Jump to content

[Guide]How To Exp And PvP With Necro


Recommended Posts

Lipon pedia epidi o necro ine o agapimenos mou pextis apofasisa na kano ena guide me tin apopsi mou,mias kai ton pezo para poli kala  :P

 

Perigrafi:lipon o necromancer ine enas pextis pou isos ine ena sfalma apo to lineage2!giati ta skill kai ta stats pou tou exoun dosi mpori na rixi kathe pexti

Exi pagoma,cancel,silence kai apo physical kai apo mage skills.episis exi to pet tou.

 

 

Pleonekthmata :

 

Int

Damage

Liga alla apotelesmatika debuffs

To kalutero sleep tou game

Eukolotato xp (ara k sp)

Idanikos clan leader (logw tou parapanw)

Xrhshmothta sto 100% OLWN twn skill toso se xp oso k se pvp

Ena ap ta kalutera xartia sta xeria empeirou pvp player (by evo's guide sh,tnx)

 

Meionekthmata :

 

kata tin apopsi mou den exi kapia mionektimata

ta klasika enos magou,opos low p def hp.

 

Xp :

 

Perioxes ana lvl:

0-10+ : exparete sto simio opou bgenete mexri na parete na spirit shot amesos meta exo stous wold keltir kai etc an den exete lefta gia gludio meta ta 13 lvl kapou mporite na minete sto TI na pate elven ruins i vathia sto TI

-10+10-40: exo apo girrar sta warrior harpie's medusa

40-56 : pigenete sto cemetery piso kai siga siga elate pros ta brosta sta orc

56-65: Forbiten gateway,mia kali epilogi ine an de xerete ,na pate kapou pros ta piso exi krifa meri aristera apo to rest me doom knight kai ola auta ta terata ;)

65-73+:to blazing swamp ine enas thisauros gia exp-pk-drops-money!parte to quest apo to isogio sto IvoryTower apo ton wesley kai bgalte moonstone shard episis edo to exp ine trelo kai pernete drop talum dark crystal phoniex jevels!episis gia pk ine poli kala epidi ta mobs ine megalo lvl k peftoun eukola!an thelete kathiste edo mexri ta 78(an exete toso ipomoni)an o server den exi puss te cat parte to Q gia na skotonete terata sto varka ine poli kalitera!

 

Mobs :Ola ta sfazi ola ta maxeroni black magic FTW

 

PvP(my strategy)

o necro exi para poli kala skills gia pvp!

 

necro Vs dagger

 

panta na exete to pet sas exo!patiste transfer pain kai arxiste episis mia poli kali idea ine an iste stimenos afiste to zwaki piso xoris na sas akolouthaeei!

arxiste me cursed of doom,sleep,kante anchor an piasi kai sinexiste na ton katarazeste.kante  cursed of gloom!kai amesos meta mass warrior bane (tha exi ftasi konta sas)arxiste na varate(death spike) min panikovaleste sigoura sas varaei astamatita alla pote min trexete giati etc kialos pali apo piso sas tha ine minate me ligo life?exete to skill pou onomazete curse death link ine gia otan exete ligo life kani kalo damage!

kata tin apopsi mou an pexete sosta de tha pesete me tpt!fisika to arcana panta anameno :P

 

secret:otan kanete pvp me ton daggera astamatita click sto onoma tou giati sas kani trick kai eetc xanete to target ;) min xaneste ston kosmo sas otan kanete pvp!

mporite na xrisimopiisete kai to forget an piani ston server sas xani o antipalos to target!

 

necro vs tanks!

 

panta na exete to pet sas exo!patiste transfer pain kai arxiste episis mia poli kali idea ine an iste stimenos afiste to zwaki piso xoris na sas akolouthaeei!

to tanks ine  kai auta diskola giati exoun poli life idika i DA kai ta alla genikkos tanks ine epikindina!

cursed doom sleep oso mporite^^ kai varate trexontas!  iparxoun k ali tropi opos me ton dagger

i pithanotites na ton rixete ine peripou 50% 50%

mporite na xrisimopiisete kai to forget an piani ston server sas xani o antipalos to target!

 

necro vs toxotes!

panta na exete to pet sas exo!patiste transfer pain kai arxiste episis mia poli kali idea ine an iste stimenos afiste to zwaki piso xoris na sas akolouthaeei!

auto ine sigoura to pio diskolo pvp!o toxotis dini pono me ta trela tou critical alla kai cis mporite na tou dixete ti iste!

cursed doom amesos sleep an piasi to sleep koliste pano tou mass warrior bane(an piasi telos!) kai cursed gloom,mexri na sas faei to cp varate ton death spike molis pesi to cp sas travate kai vampiric claw!an minete me ligo life p isos gini etc vareste me to curse death link  tha pesi sigoura :)

mporite na xrisimopiisete kai to forget an piani ston server sas xani o antipalos to target!

 

necro vs mages

alo ena diskolo pvp!

panta na exete to pet sas exo!patiste transfer pain kai arxiste episis mia poli kali idea ine an iste stimenos afiste to zwaki piso xoris na sas akolouthaeei!

magos vs mago ine poli diskolo pvp!

arxiste me curse doom meta sleep an piasi kalos alios arxiste na varate kai xanakante sleep tha piasi mia fora idika an to exete enchant :) knate cursed gloom koliste pano tou kante mass mage bane!an piasi telos exi faei cancel an oxi kante silence an den exi piasi to gloom!tora arxiste na varate!an ine necro vs necro prepi na xerete na pezete kala PANTA PROTA CURSE DOOM KAI SLEEP AUTON!amesos fate tou to zwaki kai xekiniste tin parapano texniki!

 

Egw etc pezo kai m exi bgi poli kala an kai de mporo na sas exigiso akrivos giati pezo san pianistas kai oti m xriazete ekini tin ora,alla kata ta alal gia enan arxario ine poli kalo!

 

Equipment:

Dc robe kai ena staff arcana +ac i kati se acumen xero go

Symbols:+4wit -4men(an den ine greater -5 )

            +1wit -1men(an den ine greater -2 )

            +4int -4men(an den ine greater -5 )

 

Party:kata tin apopsi  mou na agorazi buffs k na expari monos alios me buffer!

 

To mono pou exo klepsi se auto to guide ine i siera me tin opia ta exo grapsi kai ine apo to guide tou evo gia sh ,tnx gia tin empneusi tis siras den ixera pos na ta grapso

Ine poli tsapatsouliko guide :P alla ine poli kalo xD

 

Friendly ZN

 

TO SLEEP GIA C4 SERVERS ! DIOTI STA EPOMENA CRONICLE  TO EXOUN ALAXI

Link to comment
Share on other sites

Symbols:+4wit -4men(an den ine greater -5 )

            +1wit -1men(an den ine greater -2 )

            +4int -4men(an den ine greater -5 )

 

i i alli epilogi (kai ayti pou xrisimopoio ego se necro) einai +4wit-4men, +4int-4men, +4con-4str

 

Link to comment
Share on other sites

Thano, kanenas mage dn mporei na xrisimopoiei apotelesmatika to "sleep". 8a mporouses toulaxiston na ele3eis gia poio Chronicle itan to guide p ekanes copy-paste. Alla np, oi filoi pou paizoun c4 (kai egw paizw) 8a to ektimisoun.

Link to comment
Share on other sites

simfono oson afora to sleep giati exei ginei para poly argo kai eidika gia pvp mexri na to kaneis exeis pesei me ta xeria sthn anatash.kai gia emena o necro einai apo toys agaphmenoys moy gia ton logo toy oti thelei ypomonh sto pvp kai den einai mono hits. poly kalh doyleia

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock