Jump to content

[GR] Official Spam Topic.


MiraDBZ

Recommended Posts

Den Mporw Na Krathito :@

 

Dld Kanate Ton sX CS Mod Eipedh Kserei Na Kanei CS Videos Eipedh Egw Den Eida Tpt Allo Na Ekane Sto CS Section Bravo Paidia Pame Kala

 

Afk Mpenw Eminence

egw xero pos metrai kai i voithia pou proferis se kathe post+ta guide pou kanis+ta report
Link to comment
Share on other sites

Kitakste to trelo pm tou sx kai psofiste sta gelia lol ti lei to pedaki re?

 

 

Poly kapws to exete dei epidi m dwsate "20" eyrw gia ena ble onomataki, alla na ksereis, eimai perissotero kairo apo esena edw pera, perissotera pragmata exw dei kai aneta mporw na s riksw osa de-karma thes xwris kanena provlima.Dn exw na xasw tpt, to poly poly to access m.[ ] Care [X] Don't.

Giayto esi kai ta ypoloipa pedakia tu GR Topic mathete na seveste ligaki, akoluthiste 2 gamimena rules kai tha perasete mia xara.Idi sizitw me ta alla staff members gia to GR Topic situation.To vlepw pali locked.Mathete na seveste, sas dothikan toses efkeries, kai san ta 5xrona sinexizete..

Link to comment
Share on other sites

Den Mporw Na Krathito :@

 

Dld Kanate Ton sX CS Mod Eipedh Kserei Na Kanei CS Videos Eipedh Egw Den Eida Tpt Allo Na Ekane Sto CS Section Bravo Paidia Pame Kala

 

Afk Mpenw Eminence

otinane

K asxilitai genika me cs(s) kai boi8aei k kserei kapoia pragmata sxetika me cs k opws eipes einai mallon o kaliteros cs movie maker tou mxc(oxi oti yparxoun k poloi)

Link to comment
Share on other sites

Kitakste to trelo pm tou sx kai psofiste sta gelia lol ti lei to pedaki re?

 

 

Poly kapws to exete dei epidi m dwsate "20" eyrw gia ena ble onomataki, alla na ksereis, eimai perissotero kairo apo esena edw pera, perissotera pragmata exw dei kai aneta mporw na s riksw osa de-karma thes xwris kanena provlima.Dn exw na xasw tpt, to poly poly to access m.[ ] Care [X] Don't.

Giayto esi kai ta ypoloipa pedakia tu GR Topic mathete na seveste ligaki, akoluthiste 2 gamimena rules kai tha perasete mia xara.Idi sizitw me ta alla staff members gia to GR Topic situation.To vlepw pali locked.Mathete na seveste, sas dothikan toses efkeries, kai san ta 5xrona sinexizete..

 

Ε άμα γίνει Lock για αυτό το λόγο θα ανοίξω φόρουμ για τη μάνα του!

Link to comment
Share on other sites

Billistain, ĐαяқSLaYєЯ, QooQoo, Maxtor, GuessWho, Phoenix4, `GodPower^, xKenji, Coyote™, HolySmoke, MaestroLuke, ƒαRτY, HM5, sX, magaki13, zoubis, Noble® and 0 Guests are viewing this topic.

Link to comment
Share on other sites

Ε άμα γίνει Lock για αυτό το λόγο θα ανοίξω φόρουμ για τη μάνα του!

ti s ekane i mana t re? (extos oti ton genise ) :D
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...