Jump to content

[GR] Michael Jackson


Tifε

Recommended Posts

nomizw pws mperdepsate tin thriskeia me ton MJ.. pio apla mperdepsate tin vourtsa me tin ....

loipon i sinexizete ontopic i kanw request gia junk.. uparxoun kai pm kserete

Link to comment
Share on other sites

Se periptosi pou den to exeis katalavei den prospatho na sas kano na Ton akolouthisete apla ton iperaspizome.

 

Apanta prota esi se mia erotisi. Esena ola sou exoun erthei opos akrivos tha itheles?

egw Ton euxaristw mono kai mono pou me exei zwntano kai ugih..ti allo 8elo?kai pou mou dinei ena kommati psomi kai mia coca cola sto trapezi
Link to comment
Share on other sites

nomizw pws mperdepsate tin thriskeia me ton MJ.. pio apla mperdepsate tin vourtsa me tin ....

loipon i sinexizete ontopic i kanw request gia junk.. uparxoun kai pm kserete

na s po kati ok eimaste off topic ala edo to topic exei psilo endiaferon asto ligo na sizitisoume kai meta ok tha kano ego to report
Link to comment
Share on other sites

nomizw pws mperdepsate tin thriskeia me ton MJ.. pio apla mperdepsate tin vourtsa me tin ....

loipon i sinexizete ontopic i kanw request gia junk.. uparxoun kai pm kserete

to exo kani idi..

Molis gini ki ama gini... 8a kano egw i kapios allos neo topic gia MJ ki an kapios 8eli na sinexisti ayto to offtopic tote as kani neo topic.

Link to comment
Share on other sites

oxi ola osa ithela ala elpizo na m pane dn exo strafei alou kai dn katigoro lathos atomo gia lathos katastaseis

 

 

an ginete apanta m kai esi [an iparxei prob tha to katalabo]

Sta themata tixis ksereis poios ftaiei an kati den sou pigenei kala...

 

Kai oxi "prob" den iparxei apla to thema den se afora.

Link to comment
Share on other sites

Ο Σατανάς δεν έχει καμία δύναμη στον άνθρωπο αν δεν του την δώσει ο θεός! Θα μου πείτε...Τότε ούτε ο Θεός δεν μας αγαπάει..

 

Λάθος! Ο Θεός μας έπλασε κατ' εικόνα και καθ' ομοίωσιν και μας έχει δώσει ελεύθερη βούληση να επιλέξουμε τον δρόμο του θεού ή του Σατανά!

Ο σατανάς ΔΕΝ αγαπάει τον άνθρωπο! Αντιθέτως τον μισεί θανάσιμα επειδή είναι ίδιος με τον θεό και του μοιάζει ! Με δυο λόγια ζηλεύει...Δεν πρόκειται να σας προσφέρει τίποτα...μόνο κακό!

 

Ο σατανάς θέλει να κυριαρχήσει τους νέους μέσω της μουσικής και ο λόγος είναι γιατί οι νέοι είναι ποιο ευάλωτοι σε αυτά τα θέματα! Η ροκ μουσική έχει κάποια τραγούδια όπως

 

Λέντ Ζέπελιν  «Θέλω ο Χριστός   να   γονατίσει μπροστά  στο  Σατανά».

Και έτσι οι νέοι πορώνονται και παίρνουν τον λάθος δρόμο. Ο σατανάς ζηλεύει τους νέους ανθρώπους γιατί έχουν δύναμη και ανησυχούν για το μεταφυσικό.

 

Πρέπει όλοι οι σατανιστές να καταλάβουν ότι ο σατανάς θέλει μόνο το κακό τους και δεν πρόκειται να τους βοηθήσει πουθενά και σε τίποτα! Κοιτάει να ταπεινώσει τον θεό αλλά ο Θεός είναι η Δημιουργός όλων! Είναι ο Ων! Χωρίς αυτόν ο σατανάς δεν θα υπήρχε και όπως είπα παραπάνω οι άνθρωποι έχουν ελεύθερη βούληση και την ελευθερία να κάνουν ότι θέλουν! Αν ο Θεός δεν είχε δώσει ελεύθερη βούληση ο σατανάς δεν υπήρχε ούτε στα βιβλία...! Η δύναμη του Θεού είναι τεράστια απλώς μερικοί δεν την έχουν καταλάβει! :)

 

btw εγώ μικρός δεν πίστευα στον Θεό και έβλεπα στον ύπνο μου τον σατανά να είναι μέσα μου ώσπου μια μέρα ο Χριστός και η Παναγία με βοήθησαν να τον διώξω! Και η μάνα μου έχει δει τέτοια (Αν θέλετε σας τα λέω :D ).

Link to comment
Share on other sites

Sta themata tixis ksereis poios ftaiei an kati den sou pigenei kala...

 

Kai oxi "prob" den iparxei apla to thema den se afora.

last post apo mena an einai tha kano new topic gia tetio thema gt pragmatika thelon na matho ti sas odigei se afton ton dromo kai gt

 

tin tixi tin kaneis monos s dn stin kanei oute o Theos oute o satanas gt an eisai prosektikos kai sostos esi tin kathorizeis

 

episis ok pantos tha ithela na matho ti paizei me esas tous satanistes!! dn thelo na se prosbalo ala thelo na matho gt exete kapio endiaferon!!

Link to comment
Share on other sites

Ο Σατανάς δεν έχει καμία δύναμη στον άνθρωπο αν δεν του την δώσει ο θεός! Θα μου πείτε...Τότε ούτε ο Θεός δεν μας αγαπάει..

 

Λάθος! Ο Θεός μας έπλασε κατ' εικόνα και καθ' ομοίωσιν και μας έχει δώσει ελεύθερη βούληση να επιλέξουμε τον δρόμο του θεού ή του Σατανά!

Ο σατανάς ΔΕΝ αγαπάει τον άνθρωπο! Αντιθέτως τον μισεί θανάσιμα επειδή είναι ίδιος με τον θεό και του μοιάζει ! Με δυο λόγια ζηλεύει...Δεν πρόκειται να σας προσφέρει τίποτα...μόνο κακό!

 

Ο σατανάς θέλει να κυριαρχήσει τους νέους μέσω της μουσικής και ο λόγος είναι γιατί οι νέοι είναι ποιο ευάλωτοι σε αυτά τα θέματα! Η ροκ μουσική έχει κάποια τραγούδια όπως

 

Λέντ Ζέπελιν  «Θέλω ο Χριστός   να   γονατίσει μπροστά  στο  Σατανά».

Και έτσι οι νέοι πορώνονται και παίρνουν τον λάθος δρόμο. Ο σατανάς ζηλεύει τους νέους ανθρώπους γιατί έχουν δύναμη και ανησυχούν για το μεταφυσικό.

 

Πρέπει όλοι οι σατανιστές να καταλάβουν ότι ο σατανάς θέλει μόνο το κακό τους και δεν πρόκειται να τους βοηθήσει πουθενά και σε τίποτα! Κοιτάει να ταπεινώσει τον θεό αλλά ο Θεός είναι η Δημιουργός όλων! Είναι ο Ων! Χωρίς αυτόν ο σατανάς δεν θα υπήρχε και όπως είπα παραπάνω οι άνθρωποι έχουν ελεύθερη βούληση και την ελευθερία να κάνουν ότι θέλουν! Αν ο Θεός δεν είχε δώσει ελεύθερη βούληση ο σατανάς δεν υπήρχε ούτε στα βιβλία...! Η δύναμη του Θεού είναι τεράστια απλώς μερικοί δεν την έχουν καταλάβει! :)

 

btw εγώ μικρός δεν πίστευα στον Θεό και έβλεπα στον ύπνο μου τον σατανά να είναι μέσα μου ώσπου μια μέρα ο Χριστός και η Παναγία με βοήθησαν να τον διώξω! Και η μάνα μου έχει δει τέτοια (Αν θέλετε σας τα λέω :D ).

oust apo edw..o prodotis..ekane leave clan heaven k ekane hell crew clan..

 

apo ekei vlepeis xaraktira -.-

Link to comment
Share on other sites

Ο Σατανάς δεν έχει καμία δύναμη στον άνθρωπο αν δεν του την δώσει ο θεός! Θα μου πείτε...Τότε ούτε ο Θεός δεν μας αγαπάει..

 

Λάθος! Ο Θεός μας έπλασε κατ' εικόνα και καθ' ομοίωσιν και μας έχει δώσει ελεύθερη βούληση να επιλέξουμε τον δρόμο του θεού ή του Σατανά!

Ο σατανάς ΔΕΝ αγαπάει τον άνθρωπο! Αντιθέτως τον μισεί θανάσιμα επειδή είναι ίδιος με τον θεό και του μοιάζει ! Με δυο λόγια ζηλεύει...Δεν πρόκειται να σας προσφέρει τίποτα...μόνο κακό!

 

Ο σατανάς θέλει να κυριαρχήσει τους νέους μέσω της μουσικής και ο λόγος είναι γιατί οι νέοι είναι ποιο ευάλωτοι σε αυτά τα θέματα! Η ροκ μουσική έχει κάποια τραγούδια όπως

 

Λέντ Ζέπελιν  «Θέλω ο Χριστός  να  γονατίσει μπροστά  στο  Σατανά».

Και έτσι οι νέοι πορώνονται και παίρνουν τον λάθος δρόμο. Ο σατανάς ζηλεύει τους νέους ανθρώπους γιατί έχουν δύναμη και ανησυχούν για το μεταφυσικό.

 

Πρέπει όλοι οι σατανιστές να καταλάβουν ότι ο σατανάς θέλει μόνο το κακό τους και δεν πρόκειται να τους βοηθήσει πουθενά και σε τίποτα! Κοιτάει να ταπεινώσει τον θεό αλλά ο Θεός είναι η Δημιουργός όλων! Είναι ο Ων! Χωρίς αυτόν ο σατανάς δεν θα υπήρχε και όπως είπα παραπάνω οι άνθρωποι έχουν ελεύθερη βούληση και την ελευθερία να κάνουν ότι θέλουν! Αν ο Θεός δεν είχε δώσει ελεύθερη βούληση ο σατανάς δεν υπήρχε ούτε στα βιβλία...! Η δύναμη του Θεού είναι τεράστια απλώς μερικοί δεν την έχουν καταλάβει! :)

 

btw εγώ μικρός δεν πίστευα στον Θεό και έβλεπα στον ύπνο μου τον σατανά να είναι μέσα μου ώσπου μια μέρα ο Χριστός και η Παναγία με βοήθησαν να τον διώξω! Και η μάνα μου έχει δει τέτοια (Αν θέλετε σας τα λέω :D ).

Hahahahaha!

 

Auta ta leei i vivlos kai oi gries alla den ta apodiknioun.

 

O Satanas itan kai einai demonas oxi aggelos.

Link to comment
Share on other sites

Hahahahaha!

 

Auta ta leei i vivlos kai oi gries alla den ta apodiknioun.

 

O Satanas itan kai einai demonas oxi aggelos.

paidia telika dn mporo na kratitho prepei na apantiso

 

i alithia leei pos o satanas itan aggelos kai pos pote dn tha ginei ksana pia aggelos gt efige apo ton dromo tou Theou, tou dhmiourgou tou.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και πως δημιουργήθηκε ο σατανάς?? Αφού όλα τα δημιούργησε ο θεός...Και ναι ο σατανάς ήταν άγγελος...Απλώς ήθελε να έχει την δύναμη του θεού και Αυτός δεν του την έδωσε και έτσι αποφάσισε να κάνει δικό του κόσμο την κόλαση. Όμως δεν ήξερε ότι ο Θεός ελέγχει τον κόσμο και έτσι οι δυνάμεις περιορίζονται στην ελεύθερη βούληση των ανθρώπων.

Link to comment
Share on other sites

paidia telika dn mporo na kratitho prepei na apantiso

 

i alithia leei pos o satanas itan aggelos kai pos pote dn tha ginei ksana pia aggelos gt efige apo ton dromo tou Theou, tou dhmiourgou tou.

Kai pos enas aggelos apektise tosi dinami oste na kanei to kako na einai perissotero ap to kalo sti gi? O Satanas pote den itan aggelos.

 

Kapoioi ipostirizoun oti o "Theos" zitise ap ton Satana eno itan aggelos na skotosei mia mana me to moro tis kai epeidi arnithike ton ediokse o "Theos" alla ta perissotera eidi Satanismou to arnounte kai auto opos kai ego.

Link to comment
Share on other sites

kai ton theo pios ton eftiaxe?.. twra me mperdepsate

plk tora tha exei na eisai kai esi atheos :P

 

to mono p kseroume gia ton DIKO mas Theo einai pos dn einai dimiourgima kanenos opos kai to Agio Pneuma kai o Xristos, dld o Ios tou.

 

Ios=son not virus :P

Link to comment
Share on other sites

Kai pos enas aggelos apektise tosi dinami oste na kanei to kako na einai perissotero ap to kalo sti gi? O Satanas pote den itan aggelos.

 

Kapoioi ipostirizoun oti o Theos zitise ap ton Satana eno itan aggelos na skotosei mia mana me to moro tis kai epeidi arnithike ton ediokse o Theos alla ta perissotera eidi Satanismou to arnounte kai auto opos kai ego.

kante to lock plz tora ena lock lock it

 

dn mporo na kratitho alo

 

re file pes m blepeis perisoterous naous tou satanismou apo tous Xristianismou? blepeis perissoterous pistous tous satana oso tou Theou???

 

http://el.wikipedia.org/wiki/Διάβολος

 

ksestrabosou kai ligo!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...