Jump to content

[GR] Official Spam Topic.


MiraDBZ

Recommended Posts

8elw na pesw gia ipno , de mou aresei otan allazei i nea xronia. Genika de mou aresei kamia giorti-kamia mera. Einai oles ta idia. Bariemai pou zw.

emo eisai?
Link to comment
Share on other sites

oxi... Kanoniko pedi eimai..

 

Kai na fadastis oute to klima ton xrisougenwn me pianei.. Einai sa na mi simbenei tipota...

 

Fetos, plaka plaka kai egw afto eniwsa...kai me osa eginan stin prwsopiki m zwh, gmseta, perimena kalitera Xristugenna alla...Tespa..

Link to comment
Share on other sites

Kai emena i prosopiki mou zwi einai kati pio skata apo skata. Diladi ola kala einai alla malono  24/24 me tous goneis mou... sobara...

 

Den adexw allo to exw bare8ei kai de to katalabenoun kiolas!!! Ma me to kalo tous milaw ma me to kako tipota sta @@ tous.

 

Pia mera 8a einai pou 8a paw sto ameriki na ksefigo ap ola...

Link to comment
Share on other sites

8elw na pesw gia ipno , de mou aresei otan allazei i nea xronia. Genika de mou aresei kamia giorti-kamia mera. Einai oles ta idia. Bariemai pou zw.

Oxi einai kt akoma xirotero....

Vazelos!

Link to comment
Share on other sites

Ένας τύπος με μηχανή , πάει να περάσει τα Μεξικανικά σύνορα με δύο σάκους να ισορροπούν στους ώμους του .

Φρουρός : " Τι έχεις στους σάκους ; "

Τύπος : " Αμμο ! "

Ο φρουρός τον κατεβάζει από τη μηχανή , ψάχνει τους σάκους ... γεμάτοι άμμο . Ο τύπος τα μαζεύει , ανεβαίνει στη μηχανή και φεύγει . Μετά από δύο εβδομάδες , πάλι τα ίδια ...

Φρουρός : " Τι έχεις εκεί ; "

Τύπος : " Αμμο ! "

Φρουρός : " Κατέβα να σε ψάξουμε ".

Τα ίδια ... τίποτα παρά άμμος και ο τύπος ανέβηκε στη μηχανή και έφυγε .

Κάθε δύο εβδομάδες , επί έξι μήνες , οι έρευνες συνεχίστηκαν . Τελικά , μια βδομάδα ο τύπος δε φάνηκε . Ωστόσο , τον πέτυχε ο φρουρός στο κέντρο της πόλης και του λέει :

" Κολλητέ , μας είχες τρελάνει . Ξέραμε ότι κάτι πέρναγες λαθραία πάνω - κάτω . Δε θα πω τίποτα σε κανέναν ... τι λαθραία περνούσες απ τα σύνορα ; "

Κι ο τύπος απαντά :

" Μοτοσικλέτες " .

Link to comment
Share on other sites

Ήταν μια γυναίκα η οποία είχε ένα πρόβλημα με το μ***ί της. Μύριζε κρεμμυδίλα.

Όποτε πήγαινε να κάνει κάτι πάντα έμενε στα κρύα του λουτρού γιατί οι άντρες έφευγαν.

Έτσι λοιπόν αποφασίζει να πει το μεγάλο πρόβλημά της σ έναν φίλο της.

Αφού του τα διηγείται όλα της λέει ο φίλος της:

"Μην ανησυχείς κοπέλα μου εγώ έχω την λύση". "Έχω έναν γνωστό ο οποίος έχει μεγάλο πρόβλημα με την οσμή του",

"Για λέγε, για λέγε" του κάνει η κοπέλα "να λέει δεν μπορεί να μυρίσει καθόλου κι έτσι θα το ευχαριστηθείτε και οι δυο".

Την επόμενη μέρα λοιπόν συναντιούνται πάνε για καφέ και μετά της λέει ο άντρας "πάμε σ ένα ξενοδοχείο?" "ναι" του απαντάει αυτή.

Πάνε λοιπόν στο ξενοδοχείο αρχίζουν τις διαδικασίες και την στιγμή εκείνη φτάνει ο άντρας στο μ***ί της.

"Πω πω" κάνει ο άντρας;

"Tι έγινε ;" του κάνει αυτή :

"Κρεμμυδίλα" "

Μα πως!" του λέει αυτή "εσύ δεν μπορείς να μυρίσεις, πως το κατάλαβες;"

"Δάκρυσαν τα μάτια μου"....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...