Jump to content
  • 0

Provlima me to login


gabriel20

Question

hi pedes exo ena provlima me to login exo ena l2jfree ke otan vazo tis ip kanonika gia na ton kano online sto login tou server eki pou vazume t oaccount. molis pataw na mpi mu vgeni ena parathiraki me ERROR ke lei canot not resovle hostname an kseri kapios kati plz as me katatopisi analitika ti prepi na kanw. efxaristw

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Apo LS Sto LoginHostname Vale: 127.0.0.1

 

Kai Apo GS Sto ExternalHostname Vale: No-Ip

 

Sto LoginHost Vale 127.0.0.1...

 

Allaxe Kai Tin IP Tou System Sou Kai Vale: No-Ip

 

 

- Edited -

Link to comment
Share on other sites

  • 0

oxi den exo statheri ip alla pezi rolo? ke palia pou ixa ftiksi enan server logara kanonika ala laze ip ke eftixan pali mono to l2 ini. exo rooter to speedstream tis siemens

 

Hmmm Oxi Dn Paizei Rolo Kai Me Tin IP Sou Mporeis Na Mpeis Opws To Knc, Aplws H Ip Ananewnetai Ka8e 8 Wres Kai 8a Prp Na Thn Allazeis.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

oxi den exo statheri ip alla pezi rolo? ke palia pou ixa ftiksi enan server logara kanonika ala laze ip ke eftixan pali mono to l2 ini. exo rooter to speedstream tis siemens

e re man giauto.. :P

www.no-ip.com kane no-ip

PS: Mporei na kanw aurio guide gia to pos kaneis no-ip...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

magkes eftiaksa ke noip ida apo ena guide ola kanonika ke tpt :// mexri ke rooter alaksa elenksa ke ta firewall

Sta Config Pou Sou Edeixa Pio Panw, Se Merika Eixes Valei 0.0.0.0 Enw I8ele 127.0.0.1...

 

Tcp Dokimase Mia Kai Me Kleisto To Firewall Kai Pes Mas.... GN Apo Mena!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

gn file nase kala gia to help tha psaxto kialo na do ti pezi

Check edw ..

http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=60835.0

 

@Chaotic* : Re man sou leei pos dn exei sta8eri ip auto simainei pos kanei rr modem k QQ h ip :P

Eimai 99% Sigouros pos fteei pou den exei no-ip :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

bro eftiaksa no-ip liturgi kanonika ola its ok oute rr kani to roouter to chek kati alo pezi vasika tha kanw kena format gt ixa kati antivirus prin ke mipos  exi mi nitpt mesa po uto empodizi. efxaristo re magkites pandos. eki pou toxa stamatisi to l2  mpikame pali sta vasana ftasmae 22 xronon lol P tha kanw format pedes ke tha sas enimeroso sto idio topic na mporite k den varieste pandate sorry ke gia to zalisma

Link to comment
Share on other sites

  • 0

na rotiso kati alo pedes prin paw gia format vasika psinoem na ton sikoso ton server exo pentimu4 dual core thlom epexergasti diplopirino sta 2,7 4 gb ram ke 500 giga skliro sata  nvidia g-force 8500 512 mb apo sindesi sikono 1000 upload posa atoma mporo na exo ston server xoris na lagaro? ke ti mporo na kanw apo monosmu sston server oste na elatothi to lag ixe di se ena post tin ali fora akti paromio. gfto rotaw. esus exete sto spitisas server pou na ton exete online ? an ne posa atoma sikonete xoris laga.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

1on

mi kaneis double post (apagoreytete)

 

2on

egw etc opws blepo tin perigrafi 8a  sikwneis kamia 100staria alla an pas gia sovaro srv 8a ton baleis host se germaniki eteria..

 

3on

gia na elatw8ei to lagg egw exw balei ws main city tin giran (kai genika oxi tosa NPC)..

 

elpizw na helpara..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...