Jump to content

[INFO]Neo Online Paixnidi Apo Tous Dimiourgous Tou Lineage2 kai tou Wow. AION.


Recommended Posts

Gia se olous sas tha ithela na sas pw oti ftiaxtike ena kainourgio game apo tous dimiourgous tou Lineage2 kai tou WoW. To paixnidi

 

legete AION kai to site einai www.aiononline.com. Pigenete na deite eikones sto site kai videos sto youtube. Meta kante mou reply

 

edo kai peite mou tin gnomi sas.

 

 

To mono kako tou paixnidiou kata tin gnomi mou einai oti iparxei mono enas server o Official (x1). Alla sigoura sto melon tha

 

ftiaxtoun kai alloi servers.

Link to comment
Share on other sites

Τα νέα είναι πολύ παλιά. Το game το περιμένει κόσμος εδώ και 2 χρόνια περίπου. Στην Ευρώπη δεν έχει βγει ακόμα, αλλά έχει βγει στην Κίνα. Στην Ευρώπη θα βγει το Σεπτέμβρη, σύμφωνα με τις ανακοινώσεις της NcSoft.

 

Το παιχνίδι φαίνεται πάρα πολύ καλό, και από άποψης γραφικών, αλλά και gameplay. Πολύ καλύτερο από το L2 για να είμαι ειλικρινής. Είχα μπει λίγο στο Κινέζικο σέρβερ για να δοκιμάσω και βγήκα μετά από καμιά ώρα. Δε βγήκα επειδή δε μου άρεσε, αλλά επειδή είχα πωρωθεί τόσο που θα καθόμουν εκεί για καριέρα...

 

Μερικά καλά site που μπορούν να σας βοηθήσουν είναι τα εξής...

www.aionsource.com <- Αγγλικά

www.aionwar.com <- Ελληνικά

www.aion-el.ucoz.com <- Ελληνικά

 

Να και ένα καλό βίντεο για να σας παρουσιάσει το game...

 

 

Εγώ πάντως θα αρχίσω μαζί με κάτι φίλους μου και θα πάμε Elyos. Έχουμε βρει και μια καλή λεγεώνα :P

 

Και φυσικά όποιος θέλει να ζήσει το παιχνίδι θα παίξει official, όχι κάποιο private server γεμάτο bug και corrupt...

 

EDIT: Το ΑΙΟΝ το φτιάχνει η NcSoft που έφτιαξε και το L2. To WoW το έφτιαξε η Blizzard και δεν έχει καμία σχέση με το ΑΙΟΝ...

Link to comment
Share on other sites

Τα νέα είναι πολύ παλιά. Το game το περιμένει κόσμος εδώ και 2 χρόνια περίπου. Στην Ευρώπη δεν έχει βγει ακόμα, αλλά έχει βγει στην Κίνα. Στην Ευρώπη θα βγει το Σεπτέμβρη, σύμφωνα με τις ανακοινώσεις της NcSoft.

 

Το παιχνίδι φαίνεται πάρα πολύ καλό, και από άποψης γραφικών, αλλά και gameplay. Πολύ καλύτερο από το L2 για να είμαι ειλικρινής. Είχα μπει λίγο στο Κινέζικο σέρβερ για να δοκιμάσω και βγήκα μετά από καμιά ώρα. Δε βγήκα επειδή δε μου άρεσε, αλλά επειδή είχα πωρωθεί τόσο που θα καθόμουν εκεί για καριέρα...

 

Μερικά καλά site που μπορούν να σας βοηθήσουν είναι τα εξής...

www.aionsource.com <- Αγγλικά

www.aionwar.com <- Ελληνικά

www.aion-el.ucoz.com <- Ελληνικά

 

Να και ένα καλό βίντεο για να σας παρουσιάσει το game...

 

 

Εγώ πάντως θα αρχίσω μαζί με κάτι φίλους μου και θα πάμε Elyos. Έχουμε βρει και μια καλή λεγεώνα :P

 

Και φυσικά όποιος θέλει να ζήσει το παιχνίδι θα παίξει official, όχι κάποιο private server γεμάτο bug και corrupt...

 

EDIT: Το ΑΙΟΝ το φτιάχνει η NcSoft που έφτιαξε και το L2. To WoW το έφτιαξε η Blizzard και δεν έχει καμία σχέση με το ΑΙΟΝ...

File mou den eipa egw oti to lineage2 kai to WoW exoun kapia sxesi ala exw diabasei gia to game kai exoun sinergastei oi dio etairies. Kai otan lew neo paixnidi sto title tou topic mou enow oti einai new stin europi.

Link to comment
Share on other sites

Και στην Κίνα που πρωτοβγήκε πριν κάτι μήνες ήταν. Για το ότι δε συνεργάστηκε η NcSoft με τη Blizzard είμαι σίγουρος. Μάλλον διάβασες πως έχει χαρακτηριστικά από το wow...

Link to comment
Share on other sites

Και στην Κίνα που πρωτοβγήκε πριν κάτι μήνες ήταν. Για το ότι δε συνεργάστηκε η NcSoft με τη Blizzard είμαι σίγουρος. Μάλλον διάβασες πως έχει χαρακτηριστικά από το wow...

E tote einai kainourgio to game ama bgike prin kati mines opos to les kai esi :s . Gia to alo thema oti sinergastikan dn xerw mporei aplos na exei xaraktiristika tou WoW.

Link to comment
Share on other sites

Paidia exw tin edipwsi pws sto AION boreis na kaneis Combos.Dld na patas koubia me enan sindiasmo kai na kaneis diafores kiniseis.

Polu wraio fenete pados(i kaliteri douleia WoW+L2).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...