Jump to content

[GR] Official Spam Topic.


MiraDBZ

Recommended Posts

dite ti pm exei

kardoula.mou.ce.papaw.re

wreos hacker

 

αφού την

 

παπαει

 

 

ε οκ.

 

 

kardoula enoei ti database

agapw enoei hackarw

 

 

 

@pheonix krima to palikari re... Etsi toulaxiston 8a ma8ei oti to $ bgainei me idrota.. (estw kai allonwn xD)

 

phoe ρε! btw πρόσεχε μην σου χακάρι το paypal acc σου τώρα που είδε ότι έχεις λεφτά!

Link to comment
Share on other sites

bgalate to magaki sto klari?

Όχι αγόρι μου, εγώ είμαι ο νταβαντζής της ιστορίας.

 

δεν είμαι εγώ ο pwnz0r ρε ο phoenix είμαι. ο pwnz0r έχει κάνει αλυσίδα μπουρδέλων + sex shop. εγώ απλός λογιστής στο κολομάγαζο σου είμαι και βλέπω οτι πάει απο το κακο στα σκατά

Ωπ, λάθος μου. Δεν φταίω εγώ ρε εσύ. Ο μαλάκας ο ED και οι παπαριές του ότι έχει κάνει τσατσά σε μεγάλα μπουρδέλα με επηρέασαν και έκανα λάθος επιχειρηματικές κινήσεις. =/
Link to comment
Share on other sites

den exw paypal ahahahha

 

ΡΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΑΚΕΡ ΣΟΥ ΛΕΩ ΘΑ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΕΙΠΑΛ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΑ ΚΛΕΨΕΙ!

 

Ωπ, λάθος μου. Δεν φταίω εγώ ρε εσύ. Ο μαλάκας ο ED και οι παπαριές του ότι έχει κάνει τσατσά σε μεγάλα μπουρδέλα με επηρέασαν και έκανα λάθος επιχειρηματικές κινήσεις. =/

 

έπρεπε να ακούσεις τον pwnz0r να ακολουθούσαμε τις ειχειρηματικές κινήσεις που μας είπε... δεν έπρεπε να τον αφήσουμε να φύγει και να πουλίσει τις μετοχές του

Link to comment
Share on other sites

έπρεπε να ακούσεις τον pwnz0r να ακολουθούσαμε τις ειχειρηματικές κινήσεις που μας είπε... δεν έπρεπε να τον αφήσουμε να φύγει και να πουλίσει τις μετοχές του

Mπορεί να έχεις δίκιο... Τέσπα, ψήνω τον OmGG να κάνουμε ένα πολυμετοχικό μπουρδέλο, ιδέα εισαγωγής από μαμά Ρωσσία. Ειναί πολλά τα λεφτά.
Link to comment
Share on other sites

ton vazelo ton petaksan apo to mikro bourdelo kai psaxnei gia douleia twra =/

fisika afou ir8es esu ... Eisai pio kauliara kai pio f8ini.. Anamenomena na me petaksoun eksw..

Link to comment
Share on other sites

Mπορεί να έχεις δίκιο... Τέσπα, ψήνω τον OmGG να κάνουμε ένα πολυμετοχικό μπουρδέλο, ιδέα εισαγωγής από μαμά Ρωσσία. Ειναί πολλά τα λεφτά.

 

ο pwnz0r έχει φέρει όλες τις ασιάτισες και big boobs ρε :< πρέπει να φέρεις ένα μεγάλο όνομα και να κάνουμε πάταγο. ποια έχεις υπόψην σου

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...