....χωρις καν να ΞΕΡΕΙΣ ελεος απλα ο κα8ενας 8α το εκανε αυτο αμα του δινοτανε ι δινατοτητα, Και μην ακουω βλακειεσ μια φορα εφιγε delete ο maxtor  μπορει να δει..το τι εγινε... ειμαι κα8αρος ασχετος που λες τα δικα σου τεσπα δεν 8α δωσο σινεχεια 8α κλισο το ολο 8εμα για μενα εσι σινεχισε να παραμιλας αμα 8ελεις...

 

 

Eiii koritsia iremiste..Twra oti svinete ta arnitika post ama 8eloume to xwneuoume gt mporei na mpw egw sto topic tou Server kai na pw Poli kalos poli kalos kai na mn exw mpei oute mia fora mesa..Kai polla atoma exoun grapsei kala sxolia xwris na exoune mpei ston server alla dn ginonte delete...

Link to comment
Share on other sites

μπόλικα ορθογραφικά λάθη τέσπα :p

 

ανόητε,αμόρφωτε,ανώριμε,ανορθόγραφε,ανάξιε,ανίδεε..

 

τι άλλο από α;

Link to comment
Share on other sites

μηπως λεω μηπως οταν εισουνα μικρο παιδακι επεσες απο την κουνια σου και φτασαμε ως εδω?

 

 

γιατι εγο κουβαλα τρακτερ...

 

χμ... αυτό πάντως μην μου πείτε ότι δεν είναι flame γιατί φένεται καθαρά.Άμα είναι να περάσει σε επόμενο επίπεδο η συζητηση θα απαντισω

 

Εμενα με ονοχλησε ο τροπος σου δεν μπορεις εσι που δεν χερις καν τι υπαρχει στον server στο 2ρο Post να λες τα δικα σου....χωρις καν να ΞΕΡΕΙΣ ελεος απλα ο κα8ενας 8α το εκανε αυτο αμα του δινοτανε ι δινατοτητα, Και μην ακουω βλακειεσ μια φορα εφιγε delete ο maxtor  μπορει να δει..το τι εγινε... ειμαι κα8αρος ασχετος που λες τα δικα σου τεσπα δεν 8α δωσο σινεχεια 8α κλισο το ολο 8εμα για μενα εσι σινεχισε να παραμιλας αμα 8ελεις...

 

Άμα διάβαζες 2,3 φόρες το post μου θα καταλάβενες ότι δεν βρίζω το σερβερ άλλα λέω τα λάθη του καθαρά λάθη.Λέω την αρνητική πλευρά. Εγώ βλέπω το info που έχεις βάλει και σχολιάζω πολύ απλό.Τι δεν καταλαβένεις.Για τον τρόπο?Πως θες να το σχολιάσω να πετάω λουλουδάκια σαν την χάιντι και να πω κάνα 2 αρνητικά?Την γνώμη μου λέω την αρνητική πλεύρα λέω

 

Εμενα με ονοχλησε ο τροπος σου δεν μπορεις εσι που δεν χερις καν τι υπαρχει στον server στο 2ρο Post να λες τα δικα σου....χωρις καν να ΞΕΡΕΙΣ ελεος απλα ο κα8ενας 8α το εκανε αυτο αμα του δινοτανε ι δινατοτητα, Και μην ακουω βλακειεσ μια φορα εφιγε delete ο maxtor  μπορει να δει..το τι εγινε... ειμαι κα8αρος ασχετος που λες τα δικα σου τεσπα δεν 8α δωσο σινεχεια 8α κλισο το ολο 8εμα για μενα εσι σινεχισε να παραμιλας αμα 8ελεις...

 

μηπως λεω μηπως οταν εισουνα μικρο παιδακι επεσες απο την κουνια σου και φτασαμε ως εδω?

 

 

γιατι εγο κουβαλα τρακτερ...***************** sorry i biasini**** tis apantisis kai na kano 100 doulies mazi..

 

γιατι εγω κουβαλαγα τρακτερ..********

 

αυτό με το καθαρος άσχετος δεν το έπιασα λάθος σύνταξη :p

Link to comment
Share on other sites

Eiii koritsia iremiste..Twra oti svinete ta arnitika post ama 8eloume to xwneuoume gt mporei na mpw egw sto topic tou Server kai na pw Poli kalos poli kalos kai na mn exw mpei oute mia fora mesa..Kai polla atoma exoun grapsei kala sxolia xwris na exoune mpei ston server alla dn ginonte delete...

 

den 8elw na eblako alla den htan ena aplo arnitiko post .. >>Flame

 

to kalo post einai panta dekto apolous kai min akouw[vlepw] blakies

Link to comment
Share on other sites

Μία ότι έπεσα από την κούνια δύο ότι είμαι ανάπιρος καλά δεν θα το πάρω στα σόβαρα δεν αξίζει.και δεν είπα για την ορθογραφια σου το συνταχτικο πως έβαλες τις λέξεις είπα γιαυτο δεν καταλαβα ένα κομματι και εγώ έκανα λάθη σίγα ο.ο

 

τέσπα πάνε στην δουλεια σου μην χανεις τον χρονο σου για εναν ανάπιρο..

 

 

den 8elw na eblako alla den htan ena aplo arnitiko post .. >>Flame

 

είναι flame το post ότι ας πάμε όλοι να κάνουμε bot για το aio και μετά να πουλίσουμε. μην ακούω ότι νάνε παρακαλώ...

Link to comment
Share on other sites

Μία ότι έπεσα από την κούνια δύο ότι είμαι ανάπιρος καλά δεν θα το πάρω στα σόβαρα δεν αξίζει.και δεν είπα για την ορθογραφια σου το συνταχτικο πως έβαλες τις λέξεις είπα γιαυτο δεν καταλαβα ένα κομματι και εγώ έκανα λάθη σίγα ο.ο

 

τέσπα πάνε στην δουλεια σου

 

 

είναι flame το post ότι ας πάμε όλοι να κάνουμε bot για το aio και μετά να πουλίσουμε. μην ακούω ότι νάνε παρακαλώ...

 

 

Posa pernis gia to ntabaztiliki ton server? ama einai na baloume kai esena mesa giati se blepo poli... mporo na xonomai (ekei pou den me spernoune)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...